RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Selo Himuribi Empty Selo Himuribi

Sre Dec 26, 2018 11:04 pm
U pitanju je selo, koje su zauzeli banditi, ima ih petoro, jedan je nesto slabiji od ostale cetvorice, vrse zulum u ovom selu.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Sre Dec 26, 2018 11:16 pm
Dug je put bio kojim smo koracali, nismo nigde stajali da se odmorimo, cinilo mi se da je i ovaj dosta izdrzljiv, sta vise izgleda kao jak borac. Retko kad nekog mogu proceniti za ovako kratko vreme ali mi se ovaj cini kao dobra osoba. Dok smo jos bili na putu klinuo sam glavom i krenuo da dajem odgovor na pitanje.

Ja sam rodjen u Konohi, valjda? Ne secam se detinjstva a i mislim da je proslost ipak nama iza ledja i bolje da se drzimo podalje da nam proslost ne zabije noz u ledja.

Odjednom selo se videlo u daljini, cinilo mi se kao da je u nekom dimu, da li nesto gori? Banditi su verovatno tamo, ne smemo spustati gard. Ruke su mi bile blizu katane ukoliko je budem morao koristiti
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Sre Dec 26, 2018 11:21 pm
Dug put je bio pred njima, nije voleo dug put, ali je bio i dosta izdrzljiv, kao i ovaj samuraj Kenshin, te su bez pauze uspeli da stignu do sela. Nakon sto je cuo njegov odgovor, povecalo mu se misljenje o njemu, ipak iz ovoga razloga, je i krenuo sa njim na misiju. Znao je da samuraji, uvek imaju nesto pametno i casno da kazu. Dok je setao, odlucio je da kaze, nesto na tu temu.

Zanimljivo, mada ja sam ovde, verovatno zbog svoje proslosti, i moje zelje u proslom zivotu.

Te su obojica mogli da vide dim, izgleda da je neki deo sela, bas dobro goreo, odlucio je da malo pruzi korak, te da se obrati Kenshinu.

Moracemo razgovor, da ostavimo za neku mirniju situaciju, sada je vreme za zabavu.
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 12:01 am
Dok smo setali ka selu uzurbanim koracima , klimnuo sam glavom Gilgameshu i istog ternutka video jednog nepsretnog bandita koji se veoma neprofesionalno sakrio u zbunje. Podigao sam ruku te sklonio rukav sa iste, mehanizam se pojavio sa koncem. Brzim pokretom ruke ispaljujem senbone u pravcu loseg bandita.

Selo Himuribi Y5fDUsZ

Odmah iza senbona tcim sa nabujalom munjom u ruci.

Selo Himuribi XKlks4m

HP-300
EP-290
CP-470
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 12:07 am
Dosli su do mesta, gde su za sada zatekli samo jednog bandita, nista strasno, 2 na 1 ce ovo biti kao iz salje ( brao salje, a kaze se sale), nije ni hteo da odlucimo, o taktici a vec se zaleteo na njega, munja u njegovoj ruci, je zaista prelepo izgledala, Gilgamesh ipak nije bio osoba, koja je volela da jurca na protivnika, vise je voleo borbu iz daljine, te iz razloga sto je dobio nove vestine, sada je takvu borbu mogao i da prijusti, te je pucnuo pristima, i stvorise se dva pauka, koji su krenuli ka protivniku, kako bi pomogli Kenshinu.

Selo Himuribi JOwsDah

(2x, 200ch)

Potom je opet pucnuo prstima, i stvorio sismisa, koji je leteo oko Gilgamesha, u slucaju da ga neko napadne, da bude tu kao vid odbrane.
Selo Himuribi 3uowYP3

Hp-300
En-300
Ch-640
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 12:07 am
Član 'Gilgamesh' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Himuribi G54g1R9
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 12:12 am
Jedan je zavrsio karijeru, bio je u komadima kada su se za njega zakacile bube i slepi misevi kojisu explodiralei. Ja sam uspeo da ga dobro oslabim, primetio sam kako je napad poslao ka Gilgameshu ali nisam mogao stici. Odmah sam video da je iza njega jos jedan. Punim Senbon launcher i opet ga ispaljujem, zatim se zalecem sa kamenom rukom.

Selo Himuribi Y5fDUsZ

Selo Himuribi LnrNMG0

Selo Himuribi 2qhEIPo

Selo Himuribi Wc3Ye7g

Zatim stvaram kameno koplje u ruci. Ne koristim ga ali sledeci potez dobija 50 damagea. Protivnik je bio u velikom problemu sad. Moja pesnica je isla punom snagom.

Selo Himuribi FnfN5aw

HP-300
EP-280
CP-410
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 12:22 am
Jedan manje, bez problema su ovo odradili. Sada, napad je ipak odlucio da posalje na Gilgamesha, posto je znao da njegov simsis, nece ublaziti ceo dmg, odlucio je da uradi zamenu, te samo da prosto izbegne napad.

Selo Himuribi BS8DMeh

Potom se pojavio jos jedan bandit, Kenshin se opet zaleteo, a Gilgamesh, je samo pokazao prstom na bandita, kao znak da simis krene na njega. Te se on zaleteo, punom brzinom na bandita, dok je Gilgamesh, stojao skrstenih ruku, i samo posmatrao situaciju.

Hp-300
En-300
Ch-540
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 12:22 am
Član 'Gilgamesh' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Himuribi 2BEUmuO
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 12:33 am
Jos jedan je pao i vetroviti napad prosao je opet kraj mene kretavsi se ka Gilgameshu. Odmah doalzi jos jedan na koga saljem hrpu kamenja. Ovo ce da ga boli sigurno.

Selo Himuribi BmBOQBT

Potom punim senbon launcher ali ga ne koristim.

Doton!

Kamenje je letelo velikom brzinom u pravcu jos jednog bandita. Ovo ce ga valjda unisti.

HP-300
EP-280
CP-310
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 12:40 am
Upesno su sredili jos jednog protivnika, izgleda da su fin tandem. Opet, napad je samo prosao pored  Kenshina, i nastavio ka Gilgameshu, nije bio svestan, zasto samo njega napadaju, ali sta je tu, nije mu bio problem , da se odbrani te je samo uradio zamenu,  i opet izbegao napad.

(Greska, je napad je 300 dmg)
Selo Himuribi BS8DMeh

Posto je opasnost prosla, dosao je jos jedan bandit, opet ga je Kenshin prvi napao, a Gilgamesh, je odlucio da posalje isti taj napad, te da ga ukombiniju, kako bi ubili bandita.

Selo Himuribi BmBOQBT

Hp-300
En-300
Ch-510
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 12:40 am
Član 'Gilgamesh' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Himuribi Iej36He
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 10:15 am
Jos jedan je pao ali odma dolazi jos jedan, verovatno ih ima jos dvoje. Ovo nista tesko nije.Moje samuraj vestine ce idalje ostati nepoznate u ovom svetu, i bolje tako za sad.Radim znake rukama te stvaram cudoviste od munje koje se ogromnom brzinom krece ka neprijatelju.

Selo Himuribi O5Nxeki

cudoviste je islo cik cak tako da protivnika malo zboni, hoce li ga pogoditi ovo?

HP-300
EP-280
CP-210
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 10:40 am
Upesno kombinovani napad, od Kenshina i Gilgamesha, je uspeo da pogodi jos jednog bandita. Naravnoo, i taj je pre smrti uspeo da posalje napad, i to bas na Gilgamesha, nije znao u cemu je stvar, ali svaki napad je isao ka njemu, opet je uradio zamenu, te se vatreni napad, samo spucao u drvo.

Selo Himuribi BS8DMeh

Potom je doslo vreme, da pripomogne Kenshinu, te je stvorio zemljanu loptu koja se zaletela na bandiita.

Selo Himuribi RxC2rgu

Hp-300
En-300
Ch-460
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 10:40 am
Član 'Gilgamesh' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Himuribi CqPGiSx
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 11:38 am
Vreme je da iskoristim moje koplje, ovaj je pao ali dosao je jos jedan, izgledao je izuzetno slabije od ostalih. Nategao sam misice i bacio koplje velikom brzinom prema protivniku.

Selo Himuribi FnfN5aw

Odmah iza kolja poletela su 2 kunaia koja su imala zakacenu papirnu bombu.

Selo Himuribi YkxP2m8

Selo Himuribi P9OUsoQ

Ukupan damage (nije kombinovan lgcn)= 150+30+30=210

HP=300
EP=220
CP=210
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 11:38 am
The member 'Kenshin Himura' has done the following action : RP OPCIJE


'NPC Genin' :
Selo Himuribi TW2OjDT
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 11:40 am
Pred smrt ovaj jadnicak je bacio samo jedan kunai, veoma jednostavno izbegavam napad tako sto sam samo nakrivio malo glavu na  jednu stranu i kunai se zabo u jedno drvo iza mene. Okrenuo sam se ka Gilgameshu i upitao ga.

Mislim da je nas posao ovde gotov, sta ti mislis?

izgovorio sam reci veoma opusteno bez mrvice umora.

Selo Himuribi V4NQXv8

HP=300
EP=210
CP=210
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Čet Dec 27, 2018 12:40 pm
Dosao je i jedan slabic, koji se sve vreme krio iza ovih jacih, za njega nije bilo potrebe, da obojica napadaju, te je samo stojao skrtenih ruku, cekajuci da ga samuraj dovrsi, posto je to odradio, i odbranio se od napada( jako jak napad.), njihov posao je ovde bio zavrsen. zatim je usledilo pitanje Kenshina, na sta je Gilgamesh odgovorio.

Slazem se.

A potom je krenuo laganim koracima ka selu.

Hajdemo.
Sponsored content

Selo Himuribi Empty Re: Selo Himuribi

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu