RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Kenshin VS Akuma Empty Kenshin VS Akuma

Pon Dec 24, 2018 10:55 pm

Ovde ce se odraditi borba za Chunin ispit. Nije bitna pobeda, vec da se pokazete da znate, za Chunin rank. Nema roleplay prednosti, inventar prijavite, kod Luleeta, sam ako se borite sa njim, u tom slucaju, posaljite inventar, Mivu ili Pneumi. Jedan od vas baca opciju Uspeh/Neuspeh, ako dobije uspeh, on igra prvi, ako dobije neuspeh, igra drugi.

Srecno, i paziljivo se borite.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kenshin VS Akuma Empty Re: Kenshin VS Akuma

Uto Dec 25, 2018 6:21 am
Posto sam predao inventar Luletu. Vreme je da vidimo ko prvi igra.
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Kenshin VS Akuma Empty Re: Kenshin VS Akuma

Uto Dec 25, 2018 6:21 am
Član 'Akuma' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Kenshin VS Akuma Uspeh
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kenshin VS Akuma Empty Re: Kenshin VS Akuma

Uto Dec 25, 2018 9:41 am
Da krenemo sa borbom. Nisam poznavao lika protiv koga se borim, al me to nije nerviralo. Imao sam nacin da odma usavrsim sa borbom. Prvo sam onako bacio na protivnika bombu.Kenshin VS Akuma HIGTqrg
Nakon sto sam bacio nisam gubio vreme. Odma sam polio pilule za cakru i energiju. I onda napao jakim napadom.
Kenshin VS Akuma AxF42v5
Kenshin VS Akuma RIXVjMZ
550 dmg 110 lvl
Kenshin VS Akuma RaqJXQu
(ova kartica je samo da vidis sta ide na tebe pomocu Pasivne. I normalno je da oboje stojimo na zemlji. Kenshin VS Akuma DGlDZhy
Ne moram koristiti cakru i trositi slotove za ovaj napad. )
HP = 200
Eh = 200 -100 +100
Ch = 400 +100 - 450
! Kontrola Cakre =100!
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Kenshin VS Akuma Empty Re: Kenshin VS Akuma

Sre Dec 26, 2018 9:51 am
Lep letnji dan bese kada me ruzan momenat zadesi. Hladnoca u ocima protivnika ni sama toplina leta nije mogla ugrejati, napadnut sam bez ikakvog razloga, zasto? Na mene je bacio eksplozivnu loptu koja bas i nije nista pametno ucinila, Stvorio sam zemlju koja me je odgurnula praveci malo uzvisenje mada nakrivljeno. Lopta je explodirala dosta dalje od mene.

Kenshin VS Akuma MxO22sd

Kenshin VS Akuma DVRdIdT

Kenshin VS Akuma Of8Onxg
(stit je na meni tkd ne trosim slot za stavljanje)

Kada je i zid pukao shvatam da se necu lepo provesti pa stvaram koplje i bacam ga na korenje. Zabilo se ali se cuo jak udar tako da je mozda koliko toliko smanjilo brzinu.

Kenshin VS Akuma FnfN5aw

Kenshin VS Akuma Wc3Ye7g

Ukupan konstantni defence: 200
Lomljivi defence: 100 -100=0
Damage na mene 550-100-200-50=150

Sve sto mi je ostalo jeste bilo da se pomolim da me ovaj napad nece skrsiti, veliki udar u mene, uzimam koplje koje je bilo zabodeno, taman kada sam pomislio da sam se izvukao korenje pocinje da me hvata za noge, ovo je ne moguce!? Kako? Zar je klan Senju ovoliko jak? Nista ostaje mi samo jedno.

Kenshin VS Akuma YZFpwVK

Iz mehanizma koji mi je bio skriven na ruci ispada jedna dimna bomba koja je dim stvorila svuda, ne znas gde sam. Ovo mi mozda kupi vreme.

Kenshin VS Akuma LACBFPP

HP-200-150=50
CP-400-160=240
EP-200-10=190


Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Kenshin VS Akuma Empty Re: Kenshin VS Akuma

Sre Dec 26, 2018 10:39 am
Protivnik je bio domislat i uspeo da napravi neki def, al se preracunao.
550 - 100 - 200 - 50 = 200 nije 150
Protivnik je bio dobar i savršeno je nasao nac da ulazi moj dmg, al se prevario i pogresio u racunici i moj napad ga je tamn onesvestio. Da je stvorio jos neki i najmanji def. Preziveo bi i mogao bi da se izvuce. Protivnik je bacio dimnu bombu preneo sto je pao. Nisam mogao da vidim gde se nalazi. Upalio sam senzor da vidim gde je njegovo onesvesceni telo. Kad sam ga nasao video sam da ga korenje uhvatio. Video sam i daje napravio jaku odbranu da je ostao pri svesti ja bi sigurno nastradao. Jer nisam imao snage da napravim napad dovojno jak da prodze kroz taj def. Seo sam pored njega u nesvesti i cekao da se dim rascisti. Kao ida moje korenje pusti mog protivnika.
(zao mi je sto nije potrajalo, da jeste ja bi bio gotov svaka cast na držanju)
Kenshin VS Akuma SbMGU3O
Hp=200
Ep=200
Ch=50-30=20
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Kenshin VS Akuma Empty Re: Kenshin VS Akuma

Sre Dec 26, 2018 1:32 pm
(Neka rikne matematika!)
Taman kada sam mislio da sam se izvukao iz svega, korenje me niotkuda udara i padam na zemlju jedva disuci i gledajuci. Dim se rascistio i moj pogled je isao na nebo. Flesh bomba je zaslepela protivnika , ali samo da imam jos snage, jos malko i...nista ne mogu ni da trepnem kako treba a kamoli da sutnem protivnika da makar budemo izjednaceni. Mogu reci da Senju klan zaista ima snagu, kontrola drveca je nesto sto samuraje moze da iskoreni i ocisti sa ovog sveta. Moje pogled idalje upret prema nebu polako se zamucivao, izgleda da je ovo moj kraj? Moja sudbina je u rukama mog protivnika. Vreme je polako da zatvorim oci i prepustim se laganome vetru, nek nosi moju dusu sto dalje , ima ljudi koji me mogu zameniti, ima ljudi koji svoju snagu znaju koristiti. Jedan od takvih je upravo moj protivnik. Mogao sam osetiti kako mi se krv sliva iz usta, koja otvorena rana na grudima i par polomljenih rebara, sve sam mogao osetiti. Bol, tuga, sreca, gordost sve je polako izlazilo iz mene do trenutka kada nisam mogao osetiti nista. Poslednjim atomima snage otvaram usta rekavsi mom protivniku.

D..Daj...mi....casnu....smrt...

Tada nisam mogao znati sta ce on uraditi, sve okolo se polako smrkavalo, sve je islo ka centru. Izgleda da je vreme da odplutam sa ovog sveta, toliko stvari nisam jos ucinio ali cast mi je poginuti od casne ruke, iako je napao iznenada i bez razloga, ovu borbu sam izgubio. Sve se smrklo, sve sto sam cuo jesu pesme ptica, pozdravljaju me, da one me pozdravljaju. Priroda me zove. Vreme je...moja svest se gubi i od tad samo mrkla tisina i mrkli mrak.

(Skriveni potez je bio flash bomba iz kota al to nije ni bitno)

HP:0
EP:0
CP:0

Kenshin VS Akuma Giphy

LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Kenshin VS Akuma Empty Re: Kenshin VS Akuma

Sre Dec 26, 2018 1:45 pm
Akuma, rp ocajan, niti si pokazao neki ko zna kakav skill, ali sam ispit kako si uradio, nema neke velike greske, da te oborim, pritom si pobedio admina, tako da si....

Polozio.

Mladi samuraju Kenshine, izgleda da su te jedino ucili da drzis mac, ako me kapiras hehe, dobro svima se desava da malo pogrese u racunici, mada tebe je ovog puta kostalo zivota, dacu ti jedan tip and trick, a to je da koristis kalkulator, i tri put meri jednom sjeci. Rp ti je izvukao ispit, moze se reci.

Polozio si.
Sponsored content

Kenshin VS Akuma Empty Re: Kenshin VS Akuma

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu