Zadnje teme

Delite
Ići dole
Administrators
Administrators
Pogledaj profil korisnika

Kafic Itago

taj Čet Dec 06, 2018 8:29 pm
Kafic koji se nalazi blizu centra Konohe. Ovde, cesto dolaze ninje, kao i obicni seljani, kako bi se opustili, i popili koju.

Re: Kafic Itago

taj Pet Dec 07, 2018 12:05 am
Lagano je povukao kvaku, kako bi usao u kafic. Bilo je dosta ljudi, ambijent mu se nije bas nesto svideo, ali nije mogao da se zali, naspram ostalih mesta u selu, ovo je i licilo na nesto. Posto je zakoracao, par koraka u kafic, razgledao je levo, desno ne bi li nasao neko slobodno mesto. Nije mu puno trebalo, te je ubrzo video slobodno mesto. Seo je tu, i sacekao da dodje konobor i posluzi ga.

Genin

taj Pet Dec 07, 2018 12:12 am
(Usao sam u kafic, malo sam razgledao ne bi li pronasao neko slobodno mesto. Ubrzo sam video jedno, seo sam tu i cekao konobara. Malo sam razgledao okolo i gledao da li ima neko koga sam ranije vidjao. Tu sam video cuvare kapije od juce, koji su mi na neki nacin i spasili zivot. Tu sam video jednog lika koji je izgledao kao neki bogatas, mozda i jeste ne znam. Od prilike je bio moje godiste, mozda mozemo postati prijatelji)

taj Pet Dec 07, 2018 12:20 am
Sedeo je, i cekao konobara, nekoliko minuta kasnije, bi stigao. Kao i po obicaju, narucio je vino, najbolje i najskuplje sto su imali, kao sto prilici kralju poput njega. Posto je cekao, svoje vino, razgledao je malo pokretima oka ovaj kafic. Mogao je primetiti, neko cudno dete, koje je selo blizu njega, nije mogao da prepozna da li se radi o devojcici, ili decaku, i izgledao mu je sav nekako ofucan i nikakav, jednostavno pogled koji je uputio, kada je pogledao Giglamesha, nije mogao biti oprostiv, te se uozbilji, i obrati se belokosooj osobi, upitnog pola.

Ko ti je dao dozvolu, da me gledas?

Genin

taj Pet Dec 07, 2018 12:31 am
(Sedeo sam i cekao konobara, ali onaj lik sto je izgledao kao neki bogatas mi je prisao i rekao mi "Ko ti je dao dozvolu da me gledas?". Odmah sam shvatio da je neki bogatas koji misli da je bog. Nekako sam ljut da bih mogao da ubijem nekog, ovaj lik misli da je svetinja, ovakve ljude je najsladje biti, uzmes motku i lemas do mile volje. Posto mi je vec i postavio pitanje odgovorio sam mu.)
Da li mi treba dozvola da se obracam liku koji je bogat i misli da je neko i nesto, a na kraju ce da ispadne najveca kukavica?

taj Pet Dec 07, 2018 12:37 am
Nakon sto je cuo odgovor od osobe upitnog pola, bacio se u smeh. Ova osoba, izgleda nije imala predstavu kome se obraca, i koje su posledice, takvog razgovora sa njim,. Na njegovu srecu, danas je bio raspolozen, jer mu je prvi dan u selu, pa nije hteo da iskasapi ovog nesretnika. Posto je konacno dosao sebi, od smeha, obratio mu se opet.

Uh, dete, zaista imas smisla za humor.

Potom odluci, da krene sa provokacijama, da se malo zeza sa njim, kako bi ubio vreme.

Sta si izbecio tako okice, da li si se mozda izgubio, pa si poceo malo da buncas?

Genin

taj Pet Dec 07, 2018 12:41 am
(Auu ovaj lik mi ide na nerve, ali znam kako cu sa takvim likovima. Razmazena derista koja misle da su nesto, rado bih ga klao, mozda je lepog ukusa, pa ne znam ali mozda i saznam kad ga ubijem.)
Ako nemas nista pametno da kazes mozes da ides odavde, a ako imas nesto pametno onda reci i prestani da pricas gluposti.
(Ovaj lik je tako dosadan, ubrzo je prisao konobar i pitao me je sta zelim da pijem, ja sam mu rekao da cu uzeti jednu casu soka. Ipak sam jos uvek maloletan.)

taj Pet Dec 07, 2018 9:27 am
Kao sto je i ocekivao, razmazeno deriste upitnog pola je pocelo da se nervira, obozavao je prosto da provocira takvu decu, njihov dijalog je prekinuo konobar, koji je Gilgameshu doneo vino. Kako je probao vino, uzeo je jedan gutljaj, te iako mu je bilo odvratno vino, ipak ga je iz postovanja odlucio progutati, taj jedan gutljaj. Ostatak, je samo odlucio da prospe,
nagnuvsi casu pored sebe. Posto je video, da ovo vino nije vredno njegove kraljevske krvi, nije imao vise sta da trazi ovde.
Te je laganim, elegantim koracima krenuo ka izlazu iz kafica, usput je prolazio klinca, kom jednostavno nije mogao da oprosti zbog reci koje mu je uputio.

Prati me...

Te je lagano, dosao do vrata, povukao kvaku, i izasao napolje.

Genin

taj Pet Dec 07, 2018 10:00 am
(Ovaj tim je cutao na par trenutaka, ali vino koje je konobar doneo, uzeo je jedan gutljaj i prosuo sve na pod. Koju sekundu kasnjie, okrenuo je se i rekao mi je "PARTI ME". Nisam znao kako da odreagujem, da li da ga pratim ili ne. Ipak iz nekog malog postovanja, kad me vec zove, zasto ga ne bih pratio. Naravno uvideo sam mogucnost zamke da me ubije, ili tako nesto.)
U redu. Praticu te.
(Ustao sam sa stolice i krenuo za njim, dosao sam do vrata i izasao napolje.)
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu