Zadnje teme

Delite
Ići dole
Administrators
Administrators
Pogledaj profil korisnika

Glavna Ulica Konohe

taj Čet Dec 06, 2018 9:06 pm
First topic message reminder :

Najveca, kao i glavna ulica u Konohi, nalazi se uz sam centar Konohe.

(Kroz ovu ulicu morate postovati, ako idete u svoju kucu,  neko drugo mesto itd.. )

Re: Glavna Ulica Konohe

taj Sub Dec 08, 2018 11:20 am
Setajuci laganim koracima razgledao sam okolinu ne bi li video kakav restoran mada nigde nista. Kakva je ova glavna ulica, taman kad sam to pomislio u daljini videh "Ichiraku" . Sta li je to? Uputih se koracima prema Ichiraku-u dok sam slusao Zangetsua. Zanimljivo, on je stranac zapravo.

Interesantno, ja sam odavde valjda... Ne secam se svog detinjstva . Zivim u perfieriji sela nedaleko odavde, nego idemo tamo Ichiraku. Ne znam sta je to ali valja probati.

Nastavljam koracima prema Ichiraku -u. Nisma mogao videti drugi natpis jer mi je nesto vid mutilo.
Academy Student
Academy Student

taj Sub Dec 08, 2018 1:04 pm
Zangetsu klimnu glavom u znak odgovora i potvrde. Krenuli su lagano ka Ichirakuu. Bilo ih je zanimljivo gledati, Kenshin je bio crven, a Zangetsu plav. Njima to nije bilo previse bitno. Zangetsu pogleda u Kenshina, potsjecao ga je na nekoga, nije bio siguran na koga... Trznu se te nastavi ka Ichiraku prodavnici. Zijevnuvsi par puta prekinuo je svoj razgovor sa Kesnhinom, ali su ga opet nastavili. Novoupoznati lik se cinio sasvim dobar, medjutim nesto je bilo drveno u njemu...

taj Sub Dec 08, 2018 1:19 pm
Hmmm, svi oni cuvari na kapiji, shinobiji, prolaznici dok su setali kraj Laxusa, nervirali su ga. Setajuci tako ulicom, nije znao gde se uputio. Isao je tamo gde su ga noge vodile.. Nije bitno gde samo je zeleo da vec jednom negde stigne... U toku razgledanja ovog sela, prosaputao je sebi u bradu...

Hm pa ko zna.. Mozda je ovo neki sasvim novi pocetak za mene, heheh..

Nasmesivsi se samom sebi, nastavio je hodati pravo... Bese neki mali vetric oko njega, ali mu to uopste nije smetalo.. Vremenske uslove je voleo kada je malo hladnjikavo, pogotovo kada je oblacno jer obozava da vidi munju...
Academy Student
Academy Student

taj Sub Dec 08, 2018 1:27 pm
KADA SAM IZLAZIO IZ KUCE ZAPUTIO SAM SE KA GLAVNOJ ULICI I STIGAO NA SVOJE ODREDISTE HTEO SAM DA PROBAM RAMEN JER GA NIKAD NISAM JEO TE SAM SE UPUTIO KA NJEMU VIDEO SAM PAR LJUDI KOJI SEDE NA KLUPICAMA IZGLEDALI SU JADNO I GLUPO SA SVIM TIM NJIHOVIM BEDNIM ZIVOTIMA BEZ IKAKVOG CILJA
DOK JA KAO I UVEK SMOTAN I NESNALAZLJIV NISAM MOGAO DA PRONADJEM ICHIRAKU RAMEN SHOP TE SAM ZASTAO I UPITAO JEDNU STARICU GDE MOGU KUPITI RAMEN

Izvinite bakice gde mogu kupiti ramen gladan sam

BAKICA NADRKANA KRENU NESTO DA SE DERE TE POCE DA POKAZUJE PRSTOM I OBJASNJAVA GDE TREBAM SKRENUTI I KAKO DOCI DO ICHIRAKU RAMEN SHOP-A

Paaa sinko ides ovako vidis tamo pa onda levo pa pravo i desno

RECI BAKICE SU ME BILE MALO ZBUNILE ALI SAM JE RAZUMEO DONEKLE TE SAM SE NASMESIO I SRDACNO JOJ SE ZAHVALIO TE SE ZAPUTIO KA ICHIRAKU RAMEN SHOP-U

Hvala najlepse bakice ako vam treba pomoc pozovite me uvek sam tu da pomognem slabima i starima

taj Sub Dec 08, 2018 2:48 pm
Kao po obicaju, laganim i elegantnim koracima, je stigao zajedno sa Juuom, do dobropoznate glavne ulice Konohe. Malo ga je sramotilo, to sto ide zajedno sa osobom koja izgleda tako ofucano i nikako, al dobro, nije mu delovao bas kao totalni slabic, te je to nesto malo cenio da mi bi mogao da prica sa njim. Setao je neko vreme, te je konacno ugledao arhivu, laganim koracima je krenuo ka njoj.

Genin

taj Sub Dec 08, 2018 2:54 pm
(Nakon sto smo izasli iz Ichiraku ramena, uputili smo se ka arhivi. Ja nikad nisam bio tamo, ovo m je prvi put da idem u arhivu. Ubrzo smo dosli do glavne ulice, ja sam isao iza Gilgamesha, naravno neko bi pomislio da sam njegov sluga, cim idem sa njim, zapravo on je elegantno obucen, a ja sam ofucan. Ubrzo smo dosli do mesta gde se arhiva moze videti, bila je bas blizu. Krenuli smo ka njoj.)
Academy Student
Academy Student

taj Sub Dec 08, 2018 11:44 pm
(zajedno s novim prijateljem ulazim u ulicu konohe, u nadi da ce biti od koristi I odvesti me do te carne akademije sela lista, hmm, bas me zanima kako je tamo, namrgodjeno nastavljam napred prateci njegove instrukcije)..
Academy Student
Academy Student

Juče u 12:56 am
Nije gubio vreme, prvo što mu je palo na pamet je da se prošeta glavnom ulicom gde je pogled dosegao i do same Kageove zgrade. Mali osmeh mu se na licu pojavi i zastade na tren, ljudi oko njega su se šetali, neki su vodili razgovor među sobom, obično su to bili poznanici, a negde su se videla i razna upoznavanja između nekih ninji koji su započeli razgovor da se sa ostalim ninjama sprijatelje i ostvare snažne veze koje će ojačati selo. Dobro mu je to izgledalo, ali ta neka buka među ljudima, ti razgovori, razni zvukovi su mu trenutno bili nepotrebni. Naravno morao je malo istrpeti to, ipak je došao u novu staru okolinu na koju se mora navići, to je bio trenutni plan iako je bio mirne prirode, te su mu takvi zvuci i prijali, mirni i prirodni. Nastavio je dalje, šetao se, razgledao zgrade, radnje, put, ljude pa je tako i prošao šetajući glavnom ulicom, uglavnom razgledajući.
Academy Student
Academy Student

Juče u 3:19 pm
POLAKO SAM SE VRACAO IZ ICHIRAKU RAMEN SHOP-A ISAO SAM KA SVOJOJ KUCI KUCA SE MOGLA VIDETI CAK ODAVDE KAKO SVETLI IZGLEDA DA JE BATLER DIRAO SVECE...
OVOG PUTA UMESTO DA VIDIM LJUDE NA KLUPICAMA VIDEO SAM LJUDE NA PODU SA FLASAMA ALKOHOLA U RUKAMA ALI SAM SE MANJE OBAZIRAO NA TO TE SAM LAGANO KORACAO KA SVOJOJ KUCI I UBRZO STIGAO...
Academy Student
Academy Student

Juče u 4:52 pm
Video je u blizini neku klupu, niko tu nije sedeo, prazna je bila. Ljudi su i dalje šetali i ko zna šta radili, a on je samo prišao toj klupi i zaseo je malo. Adaptiranje na okolinu je bilo potrebno, gledao je na to kao na povratak, malo neobičan ali je barem nekakav, trud je morao biti uložen. Nagnuo se napred i naslonio na svoje šake postavljene na njegove noge gledajući u zemlju određeno vreme, u jednom trenutku je zatvorio oči. Ćutale su mu misli, pokušao je skrenuti sebe od nove buke i donekle mu je uspelo u tome, a potom ih je otvorio i naslonio se na naslon od klupe.

- Fast Forward -

Malo je odmorio, izvadio je flašu koju je dopunio na onom izvoru tokom puta i popio je pola. Protegao je glavu i ustao, nastavio je dalje da razgleda, a ubrzo je napustio glavnu ulicu.
Sponsored content

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu