RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

* Ucionica 1 *

+3
Dio Brando
Mamoru Senju
Hagoromo Otsutsuki
7 posters
Ići dole
Hagoromo Otsutsuki
Hagoromo Otsutsuki
Administrators
Administrators

INFO
Status Ninje: 1

* Ucionica 1 * Empty * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 1:15 pm
Prva ucionica Akademy Student... Ovde zapocinjete svoj rp kao student..

* Ucionica 1 * Boruto-02-02


Ibiki Morino
Ibiki Morino
Jounin
Jounin

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 1:35 pm
Prolazivski kroz hodnik kretao se ka ucionici, tamo gde su mu rekli da ce se odrzavati casovi akademije. Dobivsi taj posao u tek otvorenoj akademiji, bio je pomalo veseo, osmeh bi mu se sirio preko lica. Medjutim, svi chunin, jounin i visi rankovi, znaju ko je zapravo Ibiki Morino..Dolazivsi do vrati ucionice, otvorio je ista.. Zastade ispred vrati kad bese shvati da unutra nema nikoga..Na trenutak se zacudi, dok prebaci osmeh preko lica, ulazivsi polako unutra.. Zatvara vrata za sobom te seda u stolicu, razgledajuci malo unaokolo..


Heheh, bice ovde bas veselo zar ne... Pa dobro, ovde nema nikog sada, to je verovatno zato sto mnogi jos nisu dobili te prijave, sacekacu ih ovde, doci ce valjda uskoro hehe...

Rekavsi to, izvadi scrool iz dzepa, te ozbiljnim licem poce citati u sebi sadrzaj sa njega....
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 4:19 pm
Zangetsu lagano trceci ulazi u ucionicu, ali ugledavsi senseija odmah stade. Nakon toga pridje mu, pozdravi ga sa velikim postovanjem te nastavi ka klupama.  Sjede na mjesto koje mu se cinilo veoma fino te se opusti gledajuci u senseija i cekajuci ucenike. Nije dugo proslo ali poceo je ponovo da zijeva, opet ta njegova uspavanost... Nastavio je da nijemo sjedi dok je razmisljao da je ovo jedan od malobrojnih puta kada je dosao na vrijeme.
Ibiki Morino
Ibiki Morino
Jounin
Jounin

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 4:32 pm
Ugledavsi ucenika koji je usao u ucionicu, cutkama ga je posmatrao dok ga je ucenik pozdravljao.. Gledavsi tako u njega, samo ga je pogledom ispratio do klupe, razmislivsi u sebi..

(Hm, dakle prvi ucenik je stigao, mislim da bi bio red da mu se obratim i pozdravim ga...)

Pa decace mislim da je vreme da se predstavim, zar ne.. Moje ime je Ibiki Morino, ispitivac Akademije, kao i vodja tajnog odreda ispitivanja i mucenja sela lista.. Ali cinjenica da je odred u tajnosti nisi cuo za njega haha... Taj odred poznat je samo meni, clanovima tog odreda kao i staresinama sela. Ali dosta o tome, Od danas ja sam ti ucitelj...

Mislio je da je to bilo dovoljno kazati za pocetak, pa je zacutao, dopustivsi uceniku da vidi imali sta reci...
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 4:39 pm
Malo se sledio zbog informacija o tajnom odredu, medjutim, Zangetsu se brzo vrati sebi. Pogleda ucitelja sa divljenjem i poce pricati.

-Ja sam Zangetsu. Nekada znam biti uspavan, ali sam veoma razuman i necu praviti neke vece probleme. Mislim da mi nece biti tesko mda se prilagodim akademiji. Drago mi je sto smo se upoznali.

Zavrsio je sa pricom te pogledao ka senseiju zjevajuci. Bojao se da ga Ibiki nece shvatiti ozbiljno. Ipak opet poce sa pricanjem.

-Izvinite, ne snalazim se bas najbolje, pa ako mi nesto zatreba da li bih nekada Vas mogao pitati?

Gledao ga je radoznalo.


Poslednji izmenio Zangetsu dana Sre Dec 12, 2018 10:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Ibiki Morino
Ibiki Morino
Jounin
Jounin

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 4:47 pm
Smeskajuci se na reci Zangetsua, klimnuo mu je glavom u znak odobrenja. Te mu rece..

Naravno, Zangetsu... Mozes me kontaktirati u bilo kom trenutku, bicu uvek tu... Vodicu vas jednom kad budem isao na misiju, pa ko zeli da podje samnom, moze.. Ali to cu naravno ja odabrati, prvo moram videti ko je kakav haha..

Zavrsivsi recenicu, vratio se na svoje mesto, te se ponovo obrati Zangetsu..

Pa i ostali bi trebali stici uskoro, pricekajmo ih.. Ako zelis znati nesto, slobodno pitaj...

Rekavsi to, okrenu glavu ka prozoru, uozbiljenog lica gledajuci u daljinu...
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 4:56 pm
Zangetsu se blago nasmija gledajuci u senseija koji je isao ka svojoj stolici. Odgovorio je na njegove rijeci ubrzo zatim.

-Naravno, hvala.

Zijevnuo je cekajuci ostale u tisini, nije znao cime da se zabavi, a bas nije smio da spava. Lijeno mu je bilo da vise ista radi i samo je sjedio. Zijevao je katkad, ali opet bi se razbudio, njegove polu sklopljene oci su jos uvijek bile u istom polozaju.

* Ucionica 1 * Latest?cb=20160823153359


Poslednji izmenio Zangetsu dana Sre Dec 12, 2018 10:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 6:29 pm
Ulazim u ucionicu broj jedan. Posto sam dobio prijave tek skoro nakon sto sam dosao u Konohu nisam stigao ni da se smestim. Video sam samo nastavnika i jednog ucenik. Izgledalo mi je da sam stigao drugi. Pogledao sam unaokolo i nisam se mnogo odusevio kako je uredzeno.
Hm
Stojao sam malo kod vrata pa sam nasao udobno mesto negde pored prozora medzu prvim klupama.
Gledao sam kroz prozor i razmisljao o nece mu sto je samo mene interesovalo.
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 6:47 pm
Dosao je novi ucenik, ali idalje je bila mukla tisina, nije bilo ni zvuka. Sensei je nesto listao dok je akuma gledao u novog lika. Nije mu djelovao nesto zanimljivo pa je odlucio da za sad ne prilazi, a takodje nije ni zelio da prekine prijatnu tisinu. Zijevnu je par puna prije nego sto je nastavio da nijemo posmatra...
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 6:56 pm
Bilo je vreme za polazak i za njega, ustao je i napustio trening teren. Znao je gde mora ići pa se uputio u pravcu akademije, tamo su ga noge nosile. Kada je stigao isped akademije ušao je unutra i koračao je hodnicima koji su ga vodili do učionice, stpljiv beše. Kada je konačno našao učionicu gde treba biti video je da su vrata zatvorena. Prvo je pokucao a zatim ih je otvorio i zakoračio unutra. Jedine reči koje je izustio su bile:

Dobar dan, valjda ne kasnim.
Ibiki Morino
Ibiki Morino
Jounin
Jounin

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 7:36 pm
Dok je listao svoju poverljivu dokumentaciju, nije ga interesovalo nista drugo.. Zavrsivsi sa dokumentacijom, vratio je scrool u dzep, te pogleda u ucenike.. Nasmevsi im se ustao je sa stolice, te krenuo prema tabli koja bese iza njega.. Bacio je pogled na ucenike, te im rece..

Pa Zangetsu i ja smo se vec upoznali.. Vreme je da se predstavim i vama zar ne, haha...Moje ime je Ibiki Morino, ispitivac Akademije.. Verovatno su ostali dobili prijave takodje, ali koliko mogu da primetim, vecina vas se tek doselila u Konohu. Pa dobro, mozemo poceti i nas trojica, ostali kad stignu, mogu se prikljuciti....

Rekavsi to, stavio je ruke u dzepove, te malo izdahnu, a onda opet progovori....

Pa da ja vas pitam po nesto.. Hahah ne brinite, ovo je cisto ono iformativno, nece biti nista u vezi ocenjivanja haah.. Dakle, Zasto vi idete putem ninje? Koji su vam ciljevi u zivotu, ako ih imate? Jeste li videli nekad borbu ninji? Jeste li mozda ucestvovali u istoj nekad??

Rekavsi to, zastao je na trenutak shvativsi da je dosta za pocetak.. Zatim nastavljajuci sa rukama u dzepovima, klimnu glavom uceniku da zapocne prvi sa pricom..

(Zangetsu na tebe se misli xDDD..)
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 9:35 pm
Zangetsu je vidio da mu nema spasa nego da se razbudi i da pocne sa pricom.

-Dolazim iz seoceta u blizinu Konohe. Gledao sam ranije borbe, u selu su postojale krvne osvete. Imao sam neku ideju da bi trebalo da postanem jak i suprostavim se svojoj lijenosti. Poceo sam kao obican seljak, malo bogatiji od ostalih u selu jer sam bio vodjin sin. Naravno, sve mi je bilo udovoljeno tako da sam bio previse lijen. Dosao sam na ideju da se uputim ka Konohagakureu i tamo treniram zajedno sa ostalim ninjama. Iskreno se nadam da cu dobro napredovati i rijesiti se lijenosti. Nisam siguran hocu li se vracati u svoje selo- Cocoyashi.

Zangetsu se raspricao, nije bio siguran kad je vise pricao... Ali sve je to bilo u svrhe casa i akademije, bio je odlucan. Gledao je ostro i ozbiljno sa potpuno rasirenim ocima u sensija.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 10:05 pm
Slušao je pažljivo šta im je sensei pričao, izgleda da ga zanimaju ciljevi kojim se vode na shinobu putu, kao i još neke stvari. Slušao je ninju koji je pričao svoju priču, a što se tiče njega, pa on nije bio toliko pričljiv, želeo je ostaviti taj veo misterije i dalje, nešto će malo reći i to je to, biće dovoljno. Sedeo je za klupom, ruke podignute i naslonjene na laktove, šake je svoje stegao, a zatim je rekao kada je na njega došao red. Malo je zatvorio oči i spustio pogled.

Hm, šta da kažem. Dolazim sa svih strana, borbe sam video, učestvovao u njih, većina njih su bila osvetničkog tipa. Mnogo mržnje se tu vidi jasno, cilj mi je da se suprotstavim mržnji.

Rekao bi da je dovoljno rekao, to su mu bile jedine reči koje je izrekao, za sada neka tako i ostane.

Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 10:17 pm
Kad sam cuo ostale odlucio sam da i ja kazem. Ustao sam i poceo da pricam.
Za pocetak da se predstavim, ja sam Akuma. Dolazim iz stvarno dajekog mesta. Tamoje bilo jedno malo selo koje se nije ni moglo nazvati selom jer se zasnivao od cetri do pet kuca. Dosao sam u Konohu dabi ojacao i neke stvari vratio na svoje mesto. I nikad necu nikome oprostiti kad mi stane na put do ostvarivanju onoga sto sam zacrtao!
Na polednu recenice sam pustio glas dabi me svo shvatili ozbiljno i nikako drugačije. Seo sam i cekao misnjenje od nased nadredzenog.
Ibiki Morino
Ibiki Morino
Jounin
Jounin

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 10:31 pm
Gledajuci u svih njih, Ibikiju se skloni osmeh sa lica, te ih ozbiljno pogleda, razmisljajuci nesto svoje. Pridje im svima malo blize, na nekih 3 metara udaljen od svih, Podigavsi ruke polako, stavio ih je na svoju ceonu traku koja mu bese prekriva celu lobanju. Te pre nego sto je skinu, obrati im se..\

Osveta, Krv, naredjenja i tako dalje... Sve sto vi imate u sebi su glupe i ruzne misaone stvari.. Cinjenica je da se na ninja putu mogu dogadjati svakojake stvari, na nekoj od vasih misija... Tacnije u narednim vasim misijama, zarad korisnih prikupljanja informacija, u nekom trenutku moracete da rizikujete i zivot da bi ih prikupili...

Rekavsi to skinuo je svoju traku....

* Ucionica 1 * 1121634_15044132706846

Nakon sto je skinuo traku, pokazao im je posledice opasnijih misija, te im je rekao sledece...

Ne znate ni sta znaci biti ninja, mislite da je to igra, zar ne?? Razmislite malo o tome, koliko njih izgubi svoje zivote... Ali budite pametni, slusajte sta vam govore visi rankovi, ucitelji i svi ostali koju su bolji i jaci od vas... Ako tako budete postupali pretvoricete se u dobre shinobije. Medjutim, ako se budete svima predstavljali kao i meni sada, vrlo brzo cete zavrsiti na dnu..

Rekavsi to, vratio je svoju traku na celo, nasmesio se i sacekao odgovore ucenika...
Accelerator
Accelerator
Academy Student
Academy Student

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 10:42 pm
Zangetsu se iznenadio izgledom svog senseija, ali brzo se vrati u normalu te skoci sa klupe malo sa negodovanjem.

-Postujem vase rijeci, vjerujem da je sve tako, ali zar ne treba da bi ojacali da uklonimo svoje mane? Mislim da cu usput naci jos par razloga svoga puta posmatrajuci sve jace i iskusnije, a nrocito Vas.

Gledao je u senseija stojeci, ali je shvatio da je to bilo nedolicno ponasanje te sjede. Dok je sjedao izgovorio je tiho rijeci izvinjenja.
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 11:00 pm
Ubrzo, nakon što je i poslednji ninja ispričao svoju stranu priče, bio je red na senseia da odgovori na njihove reči. Onda je skinuo svoju ninja kapu kojom je otkrio veliki broj svojih ožiljaka na istoj. Mamoruu nije ništa bilo čudno, kao mali iskusio je negativne stvari, video razne povrede svakavih ninji, njihovu odlučnost da urade ono što je potrebno zarad cilja koji stvara korist onima koji se bore za nešto. Naravno da svako ima svoj ožiljak koji je sa sobom nositi do kraja svog života kao i to da mora svoj život staviti u ruke rizika kako bi prikupili informacije koje su od suštinskog značaja za određenu situaciju. Zato se i borio, želeo je ići protiv negativnosti na svaki način koji je izrečen, slušajući jače i bolje od sebe, ipak je to potrebno kako bi i sami postali jaki i dobri shinobiiji.

Biti shinobi je igra isto onoliko koliko je i sam život igra, opasna igra. Shvatam vaše reči i verujem, ne, znam da su istinite, to se kod vas jasno vidi. Ali cilj, razlog, to se jednostavno mora imati o kom nisam mnogo pričao. Koji je vaš cilj, koja je svrha vaše uloge shinobija? Pokretač mora postojati za sve.
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 11:12 pm
Nisam se puno iznenadio. Posto sam znao sta me ceka, a i video sam mnogo gore stvari nego ove.
Hm
Nasmejao sam se i nastavio da sedim kao da se nista nije desilo. Gledao sam napolje i posmatrao Konohu. Nije me puno toga impresioniralo. U ucionicu mi je bilo dosadno i stvarno sumorno. Tolko mi je bilo dosadno da sam samo odjednom zatvorio oci i poceo da spavam. Na svu srecu nisam pravio preteranu buku pa niko nije ni primecivao da ulazim u duboki san.
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Sre Dec 12, 2018 11:59 pm
(polako I sigurno otvaram vrata prve ucionice akademije lista, par sekundi gledam u ostale ucenike, kad shvatim da su oni potpuno bezvredni I verovatno nikad nece imati uticaja na moj zivot, okrenuo sam se I tiho izgovorio)

Pih..

(posle toga seo sam u zadnju klupu I rasirio, u tom trenutku primetio sam da me ucenici cudno gledaju, I shvatio sam da kasnim na cas, ustao sam I glasno rekao)

Izvinite sto kasnim, imao sam obaveze kod kuce..

(posle tih reci pljunuo sam zvaku, I tiho dobacio ovom ispred sebe sto ima jako zenskastu sivu kosu I plavu odecu)

Sta radimo mi ovde uopste?

(zatim prilegao na stolicu I opustio se slusajuci visokog tipa s cudnom trakom na glavi)..
Ibiki Morino
Ibiki Morino
Jounin
Jounin

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Čet Dec 13, 2018 1:40 am
Saslusavsi sve njih, okrenuo se prema tabli te se malo zamisli, a onda pomisli....[Hm, Kakva zamisljena derista, ali samo polako, upravo su ovakve stvari moja specijalnost..] Te se potom okrenu prema ucenicima.. Stajao je tako mirno i ozbiljnog lica, posmatrajuci ih sve... Te im poce govoriti....

Pa da pocnemo... Prvo...
Zangetsu, Da bi ojacali, potrebna vam je jaka volja i trud.. Takodje treba ukloniti i mane, ali ne te mane lenjivosti koje ti imas, to ce ti svakako prolaziti vremenom, samo od sebe.. Ali naravno i ti se moras truditi da to prodje sto pre..

Mamoru, Sto se tice tebe, ti si dosta kvalitetniji od ostalih.. Hm, moja uloga?? Pa ja pripadam tajnom odredu sela lista.. Odred mucenja i ispitivanja. Medjutim, cinjenica da je taj odred u tajnosti, samo ja, clanovi tog tima kao i staresine sela znaju za njega, ali eto sad ste i vi takodje saznali.. Jednostavno receno, nemam bas neku ulogu shinobija, zivim sam, bez igde ikoga.. Rekavsi to osim prijatelja u selu nemam nista vise, porodicu sam davno izgubio.. Zivim samo za selo, moja uloga shinobija....

Sto se tice vas dvojice.. Akuma, Dio Brando... Vas dvojica, nemate nikakva misljenja o svemu ovome?? Dosta ste povuceni, a cinite mi se kao dva obicna derista, razmazena derista...

Pa dobro ja cu ostati ovde da zavrsavam jos nesto, sto se tice vas ostalih, zavrsili smo za danas... Dodjite sutra u vreme koje je obelezeno na zidu pored vas, i nemojte kasniti...


Rekavsi to, okrenuo se ka stolici te posao kao istoj i seo u nju. Iz dzepa izvadi scrool i poce polako listati tamo gde je stao....
Sponsored content

* Ucionica 1 * Empty Re: * Ucionica 1 *

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu