RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Vergil
Vergil
Administrators
Administrators

INFO
Status Ninje:

Meisou no Samurai Park Empty Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 1:38 pm
Poseban park koji se razlikuje od drugih zbog tisine, smirene i opustajuce atmosfere. Ovom parku je zabranjen pristup deci. Osobe koje prave buku mogu biti sankcionisani. Kroz ovaj park protice jedna mala recica. Cesto se kraj recice okupljaju monasi, samuraji, mudraci, proroci, svestenici koji meditiraju radi duhovnog jacanja. Park je dobio ime po hrabrim samuraima koji su ovaj park izgradili, ocuvali i poginuli za njega.

Meisou no Samurai Park 3d6nfnG
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 2:04 pm
Konacno svez vazduh poce ulaziti u moja pluca, telo mi se opustalo a jos nisam ni poceo sa meditacijom, cak ni do reke nisam stigao. Kako sam koracao stazicom do reke primecivao sam par ljudi kako meditira ispod drveca , neki su na kamenjima a neki cak i na granama, cudno.. Ovoliko ljudi nije bilo pre, zar je meditacija postala toliko popularna? Izgleda da ce Konoha biti dusevno jaka. Prateci stazicu koja se polako gubila dolazim do reke i tacno do mesta gde sam davno meditirao. Pogledao sam u obliznju stenu gde je bio rez koji sam prvi put napravio sa katanom. Okrenuo sam pogled i video drvo u kome je urezano moje ime i ime mog senseia.

*Da....ovo je to mesto...toliko uspomena...kako je ovo nostalgicno...*

Seo sam na travu i gledao recicu kako krece svojim tokom, ukrstam noge , ruke spajam ispred sebe , zatvaram oci, misli su odletele i pocinjem brojati uzdah i izdah...

Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 2:20 pm
STIGAO SAM UZ PARK VIDEO SAM DOSTA LJUDI KAKO MEDITIRAJU MALO SAM SE ZAGLEDAO I PAO SAM U REKU MALO SAM SE NAKVASIO ALI ME TO NIJE OMELO PAR LJUDI JE PRESTALO SA MEDITACIJOM I POGLEDALO U MENE SEO SAM NA TRAVU TE POCEO DA MEDITIRAM NADAJUCI SE DA CU OTKRITI PRAVU MOC SAMURAI-A I SVE SKRIVENE MOCI MACA...
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 2:27 pm
*1...2...3...4...5...6...7...8...9...des.. Pljus!*

Moju meditaciju omelo je nespretno ponasanje nekog deteta koji je upao u vodu. Uzdahnuo sam i izdahnuo opet. Video sam da je i on poceo meditirati mada neispravnog. Bio mi je smesan jer sam i ja tako pocinjao meditaciju, samo zatvorim oci i ispustim sav stres iz glave ali to nije to. Primakao sam se decaku. ovaj je isto imao belu kosu, sta je sa tom belom kosom? Da li ja nisam dugo izlazio iz svog doma ili jednostavno slucajnost. Gledao sam u klinca i cekao da vidim koliko ce mu trebati da me primeti.

*Hmm, da vidimo...*
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 2:32 pm
DOK SAM MEDITIRAO OSETIO SAM VISE ENERGIJA OKO SEBE ALI JEDNA JE BAS BILA JAKA I PRIBLIZAVALA MI SE KAD JE OD JEDNOM STALA NEDALEKO OD MENE POLAKO SAM OTVORIO OCI I OKRENUO GLAVU MISLIO SAM DA JE NEKI VISOKI MONAH KOME SAM POREMETIO MEDITACIJU ALI JE IZGLEDA TO BIO SAMO NEKI MOMAK KOJI JE IMAO STAV BAS KAO SAMURAI BIO SAM POMALO ZBUNJEN JER NISTA NIJE GOVORIO TE GLEDAO U MENE A ONDA SAM IZGOVORIO PAR RECI

Hmmmm...
sta je?
treba nesto?

KADA SAM IZGOVORIO PAR RECI BIO SAM U PRIPRAVNOSTI JER NISAM ZNAO KAKVE JE NARAVI I DA LI CE ME UDARITI ZBOG OCIGLEDNOG PREKIDA MEDITACIJE ILI CE SE UKLJUCITI U RAZGOVOR SAMNOM
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 5:07 pm
*Znao sam.... primetio me je...to samo znaci jedno...*

Uzdahnuo sam duboko te izdahnuo pre nego sto sam izostrio pogled i podigao ruku sa katanom van korica. Bio sam spreman na zamah koji bi probijao i ljudsku lobanju. Odskacem od zemlje sve tiho i lagano te izuzetno jakim zamahom bodem... katanu u zemlju tako da je drska napolju i govorim.

Ne meditiras dobro... Moras se vise skoncetrisati na unutrasnju energiju nego na spoljasnju, tome ovo mesto sluzi, ignorises okolinu zarad sebe unutra. Vidis ovaj mac tacnije drsku. Pokusaj da odrzis balans na drsci ali... sedeci.

*Heh ovako je mene moj sensei ucio, na svu srecu ovo sam lako prosao.*

Rukom sam pokazivao na drsku katane, verovatno ce se iznenadi.

Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 5:14 pm
OSOBA JE ZABILA KATANU U ZEMLJU MISLIO SAM DA JE TA OSOBA HTELA DA ME UDARI ALI NE DOBIO SAM SAVETE I ZADATAK DA SEDNEM NA DRSKU OD KATANE STO NARAVNO NISAM ZELEO POMISLIO SAM DA JE OVO DEVOJKA ZBOG POMALO ZENSKOG IZGLEDA CAK I NISAM OBRACAO PREVISE PAZNJU TE SAM SE OBRATIO

Hvala ti devojcice...
a zasto ja da sednem na drsku?
to sigurno puno boli

IZGOVORIO SAM PAR RECI TOJ DEVOJCI A ONDA SAM NASTAVIO DA SEDIM I NE RADIM NISTA JER SAM BIO OMETEN U SVOJOJ MEDITACIJI OD STRANE TE DEVOJKE...
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 5:36 pm
Izuzetno zbunjen klinac me je nazvao devojkom. Izraz na mom licu se naglo menja i postoji mogucnost da ce ovaj klinac ostati bez nekih delova tela. Izvukao sam katanu koja je bila duboko u zemlji te je zabo opet na drugo mesto ali tek toliko da drzi. Odskocio sam sa zemlje zmureci te jednom nogom tek vrhom prsta stao na drsku katane balansirajuci na njoj. Nakon toga sam se spustio u sed prekrstenih nogu i odmah pao u stanje meditacije tako sam bio par trenutaka, kompletno miran. Odjednom iz sedeceg polozaja odskakucem takodje uz katanu koja pada tacno u korice i smeskam se.

Ovo se zove ultimativna meditacija, i uzgred moje ime je Kenshin, kako se ti zoves?
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 5:39 pm
IZGLEDA DA JE TA DEVOJKA BILA TALENTOVANA URADILA JE NEKE VEOMA ZANIMLJIVE STVARI A UZ TO JE TAKODJE IMALA VEOMA CUDNO IME ZA DEVOJKU POSTOJALE SU MALE SANSE DA SAM SE ZEZNUO I DA JE TO IPAK MUSKO A NE ZENSKO ALI SAM NASTAVIO PRICATI S NJOM/NJIM

Hmmm da veoma si talentovana...
ja sam Shinrai drago mi je

IZGOVORIO SAM PAR RECI TE IZVUKAO KATANU IZ KORICA TE JE OSTAVIO PORED SEBE ZA SVAKI SLUCAJ DA JE DEVOJKA LOSE NARAVI I DA HOCE DA ME MASAKRIRA...
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 6:02 pm
Cini mi se da ovaj klinja nije bas najboljeg mentalnog zdravlja. Valjda vidi da nemam grudi jer mi kimono otvoren na sredini. Klimnuo sam sarkasticno glavom te gledao u korice njegovog maca, cinilo mi se da je malo skeptican zbog mog prisustva. Shinrai.. zanimljivo ime, ime.

Zanimljivo ime imas, Shinrai znaci poverenje ako se ne varam. To bi znacilo da ja treba da imam poverenje u tebe da neces iskoristiti tu katanu na mene, Moje ime Kenshin znaci ispit, tako da ti ne mozes znati da sama moja pojava ovde nije ispit mog poverenja tebi?

Par zbunjujucih recenica kako bih preopteretio mladog klinca i eventualno ga zbunio da padne pod moju manipulaciju. Mislim da sam preterao sa izigravanjem nekog intelektualca ali zanima me sta ce reci klinac na ovo.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 7:37 pm
KENSHIN JE GOVORIO VEOMA CUDNE STVARI SHVATIO SAM DA NIJE DEVOJKA TE SAM BIO MALO POSRAMNEJEN ALI JE KENSHIN POSTAVIO CUDNA PITANJA NA KOJA SAM MORAO DATI ODGOVOR ZNAJUCI DA CE POSLE TOGA POSTAVITI JOS PITANJA

Hmmmm...
poverenje,ispit haa?
mozda ovo jeste ispit...
ali o poverenju ne pricamo...
takodje shvatio sam da ti nisi devojka

DAO SAM MU CUDAN ODGOVOR I IZGOVORIO PAR PODJEDNOAKO CUDNIH RECI U NADI DA CE BITI MALO ZBUNJEN TE DA NECE ZNATI STA DA KAZE KAO ODGOVOR
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 8:36 pm
Zacudjen njegovim odgovorima na trenutak sam pomislio da je pametan, no ipak shvatam da nema blage veze o cemu pricam pa samu izdahujem trljajuci kosu.

Hm, ovakav odgovor nije prihvatljiv jer...tu nema odgovora. Odgovor na moje pitanje i ne postoji, sve zavisi od mene hocu li ti verovati ili ne. A to sto si shvatio tek sad da sam musko... veoma me zabrinjava tvoj pogled na ovaj svet decace.

Namestio sam kimono te vratio korice sa katanom oko struka. Gledao sam u daljinu reke skoro providno i bez nekog cilja, razmisljao sam sta bih mogao sledece raditi , ovaj klinac mi nije davao nikakve znake da je zanimljiv osim sto je malo priglup.

Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 9:00 pm
POMALO SU ME RECI OVOG LIKA NERVIRALE BIO JE NEKAKO DOSADAN I GLUMIO JE MUDRACA ZELEO SAM DA MU POKAZEM MOJ POGLED NA SVET POSTO JE ON VRATIO KATANU U KORICE A MOJA JE JOS UVEK BILA U RUKAMA POLAKO SAM USTAO SA KATANOM U RUKAMA I ZAMAHNUO MALO IZNAD GLAVE OVOG LIKA TIK DA MU DOTAKNEM KOSU

Meisou no Samurai Park IBWy3st

Ufff izvini ruka mi se otela kontroli...
sigurno zato sto vidis svet drugacije nego ja hmm?
ili zato sto si premudar za ovaj svet?

POCEO SAM DA GOVORIM MALO OSTRIJE RECI TE SAM SE MALO I UOZBILJIO ZNAO SAM DA SAMURAI NIKAD NECE POGAZITI SVOJU CAST TE DA CE MI VRATITI ISTOM MEROM ILI MOZDA GORE...
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 9:22 pm
Malo se klinja uzbudio te je krenuo katanom iznad moje glave, izdahnuo sam koliko je mali patetican. Pri zamahu izgubio je ravnotezu i sapleo se pre no je katana uopste stigla do mene. Lice mi je pocrvenelo koliko sam se u sebi smejao no ipak nisam hteo da omalovazavam klinca. Cini mi se da klina jede vise nego sto moze da proguta. Sa izdisajom prilazim klincu koji je na travi i pruzam ruku.

Pri zamahu ulozi vise energije, pazi na balans i korak, nemoj da ti katana bude nestabilna i da ti drhte ruke.

Cekao sam njegovu reakciju na moje pruzanje ruke. (Nisi skinuo energiju za Katanu tako da mogu slobodno da kazem da si se sapleo :D )
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 9:27 pm
SAPLEO SAM SE I PAO NISAM SE NADAO DA CU BITI TOLIKO SMOTAN PO PRVI PUT U ZIVOTU ZAMALO DA PROBODEM SAMOG SEBE A ONDA MI JE OVAJ PRUZIO RUKU I PONOVO POCEO DRZATI LEKCIJE KOJE SU INACE BILE BESKORISTNE

Hmmm nisam ni pokusavao da te pogodim...
sapleo sam se o kamen cisto onako jer mi se moze
ma da znam da ti ne bi uradio nista bolje...

KADA MI JE PRUZIO RUKU UHVATIO SAM GA I PODIGAO SE A ZATIM SE OTRESAO I PODIGAO KATANU SA PODA
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 9:31 pm
Ovaj klinac je bio izuzetno drzak, treba se kloniti ovakvih jer ko zna na sta je spreman, a borba ovde bi mogla samo da unisti moju cast i postovanje prema ovom mestu. Napravio sam par koraka unazad te bih rekao.

Budi sam svoj ucitelj. Sada me izvini, idem da nastavim moju meditaciju.

Napravio sam jos par koraka te seo na mesto gde sam pre sedeo. Nisam jos poceo meditaciju , osluskivao sam zvuk oko sebe. Ovaj klinac nije mentalno zdrav u to sam siguran.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 9:35 pm
POSTO JE OVAJ LIK PRESTAO DA PAMETUJE I REKAO DA IDE DA MEDITIRA NISTA MI NIJE DRUGO BILO PREOSTALO NEGO DA GA IZAZOVEM TE SAM MU PRISAO SA KATANOM UPERENOM U NJEGA I IZAZVAO GA NA SPARING

Hmmm...
izadjimo odavde i borimo se
cisto neki sparing
ovde se necu boriti i ukaljati ime casnog samuraja-a
prihvati i sacuvaj cast odbij i zauvek zivi u sramoti...

POSLE PAR MUDRIH RECI (NAVODNO) CEKAO SAM NJEGOV ODGOVOR U NADI DA CE PRIHVATITI SPARING I KRENUTI DALJE OD OVOG MESTA KAKO BI SPARINGOVALI...
Kenshin Himura
Kenshin Himura
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 9:40 pm
Zvuci koracanja priblizavali su se meni znao sam da nije mentalno zdrav. Klinac mi je pretio katanom i izazvao me na sparing. Uzdahnuo sam jer ovaj trazi dobre batine. Pokusavao sam naci dobar razlog da odbijem ovu budalu. Ustao sam gledajuci ga u oci te rekao.

Ahhhh. Prihvatam.

Nakon ovoga okrecem se te laganim korakom uputih se prema polju za treniranje.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Uto Dec 18, 2018 9:43 pm
VIDEO SAM DA JE PRIHVATIO MOJU PONUDU ZA SPARING TE SE UPUTIO KA POLJU ZA TRENIRANJE JA SAM GA NARAVNO PRATIO NADAJUCI SE DA CU GA MALO ISPREBIJATI I NAUCITI PRAVIM LEKCIJAMA I SPOSOBNOSTIMA SAMURAJ-A

Hmmm...
pa krenimo...
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Ned Dec 23, 2018 12:13 am
Došao je u park da pogleda to mesto, na prvi pogled, a nije ga prevario, je izgledalo sve mirno i spokojno, to je ono što mu se sviđa kod ovog parka kao i sama reka koja je tekla kroz isti. Šetao se parkom i posmatrao sve što se može posmatrati, travu, drveće, cveće, reku koja je sporo tekla a ptice su letele u pozadini. Približio se reci i ogledao se u istoj, šta će, za sada je morao ali dobro, promena mora biti ali za sada, neka bude onako kako trenutno jeste i nije ništa dirao. A onda se okrenuo i pošao ka izlazu, ubrzo je izašao iz parka.
Sponsored content

Meisou no Samurai Park Empty Re: Meisou no Samurai Park

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu