RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Glavna Ulica Konohe

+30
Rean
Hisoka
Lacer
NSW Game Master
Mizu
Skar
Minako
Roy Mustang
Mystogan
Madara
Spike Spiegel
Uchiha Arashi
Hooded figure
Akuma
Kenshin Himura
Shinrai
Shinsuke Nakamura
Kazuto
Naruto
Kairo
Rin
Mamoru Senju
Laxus Dreyar
Accelerator
Dio Brando
Shisui
Juuzou
Enkidu
Itachi
LuLee
34 posters
Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Glavna Ulica Konohe

Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
First topic message reminder :

Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Glavna Ulica Konohe - Page 15 865594-bigthumbnail

Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 26, 2019 5:00 pm
(izgleda da mi je rekao neku informacuju koju mozda nije smeo.. A mozda i jeste. Odkud znam.. Uglavnom, svog zmajomajmuna poslao sam nazad u svoj svet jer me je dovoljno sluzio, te sam rekao Jokeru)

Nema nista od voznje.
I ko je taj Smrad orochimaru?

(posle pitanja seo sam na jednu klupicu, ocekivajuci i da joker sedne na nju).
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 26, 2019 5:21 pm
Izgleda da je Dio omalovazavao lorda Orochimarua odnosno mog tvorca gurnu sam desnu ruku u dzep te mu se polako priblizio a kada sam seo izbacio sam par zmija na njega te se nasmesio


Nek ti zmije kazu...
naravno ne mogu jer su njegove...
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 26, 2019 10:45 pm
(izgleda da je ovaj lik imao zmije ugradjene u sebe.. Koji k.. Ne mogu da verujem da je to uopste moguce. Sa kakvim je to covekom imao posla.. Lord Orochimaru.. Moram dobro zapamtiti to ime,
mozda ce mi nekada zatrebati.. Ne mozda nego sigurno hoce, cini mi se kao jako intaligentna osoba koja vrsi eksperimente nad ljudima)..

Ubij se.
Hisoka
Hisoka
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sub Jan 26, 2019 10:54 pm
Video sam da je jos uvek vodja majmuna te da se nije obazirao na to sto su moje zmije gmizale po njemu rekao mi je da se ubijem polako sam se nasmesio a od jednom u tom trenutku ga je ujela jedna od mojih zmija pravo u ruku...


Hmmm...
Izgleda da se ne svidjas Lordu Orochimaru-u
on vidi sve preko svojih zmija...
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Uto Jan 29, 2019 11:04 pm
Pošto su promenili tim za našu misiju krenuo sam kući. Nisam mogao da prestanem da razmišljam o svojoj sudbini,i onome šta mi je prorok rekao. Bio sam svestan da u svemu tome ima neka skrivena poruka, ali nisam znao koja. Moraću da počnem da istražujem o ovome.
Kakashi
Kakashi
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Jan 30, 2019 12:38 pm
Setao sam se glavnom ulicom konohe dok sam se setao nisam gledao gde idem (ja nikad ne gledam gde idem)sudario sam se sa nekim likom poceo je da mi se dere da pauim gde idem ja sam se izvinio. Primetio sam da nosi stitnik konohe pa sam pitao kako se zove reko mi je da se zove mizu pa sam ga pitao da li hoce da mi bude učitelj na neko vreme on je rekao samo ako gledam gde hodam (tad sam morao da poslusam) ja sam mu rekao dobro i kad sam to rekao pristao je on mi je rekao da ce da bude strog ja i dalje nisam menjao misljenje pa sam mu rekao da mene to nista nece spreciti.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Jan 30, 2019 12:45 pm
Dok sam se Šetao selom neki divljak je udario u mene. Bio sam malo ljut jer mi je jabuka ispala. Dao sam mu ruku da ustane, iz kulture.
Diži se. I u buduće pazi kako ideš. Ja sam Mizu, a ti?
Kakashi
Kakashi
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Jan 30, 2019 12:54 pm
Ja sam Kakashi izvinite ja nikad ne gledam gde hodam (malo sam se iznerviro sto me nazvao manijakom i ako me svi tako zovu) ja nikad ne gledam gde hodam zato sto se uvek zamislim kako je to kad postanes hokage (inace moj cilj je da postanem hokage) inzvinite jos jednom
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Jan 30, 2019 1:00 pm
Video sam da je momak na kojeg sam naleteo pristojan ako ništa. Učinio mi se zanimljivo, jer je bio ambiciozan.
Aj, nema veze. Nego čekaj, jesi ti ninja? Ako jesi pođi sa mnom.
Počeli smo da pričamo, i krenuli smo u park.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Sre Jan 30, 2019 11:38 pm
Izadjosmo iz parka i na putu do zida sa misijama nista zanimljivo se nije desilo. Opet sam vratio fokus na okolinu ukoliko naidje ono bezobrazno deriste koje nema nimalo postovanja prema drugima. Pogled mi je lutao malo ulicama trazeci opznate objekte koji bi me naveli na zid sa misijama, nisam dugo tamo isao mozda sam malo zaboravio. Jos par koraka i videh poznatu ulicu. Zaputismo se tuda i iza ugla smo mogli videti zid na kojima su bile nakacene. Vetar je bio slab i Sunce je polako krenulo prema horizontu. Izgleda da ce misija biti vodjena nocu, to ne valja nikako, moramo sto pre zavrsiti istu.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 31, 2019 1:07 am
Park koji im je davao malo mire i malo duhovne jačine je ostao iza njih, napuštajući ga zajedno sa onim ljudima koji su meditirali tamo, a za njih, pa novi objektiv je na horizontu koji su pratili, misija. Na putu punom zemljane prašine gde su se ipak po neki tragovi raznih stopala mogli videti načinjeni od raznih ljudi ovaj dvojac je imao svoj kormilar koji ih je vodio na mesto gde se besposleni šinobiji skupljaju kako bi izvršavali misije i da im ne bude dosadno sa sobom. Malo mu takve misli prođoše kroz glavu pitajući se da li će se ovakvo nešto pretvoriti u rutinu za njega ili će ipak nešto naići što će preispitati njegove navike i zaintrigirati njegov um koji je pre nešto više od četvrt časa bio besposlen, naravno sve dok nije upoznao Kenshina sa kojim je dobio novi objektiv koji je zahtevao misiju i njeno izvršenje koje mora biti izvršeno, činilo se malo da je bio uzbuđen kada je u pitanju nova misija koja je imala za sada cilj skriven među senkama, za sada, a druga stvar koja mu se motala je bila ta da se pitao koliko će se takve vrste scenarija odigravati kada su u pitanju misije koje iako mu deluju svaka za sebe i imaju neku svoju priču, obrazac je uvek isti, prihvati, idi, dotuci protivnika i vrati se nazad, možda će to za njega biti trenutno i nije želeo predvideti nešto što još nije došlo do horizonta događaja koji je za njega bio neizvestan. A na prirodnom horizontu koji je svakog trena postajao sve tamniji, Sunce je bivalo sve bliže da na kraju prepusti Mesečevu vladavinu koja će vladati približno 12 sati. A to bi bilo veoma uskoro, zbog toga su ubrzali korak, kako bi što pre prihvatili i izvršili misiju koja im predstoji. Put ih je vodio do jedne raskrsnice koja je baš vodila do onog mesta predviđenog za misije, to beše ulica kod koje se nalazila tabla sa dostupnim misijama kojoj su konačno prišli.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 31, 2019 12:57 pm
Čim sam izašo iz parka bio sam u glavnoj ulici. Sijalo je sunce, duvao je lagan vetrić, jako lep dan za treniranje. Šteta što nisam raspoložen. Planirao sam da pravim figure ljudi koje sam video na brodu. Možda i one budu počele da se pomeraju, ko zna.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 31, 2019 8:52 pm
Izašao sam iz kuće, i krenuo ka zidu sa misijama. Planirao sam da se oprobam sam nekoj misiji. Nije mi iz glave izlazilo ono šta se desilo u mojoj kući. Znao sam da je nešto preda mnom, ali ne znam šta.
Kakashi
Kakashi
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Čet Jan 31, 2019 9:40 pm
Izaso sam malo da se prosetam jer vise nemam casove otiso sam do glavne ulice konohe. Tamo sam ugledao nekog poznatog lika samo sto nisam mogao da ga se setim nisam mu prisao jer ako je chunin ili jonin lako bi me oduvao. Ipak malo sam mu prisao ali i dalje nisam mogao da ga se setim. Izgledao mi je sumnjiv kad sam mu prisao tog lika uopste nisam poznavao izgledao je prestar u jednom trenutku on je samo zbrisao protrljao sam oci ali njega i dalje nije bilo mora da je bila u pitanju brzina jer tako brzo neko da uradi tehniku to cak ne moze ni hokage ali otkud znam mozda i hokage to moze.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pet Feb 01, 2019 7:45 pm
Nakon što sam pokupio misiju, krenuo sam da trčim kroz selo na misiju. Izgledao sam kao lud, ili kao da me neko juri. Žurio sam na misiju, jer me je zanimalo da li će se desiti neko od proročanstava.
Mizu
Mizu
Genin
Genin

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Pon Feb 04, 2019 12:47 pm
Vraćao sam se sa misije. Svi ljudi su bili u gradu, puni kafići, svi se šetaju, a ja jedini idem kući jedva živ. Barem da sam video nekog iz proročanstva, nego nista. Još mi je ponestalo gline, ma strašno. Ubrzo sam i stigao kući.
Kisho
Kisho
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Kishov prolazak kroz glavnu ulicu i dolazak u novi dom..

Ned Feb 10, 2019 12:32 pm
Kao i po obicaju, laganim i elegantim koracima, sam se setao kroz ovo selo. Trazio sam svoju kucu, po samom izgledu, trebalo bi da ju je lako prepoznati, ali iz nekog razloga, ipak to je malo duze potrajalo.. Na srecu, ipak sam ubrzo, mogao da vidim, nesto malo udaljenije od centra Konohe, moj nov prelepi dom... Zaista, izgledalo je bas onako, kako sam trazio da izgleda...

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Hqdefault


Poslednji izmenio Kisho dana Ned Feb 10, 2019 12:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Kisho
Kisho
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Feb 10, 2019 12:43 pm
Setao sam tako ulicom, citao svoj casopis i negledajuci kuda idem sudario sam se sa nekim likom.. Ispao mi je casopis a on je pao na pod.. Pruzio sam mu ruku i rekao "Izvini nisam gledao kuda idem", podigao sam ga i tako smo nastavili da pricamo...
Kisho
Kisho
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Feb 10, 2019 12:44 pm
Setao sam tako ulicom, citao svoj casopis i negledajuci kuda idem sudario sam se sa nekim likom.. Ispao mi je casopis a on je pao na pod.. Pruzio sam mu ruku i rekao "Izvini nisam gledao kuda idem", podigao sam ga i tako smo nastavili da pricamo...
Kakashi
Kakashi
Academy Student
Academy Student

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Ned Feb 10, 2019 12:47 pm
Izvini za ono malo pre ja sam kakashi kako se ti zoves. izvadio sam iz dzepa moj omiljeni kolac. Ovaj mladic izgleda zanimljiv a i vec mi je poznat kao da sam ga sanjao ha moram nekad da ga odvedem na opasnu misiju sa jednim jouninom ali kolko sam video nosio je knjige i nije imao stitnik konohe. Mora da je nov na akademiji. Nego hoces da se malo prosetamo parkom.
Sponsored content

Glavna Ulica Konohe - Page 15 Empty Re: Glavna Ulica Konohe

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu