Zadnje teme

Delite
Ići dole
Academy Student
Academy Student
Pogledaj profil korisnika

shinraieva kuca

taj Čet Dec 06, 2018 10:58 pm
Veliki zamak napravljen samo za Shinrai-a koji mu je ostavio njegov daleki rodjak jer nije imao dece i sad ovde zivi shinrai

Academy Student
Academy Student

Re: shinraieva kuca

taj Čet Dec 06, 2018 11:09 pm
(NAKON SMRTI MOG DALEKOG RODJAKA KOG SAM INACE POZNAVAO I KOJI MI JE BIO INSPIRACIJA NASLEDIO SAM SVO NJEGOVO BOGATSTVO U KONOHI NISAM IMAO NIKOGA SEM TOG RODJAKA A CAK SAM I BEZ NJEGA OSTAO ODLUCIO SAM DA SE MALO ODMORIM TE SAM SEO U FOTELJU OD ELEGANTNE KOZE TE POZVAO SVOG BATLERA)

Johane!!!

(JOHAN JE BRZO STIGAO OBUCEN U NAJLEPSE I NAJELEGANTNIJE ODELO OCEKIVANO OD STRANE BATLERA KOJI JE SLUZIO MOG DALEKOG RODJAKA HTEO SAM NEKI SOKIC TE SAM MU REKAO DA DONESE BILO KOJI)

Johane de molim te donesi neki sokic zedan sam i ne zuri se previse

(Na to johan brzo potrca ka gore a pred izlaz johan izgovori par reci koje su me zaista potresle)

Hmmm pa gospodine zadnje pice vaseg rodjaka je bio sok od jabuke ali je iznenadno postao sok od jagode...

(Johan izgovorivsi te reci ode polako u prostoriju gde su stajala pica te me ostavi da cekam a uz to sam se nadao da cu upoznati neke prijatelje ovde u selu posto sam se vec prijavio na akademiju)
Academy Student
Academy Student

taj Pet Dec 07, 2018 11:02 pm
(KAD JE JOHAN OTISAO SETIO SAM SE DA SE POMALO OSECAM USAMLJENO NISAM BIO BAS NAJPRICLJIVJA OSOBA PRICAO SAM SAMO OPUSTENO SA OSOBAMA KOJE POZNAJEM I TO MI JE BILA JEDINA MANA ODLUCIO SAM DA NAPUSTIM SVOJU KUCU NA KRATKO VREME I DA SE ZAPUTIM KA GLAVNOJ ULICI DA POKUSAM DA SE SPRIJATELJIM S NEKIM A SA TIM SAM IZGOVORIO PAR RECI NA GLAS NADAJUCI SE DA CE JOHAN CUTI NESTO OD TIH RECI)

Johaneee!!!
imas gore kuvarice...
eto to ti je samo da znas...

(KADA SAM UPUTIO PAR RECI JOHANU NAJZAD SAM PROSAO KROZ DUGI HODNIK MOJE KUCE TE IZASAO NA VELIKA VRATA I UPUTIO SE KA GLAVNOJ ULICI)
Academy Student
Academy Student

Juče u 3:25 pm
POLAKO SAM STIGAO KUCI PRAVO IZ ICHIRAKU RAMEN-A JOHAN NIJE BIO NESTO RADOZNAO DA PRICA SAMNOM TE SE ZAPUTIO NA SPRAT A JA SAM SEO NA FOTELJU I KRENUO DA CITAM SVOJU OMILJENU KNJIGU I PIJEM KAFU
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu