RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Selo Narashi - Page 2 Empty Selo Narashi

Ned Dec 23, 2018 1:39 pm
First topic message reminder :

Selo Narashi se nalazi nedaleko od Konohagakurea.Stanovnici ovog sela se uglavnom bave poljoprivredom i proizvode prodaju u Konohi.S obzirom na to da je ovo selo veliki izvor resursa, cesto je na udaru bandita...

Selo Narashi - Page 2 Latest?cb=20150503100011

NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Sre Dec 26, 2018 9:46 pm
Član 'Kairo' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Narashi - Page 2 GoFCerJ
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Sre Dec 26, 2018 9:59 pm
Oba Kairova napada su pogodila protivnika koji je izgledao uzasno.Protivnik je pao bez ikakvih znakova zivota.Kairo mu je polako prilazio misleci da je on gotov, dok mu je na ledjima bio cudan seal.On pojede brzo dve pilule, kako bi imao snage da se odbrani u slucaju da seal stoji tu kao resenje ukoliko bandit padne.I zaista je bilo tako.Banditovo telo je eksplodiralo i poslalo mlaz vode ka Kairo, kojem to nije bio nikakav problem, jer je ocekivao to.Stvorio je uzvisenje i izbegao mlaz vode.Shinrai i Akuma su pristizali, ali ovaj napad nije sitgao do njih.Kairo se polako spustio sa uzvisenja, koje je na cudan nacin iscezlo, a potom je rekao Shinraiju i Akumi.Nas posao ovde je zavrsen, ako niste umorni, mozemo krenuti nazad u selo lista.Obojica su potvrdno klimnuli glavom, ali pre nego sto su otisli, seljaci su ih zaustavili i zahvalili im se.Kairo je rekao:

Kada god imate problem, pisite nasem selu.Mozda necemo doci mi, ali neko drugi hoce.Drago nam je sto smo vam pomogli, ali moramo krenuti natrag kuci.Do sledeceg vidjenja...

Nakon toga se njih trojica zaputise kuci, ka selu Konohagakure, dok je sunce polako izlazilo...

Selo Narashi - Page 2 MxO22sd
Selo Narashi - Page 2 AxF42v5

HEALTH
300/300

ENERGY
180/300

CHAKRA
40/550
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Sre Dec 26, 2018 10:21 pm
KADA SMO IZLETELI IZ KUCE KAIRO JE POCEO DA GADJA PROTIVNIKA KAMENJEM A ONDA JE ISPALIO PAR RAKETA RAKETE SU POMALO DIGLE DIM TE NISAM MOGAO LEPO VIDETI POSLE DESETAK SEKUNDI DIM SE RASCISTIO I VIDEO SAM KAKO PROTIVNIK PADA ALI SALJE NAPAD NA KAIRO-A KAIRO SE ODBRANIO A ONDA SMO SE SVI UPUTILI NAZAD KA SELU ALI PRE TOGA SU NAM SE SELJACI ZAHVALILI

Nema na cemu ljudi...
uvek smo tu da pomognemo...
sem kad sam pijan...

I OVDE SAM SE IZGLUPIRAO I PONOVO OSTAVIO IDIOTSKI UTISAK ALI ME NIJE BAS BILO BRIGA NASTAVIO SAM KA SELU I NADAO SE DA CE MI SE DAN STO SPORIJE ZAVRSITI KAKO BI MOGOA DA UZIVAM U NJEMU...
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Sre Dec 26, 2018 10:23 pm
Bilo mi je drago sto smo završili misiju. Setali smo polako u pravcu konohe. Ja sam tokom puta bio utcutan mentalno. Samo sam mislio o onom nebeskom zmaju i mestu gde me je odveo. Hteo sam ponovo da odem tamo. Te stvari koje sam video nisu bile iz ovog sveta. Kao da je to mesto gde zmajevi zive. Bilo je raznog zmajeva na tom mestu. Video sam ih razlicite vrste.Kad bi samo mogao da da ih nabrojim vatreni, vodeni, munjeviti, kameni, metalni, vazdušni, drveni. Od nekoh sam video i razne sposobnosti,al najaca pojava je nebeski zmaj sljalj ne svetlosti koj je pom mom musljenjubio i najjaci. Nedugo zatim sam primetio da smo blizu konohe i prestao sam da mislim o tome.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:17 pm
Došao je u ovo selo.Jer je imao cvrste informacije o napadu bandita.Koji bi mogli znati nesto o njegovom klanu.Na pudu do tamo zvizdukao je.Te shvatio da su Akuna i Roy otisli drugim putem.Bio je u pripravnosti dok nije dosao na kapiju.Naravno bio je na sporednom putu sakriven u grmlju cekajuci neprijatelje.Na prvu ih je uvideo.Odmah tri komada.Zanimljivo.Sacekao je da se spreme za ulazak.A onda da ih skrati za glavu.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:27 pm
Trojica omotani lica u beke marame.Smesnog izgleda sa ozbiljnim tehnikama protiv decaka od dvanaest godina..Kako..Pa videcemo..

Iskocio je iz grmlja sa recebicom i smeskom te par tehnika za dobar dan.

To sam ja legendarni Skar.Dosao sam po vase duse.

Te sa sarkasticnom recenicom zamahnuo s lancima direktno po jednom.Dok je iz druge ruke ispalio laser na drugog.

Selo Narashi - Page 2 WyO0VN8

Selo Narashi - Page 2 4vlpjzg

( u one tehnike ulazem 400 chakre,kontrola 275 ).

Vrednosti :
HP : 400
EN : 400
Chakra : 1400 - 250 = 1150
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:27 pm
Član 'Skar' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Narashi - Page 2 ZFz2RQR Selo Narashi - Page 2 VdWZ2On Selo Narashi - Page 2 2BEUmuO
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:38 pm
Prvi koji nije mogao bitu na nikakav nacin ugrozen.Na kog cak nije isao moj napad.Je uradio zamenu.Prva dvojica su bila mrtva.Tako da je ostao jos samo jedan.Koji je nestao zamenom.Shvatio sam da puni chakru za neki opasan napad.No pre nego sam se okrenuo na njega.Sebe sam morao da zastitim.Prvi napad od munje sam izbegao pomeranjem.

Malo sam vesti nego sto izgledam decko !

Rekao je bacajuci se na stub kapije i napad u obliku neke zivotinje od munje je proletio direktno u neku kucu u selu.Dok je na mene leteo vetar i zakucao si direktno u mene no tada se videlo da je ipak pogodjen samo panj.

Selo Narashi - Page 2 BS8DMeh

Zatim stvorio sam se iza neprijatelja te ga razneo sa drveta vetrovitom tehnikom.Dok je padao odlucio sam da ga dovrsim senbonima.Ta zatezem rukav i pucam senbone direktno u njega..

Selo Narashi - Page 2 ZwsfpcK

Selo Narashi - Page 2 Y5fDUsZ

( Kontrola CH 275 ).

Vrednosti :
HP : 400
EN : 400 - 210 = 190
CH : 1150 - 155 = 995
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:38 pm
Član 'Skar' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Narashi - Page 2 4baLIvh
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:41 pm
Nakon sto je rjesio protivnika.On je uradio vatrenu tehniku i pri padu ispalio.Tehniku vatrenog cvet.a.Ja sam iskoristio tehniku zamene te nestao sa drveta na pod.Cekajuci jos jednog.Informacija mu je bila da ima jos jedan.

Selo Narashi - Page 2 BS8DMeh

Hah,macij kasalj.

Vrednosti :
HP : 400
EN : 190
CH : 995 - 30 = 965
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:45 pm
[centerSkocio je na kapiju te seo.Cekajuci pravu priliku da naidje neprijatelj.Iz kog je morao izvuci informacije o smrti svoga klana.I o Konohi jer cesto momci iz konohe budu proterani i nastave kao banditi.Cekahuci njega zvizdukao je i pazlhivo posmatrao..Ko bi mogao i kada naici..[/center]
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:49 pm
Iz torbe je uzeo voce.Poceo je da jede te zaljevao bocom vode iz svog ranca.Razmisljajuci gde se nalaze Akuma i Roy.Naravno nacice se kod zamka.No opet..Da li je realno da ce uskoro morati odkljucati nove moci.Cekajuci protivnika pojeo je i ono voce i popio pola flase vode.Te skocio i istefnuo se..

Oces li se pojaviti dok sa zagrijan.

Zatim iz sume ispred njega dolazi ozbiljan lik.Te pocinje govoriti.

Pa klinac.Izgleda da si porazio moje glupave kolege.No neces i mene +

Stao sam u gard te se spremio za pocetak borbe.
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:52 pm
Stojali smo jedan ispred drugog.Blebetao je kako je on mnogo jack no sto se cini.Ja sam se samo osmehnuo.Te rekao..

Dokazi se na ovom klincu !

Te uradio vetrovito tehniku !

Selo Narashi - Page 2 O6qfJVv

VREDNOSTI :

HP : 400
EN : 190
CH : 965 - 125 = 840

NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:52 pm
Član 'Skar' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Narashi - Page 2 CqPGiSx
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 3:58 pm

Moj napad je onesvestio protivnika.No pri padu je bacio vodeni napad koji bi me zasigurno ubio.U istom trenu vrisnuo sam.

Aaarr !

I ispred mene se stvori zid od ciste svetlo plave jake chakre.Te me spasao od vodenog napad.

Selo Narashi - Page 2 B103eafa52920c4937528ec3500fa02352523d64_00

Selo Narashi - Page 2 61hCG9e

( Ulazem 405 ch ).

Vrednosti :
HP : 400
EN : 190
CH : 840 - 130 = 710
Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 4:03 pm
Uhvatio sam ga i razbudio.Ruke i noge su mu bile otkazane.Kada je bio svestan ali u nemogucnosti da se mice.Bio je paralizovan pred smrt.Mogao je govoriti i disati.Te lagano micati glavu.

Odgovori mi..Ko je Dio Brando i sta znas o njemu..

Rekao je zivcano Skar.Cekajuci objasnjenje i polaganje racuna.Jer trenutno je on bio onaj koji stoji.

Pi*ka ti materina,ti si mene nasao da maltletiras polu mrtvog.Mrš odavde.

Nakon te recenice.Skar je shvatio da ovaj ne zna nista.I na nista sem dugog jezika.Pridigao ga je uz drvo i napucao nogom spicom u stomak.Zatim pljunuo i otisao velikom brzinom van tog sela.Te se vratio prema zamku.Aktivirajuci Sensor da ga neko ne prati.

Selo Narashi - Page 2 SbMGU3O

Vrednosti :
HP : 400
EN : 200
CH : 710 - 30 = 680

Skar
Skar
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Pet Jan 25, 2019 4:07 pm
Uzeo je svitak sto je imao onaj pokojnik te pre odlaska.Sklonio tela u sumu.Idalje upaljenim sensorom.Nestao je preko suma i planina.Prateci dobro da ga neko ne prati.Razmisljajuci o Roy-u i Akumi.Planirajuci da razvije nesto jako.Sto do sada niko nije.Takvu moc zasluzuje samo clan Uzumaki klana.Rekao je Skar sam u sebi.Spremajuci se za zasluzen odmor posle masakra.Koji je bio veoma prost za njega.Moc mu je bila sve veca.A to je smetalo drugima.Plasio se da bi Konoha mogla poslati Anbu na njega.Sreca sto je na planinu zamka ne moguce doci peske.I normalnim putem.
Sponsored content

Selo Narashi - Page 2 Empty Re: Selo Narashi

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu