RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Renuku Empty Selo Renuku

Ned Dec 30, 2018 11:06 pm

Selo Renuku Latest?cb=20140216182939
Selo usred sume koje sa bavi biranjem retkih i lekovitih biljaka. I ako je usred sume lako se nalazi.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Ned Dec 30, 2018 11:42 pm
Posle nekoliko dana putovanja stigli smi u selo Renuku. Vudelo se da ih banditi nisu sedeli. Rusevina su bile svuda. Nisam obracao paznju jer nam je posao obnavljanja sela na drugom mestu. Odma sam pitao seljaka da nam da vise informacija.
Izvinite dal nam mozete reci nesto o banditima koji vas napadaju.
Naravno ima ih Cetvoro. Verovatno su po snazi cunini. Napadaju nas u ponoc. I nemaju milosti prema nikom.
Samo sam se nasmejao jer sam mislio da ima mnogo vise nepriljatelja.
Bice lako. Sta kazes Mamoru? Tebi dva meni dva. Bice zabavno.
Posto je skoro smracilo odlucio sam da neodmaramo vec da ih sacekamo. Seo sam na zemlju i cekao ponoc.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Pon Dec 31, 2018 1:03 am
Par dana je prošlo otkad su prošli kapiju i napustili selo Lista. Tokom puta im je na umu bila samo jedna misao o jedinoj stvari, misiji. Tako je barem bilo za Mamorua koji se u poslednje vreme dosađivao otkad je dobio titulu chuunina. Možda mu beše samo taj period takav, možda će se uskoro nešto promeniti i nešto će mu pod njegovim vidokrugom pasti. Ali dobro, to za njega nije bio baš neki problem, nosio se sa tom dosadom kao nekom manjom smetnjom koja moža i na neku malu promenu nestati kao što je sada kada ima objektive u glavi: misija i izvršenje misije. Dobro, to može proći mislio se, bolje i to nego ništa. Ali kakvog će intenziteta biti misija, to će se videti. Ne zna se ni ko su im neprijatelji ni koliko će ih biti, ali bez obzira na to, sigurno će se dobro zanimati tokom misije koju je sa saplemenikom prihvatio na zidu sa misijama.
Konačno su stigli u to selo, njegov unutrašnji pogled je doživeo malu promenu, umesto fokusiranja na unutrašnjost i kao i na sve one stvari o kojima je mislio, njegov pogled i fokus beše usmeren sada na spoljni faktor koji mu je privukao pažnju na negativan način. Selo beše u ruševinama, banditi koji su ga terorisali a verovatno i pljačkali su ga ne samo finansijski uništavali nego su i same građevine rušili uzrokujući kolaps sela, međutim to selo iako je bilo u ruševinama se i dalje držalo nekako, potrebna im je pomoć da stanu na noge.
U blizini su videli nekog seljaka kom je Akuma prišao i postavio mu je par pitanja o tome ko ih je napao i da li se zna nešto više o tim banditima koji su prouzrokovali ove ruševine. Saznalo se da je to grupa bandita od četvoro ninje, najverovatnije sa rankom chuunina kako seljak reče i napadaju kada je mrkli mrak, tačnije u ponoć. Razmišljao se, mogli bi im postaviti zamku neku, da ih sačekaju kako izlaze na videlo i izložili sebe na njihove napade, možda bi to moglo upaliti. Malo načini jedan pokret očima te se na njima mrštenje nađe, potom reče stabilnim glasom.

Zabavno? Rođače, ovo nije zabavno, vidi šta su uradili, ali sviđa mi se tvoj plan. Jedan na dvoje i čim odradimo to pomoći ćemo seljanima da selo stane na noge.


Pomagali su ljudima sve dok noć nije pala, zadnja dva sata su svoj plan razradili i dogovorili se da ih sakriveni sačekaju da se banditi otkriju kako bi ih iznenada napali. Napad iznenađenja, neće ih očekivati, tu prednost moraju iskoristiti sada kada im je na raspolaganju.

- Fast Forward -

U senkama su ih čekali, po drvećima, raznim žbunjevima, banditi su se samo čuli i nisu se videli, pratili su ih i delovali prema njihovim kretnjama da ih ne primete što im je i uspelo. A kada su se otkrili, ono što treba dalje da se odradi je da ih odvuku dalje od sela. Mamoru je izvadio dva malo veća kamena i bacio ih je u suprotnom pravcu od sela ispred kog su se banditi našli. Šumovi su se čuli kao i tupi udarci u veće kamenje kao i drveće, okrenuli su se u pravcu tih šumova, iako su sada bili na manjem oprezu a više zbunjeni to im je dalo vreme da ih odvuku dalje od njih kao i od sela, divezija uspela.
Mamoru iskorači ispred dvojice protivnika a pečati su krenuli.

(Tora - Ushi - Tora - Ne)

Suiton: Suidan no Jutsu

Selo Renuku M8pkSl5 Selo Renuku XjWLenM Selo Renuku HIGTqrg

Čakra svoj izgled promeni, njena priroda se izmeni i poprimi prirodu vode. Voda iz ustiju biva ispaljena i beše nalik na paljbu u obliku lopte koja ostavi vode po terenu dok se kretala ka protivniku da ga potopi. Dok se vodena masa protivniku približavala, Mamoru iz jednog svitka je izvadio eksplodirajuću sferu i bacio je na istog protivnika.

hp300
en300-100=200
ch600-50=550
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Pon Dec 31, 2018 1:30 pm
Kucnuo je cas za borbu. Dok se Mamoru borio sa jednim protivnikom ja sam prestao na drugog. Nisam bio zadovoljan time sto su banditi uradili seljanima pa sam odlucio da im vratim istom merom.
Prvo sam pmog protivnika napao zemljanom tehnikom.
Selo Renuku BmBOQBT
Posle izvedenog napada sam skinuo svitak i izvadio. Top da ispali na protivnika.

Selo Renuku XjWLenM
Selo Renuku XxhNwcp
Hp 300
Eh 300- 50 = 250
Ch 600- 50 = 550
Kontrola 150
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Pon Dec 31, 2018 1:30 pm
Član 'Akuma' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Renuku ZFz2RQR Selo Renuku GoFCerJ
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Pon Dec 31, 2018 8:32 pm
Jedan beše udaljen, dovoljno daleko od onog sa kojim se Mamoru borio, čekao je da budu dovoljno razdvojeni i napao ga, međutim napad ne beše uspešan. Pitao se tada šta je sa Akumom, da li je on imao više sreće od njega, za sada Mamoruovi napadi su otišli u vazduh, jedina prednost beše voda koja je poplavila taj deo šume, to mu može doći na korist, što više to bolje. Brzo se razmišljao, pa je potom poslao vodeni tornado na protivnika. Onda je otkrio svoj senbon ispaljivač i ispalio ga je na protivnika da ga dotuče.

Selo Renuku ZsEAV61 Selo Renuku Y5fDUsZ

hp300
en200-10=190
ch550-150=400
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Pon Dec 31, 2018 8:58 pm
Napad mog nepriljatelja je bio jedva kakav. Napad vode je bio jedva kakav. Napravio sam korenje između mene i napada i zastitim se. Kad je protivnik pao video sam iza da dolazi drugi iza njega da mu pomogne. Al je dolazio prekasno. Iza zida sam uradio znakove rukama i napravio korenje koje je napali nepriljatelja.
Prekasno si dosao za tvog prijatelja, a i za tede nema nade.
Selo Renuku Iwinf2r
Selo Renuku RIXVjMZ
400 dmg

Hp 300
Eh 250
Ch 550- 50 - 250 =250
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Pon Dec 31, 2018 8:58 pm
Član 'Akuma' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Renuku F6WXgxv Selo Renuku 4baLIvh
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Uto Jan 01, 2019 12:26 am
Ovaj put je napad pogodio svoju metu, vodeni tornado se silovito kretao ka banditu i pogodio ga je snažno, a za njim je išao i napad senbonima koji su ga dotukli. Pre nego je pao, bandit je uspeo izvesti svoj napad,  podigao je kamenje i sve ih je ispalio na Mamorua. Napad ne beše ništa posebno za njega, jedna zamena će koristiti da ga kamenje izbegne. To se i desilo, sa parčetom drveta  je Mamoru svoje telo zamenio i kamenje je izgubilo svoju metu i pogodili su to parče koje odlete ko zna gde zajedno sa tim kamenjima, trag im se izgubi.

Selo Renuku BS8DMeh

Tražio je drugog, nekoliko minuta, desetak otprilike je tražio drugog veoma pažljivo i beše veoma tih. Odjednom je primetio jednu siluetu u daljini, znao je da je to taj drugi bandit koji je tokom borbe odlutao.

(Mi)

Pečat rukama je postavljen, odjednom su se iz zemlje i iz raznih drveća stvorili povećih 8 korena koje je bandit sada primetio. Išli su na njega da ga pogode... Dok su jurišali ka protivniku, Mamoru je izvadio dve pilule i pojeo ih je.

Selo Renuku RIXVjMZ Selo Renuku AxF42v5
(400)

hp300+100=300
en190+100=290
ch400-50-250=100+100=200
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Uto Jan 01, 2019 1:44 am
Mij stit od drveta me je lako odbranio od vatrenog napada. Protivnik je bio pokosen i izboden mojim ostrim korenjem. Izasao sam iz odbrane i pogledao unaokolo. Nije bilo vise nikog. Pokupio sam stvari i novac koj su banditi imali posto ocigledno su sve oteli. Posle nekog vremena sam krenuo ka selu u nadi da je Mamoru vec tamo i da je sredio bandite. Nisam zurio da dodzem u selo jer sam bio siguran da me niko vise ne moze napasti
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Uto Jan 01, 2019 1:44 am
Član 'Akuma' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Renuku HItGafo
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Uto Jan 01, 2019 2:00 am
Napad vodenim tornadom je ispaljen, dobro je pa je bandit bio gotov, taj tornado je sve što je uradio. Mamoru je običnom zamenom izbegao taj napad metodom vode.

Selo Renuku BS8DMeh

Od tolike vode na terenu koja je bila prisutna jedan tornado se oformi u protivnikovu korist i biva ispaljen od strane istog te je svom silinom hrlio ka Mamoruu. Mamoru, videći kako mu se taj tornado približava odradio je istu tehniku kao pre, uspešno se zamenio sa drvetom kog je tornado udario. Protivnički napad ode u vazduh.

hp300
en290
ch200-100=100
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Uto Jan 01, 2019 2:52 pm
Kad sam stigao nazad u seli seljani su me pitali sta se desilo. Ja sam im dao dzak sa novcem koji su im banditi ukrali.
Evo ovoliko je bilo kod dvoje bandita. Dali mislite da je sve tu.
Pa tu je tek pola, a gdeje drugi ninja
Pogledao sam unaokolo pa im odgovorio.
Mislim da se idaje bori, al ne brini te za njega jak je on.
Vazi onda. Dali vama treba nesto.
Ne nista. Samo da se odmorim malo pa da vam pomognem u obnovi sela.
Nista ne brinite za to.
Odveli su me u jednu kucu i rekli da tu mogu da se odmorim. Nisam se presvlacio samo sam legao u krevet i poceo da spavam.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Pet Jan 04, 2019 1:48 am
U daljini je primetio Akuminu siluetu koja se udaljavala i nosio je nešto sa sobom, neku vreću. Primetio je ranije da su istu tu vreću i banditi imali, sada kada ju je nosio sa jednom rukom primetio je da se lako nosi, možda su to bile pare koje su ti banditi ukrali, a ako jesu dobro je uradio to. Za to vreme dok se Akuma vraćao Mamoru je posmatrao okolinu osmatrajući pale neprijatelje i porušen jedan deo šume od siline borbe, sada je bilo vreme da se i on takođe vrati. Potrošio je popriličnu količinu čakre i morao ju je vratiti nekako, pomislio je kako bi bilo dobro da odspavaju ovaj dan kako bi im se čakra regenerisala. Krenuo je nazad ka selu i ubrzo se pojavio, razdaljina od njegove pozicije do samog sela ne beše nešto velika, par kilometara najviše. Kada je stigao pogledom je tražio Akumu kog nije našao, tek u daljini je mogao videti kako mu jedan seljan pokazao pravac ka jednoj kući, verovatno da odspava, a mogao je i on. Prvo je prišao onom čoveku kom je Akuma prišao kada su došli te mu reče.


Ne brinite, čim povratimo energiju pomoći ćemo vam u izgradnji sela. - zatim uperi prst u pravcu one kuće gde je Akuma ušao - Tamo je Akuma otišao?
Da, otišao je da se odmori, a mogao bi i ti, mnogo ste nam učinili što se porazili bandite. Koristio bi vam odmor, tamo imate i hrane i vode u slučaju da vam zatrebaju, odmorite se pa ćemo sutra da se pobrinemo za selo. Ja i moji ljudi smo malo započeli večeras, a sutra će ići sve brže. - načini jedan pomalo nervozan osmeh i reče - Izvinjavam se ako te zadržavam, idite i odmorite se.
Bez brige, hvala vama na gostoprimljivosti, pozdravljam vas. - onda se pozdravio sa čovekom i krenuo je ka toj kući


Čim je zakoračio unutra čuo je malo hrkanje, Akuma se već uspavao, mora da je bio baš umoran. Prišao je jednom krevetu koji je bio spremljen i legao je, gledao je u plafon dobrih sat vremena i polako je utonuo u san.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Sub Jan 05, 2019 9:18 pm
Nakon dobre i lepo prespavane noci. Probudio sam se u krevetu u kom sam i zaspao. Kad sam se malo bolje rasanjavio. Primetio sam da je Mamoru jos spavao u krevetu pored. Nisam ga budio vec sam odlucio da odem da pomognem seljanima za obnovu grada jer sam se bas okrepio uz onaj san.
Hm. Izgleda da je Mamoru sredio svoje ne priljatelje. Nisam nista drugo ni ocekivao.
Izasao sam iz kuce i poceo da pomazem seljanima u ponovnolj izgradnji sela.
Izvinite gde bi mogao da vam pomognem.
O vi ste vec budni. Za pocetak mozete da pomognete da postavimo potpore grede da osigura o dalju izgradnju.
Ok, hvala. Bacicu se odma na posao.
Nisam gubio vreme vec sam odma poceo da prenosim grede do gradzevina.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Sub Jan 05, 2019 10:44 pm
Čuo mu je korake, beše u polusnu, svestan okoline i dremao je pomalo. To beše znak da je vreme za dizanje, čuo je korake koji su se udaljavali i postajali sve tiši, sigurno to beše Akuma koji je izašao napolje. Tada je otvorio oči i polako je ustao iz ležećeg položaja u krevetu. Čim se digao na noge krenuo je ka vratima, posmatrao je Akumu koji se odmah bacio na posao. Uzeo je grede koje je trebalo prebaciti do građevina i krenuo je ka njima. Imao je nešto na umu kada je video nekoliko oštećenih građevina na drugoj strani, tamo je krenuo. Prišao je ljudima koji su radili i pitao ih za pomoć, po njihovim odgovorima se videlo da im je svaka pomoć dobrodošla i odmah se bacio na taj posao. Razne grede je prenosio, daske, blokove, cigle, radio sa ljudima, slagao je materijale tamo gde su trebali biti. Prošlo je par sati u tim poslovima kojeg je bilo na pretek, skoro pola dana, možda čak i malo više u svemu tome. Uspevalo je, selo se polako vraćao na noge, malo po malo zahvaljujući brzom radu svih meštana. Uskoro je sve bilo gotovo, jeste da je prošlo dosta vremena u tome ali su na kraju sve ruševine izgrađene.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Sre Jan 09, 2019 8:29 am
Mamoru i ja smo mukotrpno radile sa seljanima da ponovo izgrade njihovo selo.
Dok se Mamoru bavio ponovnom izgradnjom. Ja sam seljanima predlozio bolji nacin cuvanja od neprijatelja.
Pomogao sam im da u svakoj kuci naprave tajne ulaze u bezbednu i ogromnu sobu ispod  njihovog sela koju sam napravio uz njihovo odobrenje. Soba je bila zasticena sa dobrom odbranom koju sam u tom trenutku mogao da napravim.
Posle pravljenja sobe ja sam nastavio da pomazem u pravljenju novih kuca i tainih prolaza do bezbedne sobe. Pravio sam ih taino da za njih znaju samo nekolicina seljana koji ce kad dodze cas da povedu ostale sa sobom. Sve je bilo toliko skriveno da ni Mamoru nezna da postoje prolazi do sobe, a kamoli da soba i postoji.Posle nekoliko dana neumorno rada. Sve je bilo ponovo izgradzen i vraceno kako je i bilo. Mamoru i ja smo bili otspavali jos jedan dan da se odmorimo pa smo krenuli nazad za Konohu. Meni je bilo bas drago da pomognem ovom selu da se vrati na ona vremena pre bandita. Tokom putovanja nazad kuci nismo zurili. Samo smo lagano hodal putem. Ponekim zastajenjem u birtijama smo se odmarali i prespavljivali dok nazad nislo stigli pred kapije konohe.


Poslednji put izmenio Akuma dana Čet Jan 10, 2019 7:39 pm, izmenio ukupno 2 puta
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Čet Jan 10, 2019 2:32 am
Još par dana je rad na selu tekao, popriličan napor su uložili da se selo iz svojih ruševina podigne, baš kao ptica feniks koja izumire i iz svog pepela se vraća u život goreći novom vatrom. Sve prođe dobro posle svega, Mamoru i Akuma, kada su videli da je rad seljana a i njihov odlično urodio plodom, su se sa par starešina sela pozdravili kao i sa još par seljana od većine kojima su pomagali, i onda su se uputili jednom ulicom koja ih je vodila do šumarka koji je bio granica između sela i nenaseljenog prirodnog područja. Njihova misija beše gotova, skoro, preostalo je samo da se vrate u selo skrivenog Lista i posao je gotov. Prolazeći kroz male ulice i par kratkih šumovitih predela konačno su zašli na čistinu koja se protezala dokle pogled seže. Zelene doline su imale utisak neprekidnog protezanja u daljini gde su se razna brda i planine videle. Nisu puno pričali, uglavnom je njihov put prošao u miru i tišini. Kada su se našli na glavni put znali su da im je Konoha udaljena nekoliko kilometara, bili su ovaj put blizu. Na kraju su se našli ispred kapije, obavestili čuvare i ušli su gradski predeo.
Sponsored content

Selo Renuku Empty Re: Selo Renuku

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu