RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Soba broj jedan - Page 2 Empty Soba broj jedan

Ned Dec 16, 2018 12:46 am
First topic message reminder :

Ovo je uobicajna lekarska soba. Gde se primaju pacijenti, al najcesce ninje.

Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Dec 17, 2018 5:42 pm
(Polako sam se budio, nakon jos jednog kosmara shvatio sam da je sve ovo trauma. Kada sam otvorio oci video sam Akumu, Shinraija i doktora, Akuma i Shinrai su sedeli, dok me je doktor pregledao.)
Sta se dogodilo? Da li sam se opet onesvestio?
(Ostalo je samo da sacekam sta ce doktor da kaze, jer i dalje ne znam sta mi se dogadja.)



Soba broj jedan - Page 2 Untitl30
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Dec 17, 2018 9:35 pm
Videvsi da se Juu opet probudio doktor je raka dijagnozu da vidi staje nemu i kako moze da mu se pomogne.
Doktor:Kako ja ovde uocavam Juuzou nema nikakve promene u organizmu koje bi uk zale zasto pada u nesvest. Pa izgleda da je sve ovo na nervnih bazi. Juuzou predlažem vam da posetite nekog psihologa da popricate.
Uhvatio sam se jednom rukom za glavu kso da masiram mozak. I ako doktor nije rekao tacno koji je problem. Cim je reka o da je na nervnoj bazi odma sam znao da prolazi kroz traumu zbog ubistva njegovog sela. Tako sam se i ja tako se i meni desavalo neko vreme. Al njemu je teze jer sebe krivi sto je pobegao i misli da je osta mogo nesto da promeni. Ja znam da nista nije mogao da uradi kao i ja onomad kad su moje selo napali. Al ja sam nasao nacin da izadzem iz toga. Al nisam to hteo odma to sve da govorim pred doktorom i Shinraiem. Odlucio sam da sacekam da budemo ja i Juu nasamo jer s a m znao da Shinrai nebi svatio sta se desavlo.
Znaci doktore jer moze da izadze iz bolnice il treba jos da ostane. Smatrao sam da ce doktor da odobri, al sam cekao da to i cujem.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Uto Dec 18, 2018 10:48 am
VIDEO SAM DA JUU-U NIJE NISTA I DA PROLAZI KROZ NEKE PROBLEME S MOZGOM STO SAM ZABORAVIO VUOPSTE NE ZNAM NISTA O NJEGOVOJ PROSLOSTI SIGURNO JE NESTO IZ PROSLOSTI IZ DOBA RATA CAK STO SE MOZE RECI ODNOSI JOS UVEK NISU NAJBOLJI TE SAM IZGOVORIO PAR RECI I UPUTIO SE KA NAJBLIZOJ PRODAVNICI

Hmmmm...
da poseti psihologa...
izgleda da je to nesto iz proslosti u sta ne bi trebali da se mesamo...
pa vidimo se odo ja svratite do moje kuce kad juu-u bude bolje...

IZGOVORIO SAM PAR RECI TE IZVADIO PAPIR SA ADRESOM MOJE KUCE I DAO JE AKUMI A ZATIM NAPUSTIO BOLNICU I UPUTIO SE KA NAJBLIZOJ PRODAVNICI U NADI DA CU KUPITI NESTO STO MI JE BILO POTREBNO
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Uto Dec 18, 2018 11:51 am
(Shinrai je otisao, rekao je da svratiomo do njegove kuce kad mi bude bolje. Posto je meni dobro, naravno ne bih jos da svracam do njegove kuce, ustao sam iz kreveta.)
Pa posto je samnom sve u redu, onda idem odavde. Akuma, ides?
(Uzeo sam svoje stvari i krenuo ka izlaznim vretima, jer ovde vise nema sta da se radi, samo mi pricaju neke dijagnoze, a ni oni ne znaju sta to znaci. Dosao sam do vrata i izasao.)




Soba broj jedan - Page 2 Untitl31
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Uto Dec 18, 2018 12:13 pm
Samo sam klimnuo glavu i ustao da odem zajedno sa Juuzom. Papiric koj mi je dao Shinrai sam stavio u zadnji dzep u nadi da ce mi ispasti ili da ga zagubim. Izasao sam iz sobe i uputio ka vratima bolnice. Hteo sam da odem na misiju nasamo ili da idem zajedno sa Juuzom.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 1:14 pm
Dolazim sav krvav ali, se ne predajem ulazim kod doktora i derem se da mi zasiju polni organ rekli su da je to nemoguce ali da ce mi srediti to, pa su me usili naravno polni organ su mi dali u tegli i, rekli da ga sacuvam a, umesto polnog organa neka plasticna cev kako bi mogo mokriti pojela me je sramota i, hteo sam da iznabadam onog retarda sto mi odsece polni organ ali me je previse polelo to sto sam ostao bez istog te sam odlucio malo da posedim u bolnici i odmorim.
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 6:14 pm
(Trazio sam gde se nalazi Shinrai, prvo sam usao u sobu broj 1. Video sam ga kako lezi na krevetu, prisao sam mu i odlucio da ga malo zezam.)
Gde si mi ti Shinrai? Prica se po selu da menjas pol.
(E sada, sta da se radi, ide na Gilgamesha, i to sam, pa ko mu je sada kriv kad je glup. Svakako nadam se da ce smisliti neko dobro zensko ime za sebe, mozda Sakura, ili Hinata.)
I kako da te zovem od sada, Sakura?



Soba broj jedan - Page 2 Untitl45
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 8:03 pm
(laganim koracima dosao sam do bolnice sela lista, kada sam tu ugledao par ninji samo sto nisam puko od smeha, ne mogu da se staraju sami o sebi, pih, svasta, gledao sam ih par sekundi i upitao onog najruznijeg, koji mi je izgledao kao doktorka)

-Hej gospodjo, sta se ovde desava?

(te sam seo na klupicu i sacekao odgovor)..
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 8:37 pm
(Lik me nazvao doktorkom, a ja sam samo legao na krevet da malo odspavam posto je Shinrai bio u nesvesti, a ja pomislio da je budan.)
Kao prvo: ja sam musko. Kao drugo: ko si ti uopste?
(Ko je bre ovaj krelac uopste, svakako da me pomesa a devojku stvarno ne mogu da poverujem sta mi se sve dogadja. Svakako ima da ga prebijem, inace ima facu ko da mu je neko odsekao alatku, posto Shinrai ima takvu facu mozda i jeste.)


Soba broj jedan - Page 2 Untitl46
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 8:44 pm
(neverovatno, nisu mi se dugo obratili ovakvim tonom, izgleda da ovde ima i ljudi s mudima, nego, ono stome je zanimalo jeste ko je taj sto lezi pored ove zenturace, te sam ga upitao)

-Kao prvo bla bla, dosta. Hteo sam da pitam ko je ovaj smesni pored tebe? Izgleda kao da ga je traktor pregazio..
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 8:59 pm
(Kad budem rekao sta je bilo Shinrai-ju mislim da ce da crkne od mesha, ko ne bi, ostao je bez alatke, jadnicak. Treba ovo reci a da se ne nasmejem, bice tesko.)
Pa njemu je jedan lik isekao alatku, ahhahahhah. (
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 9:12 pm
(jednostavno, nisam mogao da izdrzim ni sekund, morao sam da se ismejem kao stoka)

-AHAHHAAHAHHAHAAHAHAH

(gledao sam u facu tog lika o kojem prica, i shvatio da je to shinrai, nisam mogao da izdrzim a da mu ne lupim samar dok spava, usput sam ga i cupao za kosu, a zatim mu pljunuo u usta i poceo da se smejem)

-AHAHAHAHHAHAHA
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 9:18 pm
(Ovaj tip je smesan, silovao je Shinraija u sekundi, ahhahahaha. Ali me nervira, predstavio sam se i on me je ignorisao.)
Slusaj me ti, trebalo bi da imas malo vise postovanja prema viserangiranim osobama, ne mislim na Shinraija nego na mene. Lepo sam se predstavio a ti si me ignorisao ko zadnje smece.
(Aaaa nervira meee. Iznervirao asm se i sutnuo Shinraija nogom u glavu.)
Kako se zoves?


Soba broj jedan - Page 2 Untitl48
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 9:21 pm
(videvsi kako ga i ovaj mali zeza, shvatio sam da je shinrai stvarno jako nebitan shinobi i niko ga ne voli, moja pljuvacka je curela niz njegova usta, dok je od tog suta zadobio ociglednu povredu, malcice mu je isla krv iz nosa, i takodje je bio jako crven, nasmejao sam se te sam se onda predstavio)

-AHAHHAHAHAHAHAHA, ti si bog!!
-Inace zovem se Dio, drago mi je lepa..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 9:47 pm
Osetio sam nesto u glavi te sam se probudio obrisao sam facu izgleda da me je neko upljuvao ali, sam se iznervirao i ustao iz kreveta te sam video juu-a i nekog nebitnog. Izvadio sam katanu sav nadrkan te sam uradio par tehnika i napao obojicu

Mozda nemam polni organ...
ali imam vestacki koji ne vredi ni za...
za ovo cete platiti...


Soba broj jedan - Page 2 Vytq45J
Soba broj jedan - Page 2 3wX9KYO
Soba broj jedan - Page 2 IBWy3st
Soba broj jedan - Page 2 Um0MYpX
Soba broj jedan - Page 2 WkrytoB
Soba broj jedan - Page 2 U2XDonI

(radim 1 zamah macem: 100+30+100+50+60+200=540 i 15 zag dmg-a )

hp 300/300
ch 600/600
en 550/250
(kontrola 150,brzina 30,preciznost,30)
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 10:26 pm
(Shinrai se naljutio, odlucio je da napadne, bio sam spreman da se odbranim od napada. Shinrai mi se priblizio i zamahnuo je katanom. Naravno, nece me lako pogoditi sa tim napadom, imam i ja kojeg keca u rukavu. Iskoristio sam Sound Arm.)
Soba broj jedan - Page 2 PtBEQJv
(***DIO SE NALAZI 4m OD MENE***)
HP 300/300
EN 300/200
CH 550/550
(Sta ce Shinrai uraditi posle ovoga. Posto je Dio bio 4m od mene, na njega Sound Arm ne deluje, a Shinrai je bio na oko 1m od mene. Shinrai se ljuti za sve, cak i za najobicniju salu, zato mora da nauci lekciju.)
Sta je bilo Shinrai?
(Zanima me sta ce Dio da uradi.)



Soba broj jedan - Page 2 Untitl49
Enkidu
Enkidu
Jounin
Jounin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 10:44 pm
Posle borbe sa Shinraiem, dobio je informaciju, da treba da sredi neki nered, koji se desavao u bolnici, sumnjao je da je u pitanju opet Shinrai, jer je on verovatno otisao u bolnicu posle borbe sa Gilgameshom, kako je dolazio do zgrade i penjao se uz stepenice, mogao je da cuje jak zvuk, u sobi broj jedan, sto ga je i dovelo do iste sobe. Vid cuda unutra su se nalazile 3 osobe, jedan od njih je bio Shinrai, dok je drugi bio Juu, a treci neki nepoznati, izgleda da ti klinci u selu, nikada nece nauciti da postuju pravila, ipak nije dosao svojom voljom ovde, vec mu je receno da ovo uradi, te je zakoracio u sobu, dok se njegov tok krvi i charke, krenuo mesati..

Soba broj jedan - Page 2 3aSfAmR
(biram fizicki)

Bio je besan, jer vise nije imao svoju palatu, a vec mu je poslat zadatak da obavi u ovome selu.

Potom je stvorio jednog pauka kraj sebe, u slucaju da ne poslusaju naredjenja, i odupru se kontroli.
Soba broj jedan - Page 2 TcOVhw5
(400 dmg) ( ne saljem na nikoga, ovo stoji poreed mene)

A posto je sve spremio, tiho ali dovoljno glasno da ga svi cuju izgovori.

Svi da ste odma prestali, podjite zamnom, ako vam je zivot stao.

(Ako pristanete da podjete zamnom, stavljaju vam ljudi iz sela specijalan konopac, koji vas stanuje, i ne mozete se osloboditi sve dok vam neko ne odveze)

Hp-200
En-400
Ch-700
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 11:01 pm
(nisam verovao da ce shinrai ovako burno da reaguje, ah, u sta sam zapao, samo od jedne male zafrkancije, uh prokledstvo, moram nekako da se spasem, po mogucnosti da izvadim juua iz ovoga, nisam primetio medicinske ninje koje su sve videle, tako da ne mogu da lazem, moracu da se snalazim)

-Dobar dan gospodine, verujem da ste ovde zbog zbrke koja je nastala, prvo bih zeleo da se izvinim za svoja dela, dok je mladi shinrai lezao mi smo ga malo zadirkivali, takodje bili i pomalo nasilni, medjutim,
to nije nikako moglo uticati na njegovo zdravstveno stanje, ali kada je odlucio da uzvrati.. Tu je nastao problem.. Napao nas je smrtonosnim napadom koji bi nas kostao zivota da nas mladi Juu nije odbranio.
Ponovo se izvinjavam i znam da smo mi krivci, ali ovo sto je uradio Shinrai je nedopustivo.. Nadam se da ce te pametno razdeliti nase kazne. Ponovo se izvinjavam. I vama, a i Shinraiu.

(bio sam siguran da je moj govor odlican, uspeo sam da realizujem situaciju, mozda malkice u moju korist, zatim sam se okrenuo i prisao shinraiu, zatim rekao)

-Izvini.

(pruzio sam mu ruku i veoma jako je stegao, takodje ga pogledao mrkim ocima, koji su davali podznak za ove reci, 'Kada izadjemo odavde, bice zestoko, veruj mi, naravno pod uglom da ovaj covek to ne primeti)..
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 11:29 pm
Kada sam zaustavio svoj napad uleteo je  Gilgamesh ili, najgora osoba koju sam ikada video... i ujedno sekac mog polnog organa. Ovi su poceli da mu se pravdaju i lazu a Dio mi je stegao ruku povukao sam mac ka diu i rekao na glas par  reci te vratio mac u korice i vratio se u bolnicki krevet.

Hmmm...
vidim da volis da stisces ruku!?
ovog puta ste imali srece...
a ti sekacu polnih organa ili ti jadna pravdo
poslusaj sta ce doktori i medicinske sestre koji su gledali sta su mi radili dok sam spavao reci...
takodje ne bi ti preporucio da se vise priblizavas meni ono sa polnim organom je vec bilo dovoljno..
a sada odo da legnem u krevet terapija mi jos uvek nije zavrsena kako treba...

Kada sam izgovorio par reci bio sam nadrkan te sam pljunuo krv na gilgamesha i legao u krevet kako bi dovrsio svoju terapiju...


Poslednji izmenio Shinrai dana Uto Jan 08, 2019 12:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Juuzou
Juuzou
Genin
Genin

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Pon Jan 07, 2019 11:37 pm
(Mislim da je gotovo za mene, necu uraditi ono sto sam hteo, necu povratiti selo Kyoto. Odlucio sam, ubicu se. Ukljucio sam sharingan, izvadio sam levo oko, ispruzio sam ruku i dao oko Diu. Drugo oko, tacnije desno sam izvadio i dao Gilgameshu, pred kraj sam uputio par reci.)
Slusajte, ovde se rastajemo, vas dvojca iskoristite moje oci najbolje sto mozete, ostvarite svoje snove. Zbogom.
(Nakon sto sam se oprostio od njih, izvrsio sam samoubistvo, izvadio sam kunai i zabo ga sebi u srce.)
Soba broj jedan - Page 2 HLTVZD6
Soba broj jedan - Page 2 YkxP2m8
Soba broj jedan - Page 2 Unknown
HP 300/0
EN 300/40
CH 550/550
Sponsored content

Soba broj jedan - Page 2 Empty Re: Soba broj jedan

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu