Delite
Ići dole
Administrators
Administrators
Pogledaj profil korisnika

Kapija Sela Lista

taj Pon Jul 30, 2018 10:12 am
First topic message reminder :

Ovde se nalazi kapija sela lista.. Ovde rolpleyate kada ulazite ili izlazite iz sela...

Poslednji put izmenio Admin dana Pon Jul 30, 2018 11:55 am, izmenio ukupno 2 puta

Re: Kapija Sela Lista

taj Pon Avg 27, 2018 7:42 pm
Oči zatvorene, pogled dubok, tišina i mir u duši i telu nastade, malo sam se dao u razmišljanje a što je još dobro je i to što sam u hladovini pod drvetom, dobro mi beše ovde. Odjednom čuh neke korake koji su postajali sve bučniji i bučniji dok su se približavali. Gard beše i dalje tu, ostadoh smiren i dalje a nisam znao ko je to. Možda neko želi da vodi razgovor ili samo proći pored mene, hm ajde da vidimo.
Otvaram polako oči nakon pitanja i staloženim, srednje jačim glasom odgovaram.

Tek sam došao ovde.

taj Pon Avg 27, 2018 7:55 pm
Nisam znao na koji nacin da se predstavim, posto nisam dugo razgovarao nisakim.
Pa sta god da lupim nadam se da mu nece smetati, posto izgleda da je veoma jak.
Moram da budem pazljiv nesmem nesto glupo da kazem.
Pa ja sam Juuzou. Kako se ti zoves?

taj Pon Avg 27, 2018 8:02 pm
Ovaj dečak mi deluje kao da je dobra osoba, ali dobro nisam očekivao da će mi neko iz Konohe poželeti dobrodošlicu ali može i na ovaj način. Možda mi neće predstavljati problem da vodim mali razgovor sa njim iako ga prvi put vidim. Ubrzo mi reče svoje ime, Juuuzo.

Moje je ime Azuma.

A onda sam se malo pomerio u stranu da ne zahvatim celu senku drveta.

Priđi, znam da je vruće, dođi u hladovinu.

Ustadoh i naslonio sam se na drvo, ponovo. Tako beše i kada sam se pojavio ovde.

taj Pon Avg 27, 2018 8:14 pm
Rekao mi je da udjem u hlad posto je vruce.
Pa drago mi je Azuma.
Nisi morao da se pomeris da ja udjem u hlad, ali hvala.
Sta sledece da mu kazem, opet sam nervozan.
Pa Azuna odakle dolazis?
Nadam se da sam mu se lepo obratio.

taj Pon Avg 27, 2018 8:40 pm
Isti stav kao i ranije, prekrštene ruke, pogled u daljini, naslonjen na drvo. Pomno sam pratio svog novog prijatelja, ušima i očima povremeno, nije bilo vremena za dodatno opuštanje ovo je bilo dovoljno. Jedino na šta sam se koncentrisao sada je bio razgovor sa Juuzoom koji je prišao i stao nad senkom drveta koja se prostirala u ovom malom predelu.

Odakle? Svugde, tako bi se moglo reći. - rekao sam malo dublje i sa velom misterije koja je prikrivala reči koje bi možda bile odgonetnute ako su dobro shvaćene

A ti, odavde si?

taj Pon Avg 27, 2018 8:57 pm
Znaci dosta putujes Azuma. Nisam znao da ce reci da dosta putuje.
Pa dobro drago mi je da smo se sreli, ali cak i ja imam neka posla. Izvini me, ali moram da idem. Nadam se da cemo se opet sresti. Cao.
I tako jos jedan novi prijatelj. Pa drago mi je da sam ga sreo.

taj Pon Avg 27, 2018 9:43 pm
Polovičan moj odgovor beše, nisam hteo suviše trabunjati o tome gde sam sve bio i šta sam radio da bih preživeo. Ali glavna stvar je ta da sam uspeo u svom povratku, zbog toga mi i beše drago iako je prošlo dugo vremena. Izgleda da se naš razgovor završio ovde, očigledno je negde žurio, naravno meni to nije predstavljao nikakav problem, uvek sam bio strpljiv.

I hoćemo, pozdravljam te.

Nekoliko načinjenih koraka udesno pored senke i zahvatio sam masku koju sam odmah stavio na lice i nestajem brzo i nečujno.

Academy Student
Academy Student

taj Čet Avg 30, 2018 12:23 am
Dolazim iz jednog malog dalekog sela u podrazi za ovim selom i jako sam srecan sto sam stigao do njega i san mi je bio da ga pronadjem!Nadam se da ce mi zivot u njemu biti lep.
Cuvari mozete li mi otvoriti kapiju da udjem u selo!?
(Cuvari mi otvorise kapiju i pustise me da udjem unutra)
Jounin
Jounin

taj Čet Avg 30, 2018 12:42 am
Stigavsi do sela veoma brzim, moglo bi se cak i primetiti veoma ubrzan korak na Suigetsu. Stade te se zamisli na trenutak pa pomisli..

(Hm, kakvo lepo mirno i malo selo, medjutim. Nemam reci hvala za njihovo obezbedjenje. Mozda bi se trebao usunjati i sve ih zbrisati sa lica zemlje. HEheh ne ipak to nije dobra ideja.)

U tom trenu, pogleda malo unaokolo te samo mahnu strazarima i nastavi napred, okrenu se prema istima te pomisli.

(Hm, vidim ipak ima straza, samo dvoje?? Ne to je nemoguce, ali. Mozda bi trebalo da malo istrazim.)

Okrenuvsi se tako ispred njega ugledao je mladu osobu, zastade ispred njega te mu se i obrati.

Zdravo, moje ime je Suigetsu, istrazivac u ovom svetu, pa jesi li ti iz ovog sela??

Upitao ga je to veoma radoznalo, te se nasmesi sebi u bradu. Toliko da je bilo dovoljno da osoba ispred njega to ni ne primeti.

Vetar poce prohujavati izmedju njih, dok je Suigetsu nestrpljivo cekao odgovor i da li ce se on uopste sa njim upustiti u neki dijalog.
Academy Student
Academy Student

taj Čet Avg 30, 2018 12:53 am
Zdravo moje ime je Kakashi Hatake,drago mi je sto smo se upoznali Suigetsu
Kako si dosao do ovog sela?
Academy Student
Academy Student

taj Čet Avg 30, 2018 10:12 pm
Sta se to cuje iza,ma nije nista
Staaaa?

(Hmmmm nestao je,kako je to izveo)
Special Jounin
Special Jounin

taj Pet Avg 31, 2018 9:50 pm
Dan kao dan, setam kraj kapije posmatrajuci uobicajne prizore. Mladi trckaraju okolo igrajuci se dok trgovci prolaze uz moju kontrolu. Sunce je tuklo sto mi nije smetalo. Kada prezivite rat preziveli ste sve. Vrucina ne smeta, pescane borbe su moja specijalnost, makar tako govore ljudi. Hladnoca? Porazio sam 3 clana Yuki klana na njihovom terenu. Mislim da mi led nije neka prepreka. Voda? Blato? Velike sume i visoka trava? Moje oci kroz svaku prepreku mogu videti tako da sa lakocom znam sta je tamo. Poceo sam se prisecati starih vremena kada sam odbranio selo sam bez ikoga. To behu dobri krvavi dani. Mada sam srecan da je sve to gotovo i da mogu da nastavim miran zivot koliko toliko cuvajuci ovu Kapiju. Ovo mesto ovde smatram svojim domom kojim se ponosim i za koji bih rado svoj zivot dao. Setajuci pogledah ka nebu vedrome te direktno u Sunce. -Jednog dana cu videti sta se nalazi iza te paklene koze-. Pomislio sam bez ikakvog treptanja gledajuci u Sunce.Spustio sam glavu te skocih na kapiju i nastavljam svoju patrolu.

Genin
Genin

taj Ned Sep 02, 2018 8:52 pm
Iz daljine pomalo iznerivran zbog nekulturnih ljudi vidim kapiju. Bila je ogromna i videla se dosta sa daljine. Potrcao sam ka njoj te kad sam dosao stao sam ispred nje. Pogledao sam je sa strane i video jednu plocu. Prisao sam i procitao sam nesto o Katsuo Hyugi. Izgleda da je on heroj ovog sela. Polako koracam te izlazim iz sela.
Special Jounin
Special Jounin

taj Ned Sep 02, 2018 9:16 pm
Sedeo sam na kapiji i posmatrao daleko mojim bezprekornim ocima ka odjednom nesto mi zasmetase. Mali klinac kao zrno prasine upadose mi u oko. Citao je plocu na kojoj bese ispisano moje ime i malecni podvig koje ucinih za ovo selo. Nasmejao sam se malo jer je izgledao tako pogubljeno. Dosta mi se svidela njegova frizura to ne mogu poreci. Okrenuo sam stranu gledanja ka njemu. Njegovi izrazi lica su se menjali kako je napredovao sa citanjem kroz citavu plocu. Odjednom je krenuo ka kapiji. Cinilo mi se kao da ce da izadje pa tacno skacem i stajem ispred njega i zaustavljam ga.

Stoj mali. Ti si student akademije jesam li upravu? Spasao sam ti zivot ovime jer sam van ovog sela ne smes. Inace moram primetiti frizuru.

Prstom sam pokazivao na njegovu frizuru Te polako krenuo sa namerom da je pipnem. Cinilo mi se kao da je mladic ljut te sam rekao.

Svidja mi se ovakva frizura. Nego mali, kako je tvoje ime?

Moje oci mozda vide kroz sve ali ne i kroz um pa mu ime nisam mogao znati. Vratio sam ruku te je prekrstio sa drugom iscekivajuci odgovor malog.
Genin
Genin

taj Pon Sep 03, 2018 8:02 am
Tacno pred sam izlazak iz sela ispred mene pade neki ninja. Nisam znao da ne smem van sela i izgleda da sam mu duznik. Cim je rekao da primecuje moju frizuru neki bes krenuo da tece kroz mene. Kada je rekao da mu se svidja frizura gnev je prestao i nasmejao sam se. Pitao je za ime pa sam mu odgovorio.

-Moje ime je Josuke, Higashikata Josuke.

Stavio sam jednu ruku iza potiljka te krenuo da se cesem i smejem.
Special Jounin
Special Jounin

taj Pon Sep 03, 2018 8:16 am
Bese podne, Sunce je bas jako przilo pa iz razloga sto ne zelim da malog udari Sunce po glavi, hvatam ga za rame i privlacim iza zida gde Sunce ne moze da zaviri. Pristojno odeven mladic mi je poznat od negde ali nikako se nisam mogao setiti odakle. Mozda sam ga video kada se doselio? -Higashikata...Higashikata... Gde sam to vec cuo?- Malo sam razmisljao pa ocistih prasinu koju povukoh sa vrha kapije te ozbiljnim pogledom i glasom rekoh Josukeu.

Drago mi je Josuke. Moje ime je...Katsuo...Katsuo Hyuga. Verujem da znas ko sam. Tvoje prezime je meni izuzetno poznato od nekud ali ne mogu da se setim odakle. Mozda se jednom setim.

Na trenutak sam zastao sa pricom jer me nesto u grlu prigrebase. Vatra u mom telu poce da bukti u vidu zedji pa sam iz torbice izvadio stariju pljosku te iz nje izlio vodu koja ugasise moju zedj. Uzdahnuo sam dublje te opet poceo da pricam.

Josuke...Sta mislis...Da li si bitan ovom svetu? Imas li neku ulogu? Zanima me sta ces reci.

Malo se nasmejah pri izgovoru ovih reci ali njegov odgovor bi mi znacio.
Genin
Genin

taj Sre Sep 05, 2018 11:48 am
Pazljivo sam slusao reci i u jednom trenutku sam zastao sokiran i zbunjen. Bacio sam pogleda na podalju plocu i jasno sam video "Katsuo Hyuga".

*Katsuo...Heroj stoji upravo ispred mene...Jos mu je poznato moje prezime...*

Ukocen saslusavam njegove reci nakon cega i ja progovaram.

-Kat..Katsuo...Heroj ovog sela..vau...Mislim da sam bitan za ovaj svet. Svaki zivot ima ulogu u svetu jer da da nema cemu svrha ziveti?

Special Jounin
Special Jounin

taj Pet Sep 07, 2018 12:36 am
Naslonjen na zid kapije gledam u pravcu Josukea iscekivajuci njegov odgovor. U jednom trenutku videh kako kroz kapiju prolazi ogromna kocija. Odbacio sam se od zida te doskacem tacno ispred kocije. Iza sam video da je to zapravo karavan. Izgleda da trgovci dolaze sto je veoma dobro za Konohu. Zatvaram oci na sekundu i naglo ih otvaram.

Byakugan!

Pregledao sam ceo karavan u roku od 3 sekunde. Utvrdivsi da smeju proci sklanjam se sa puta te gasim byakugan i nasljanjam se nazad na moje mesto. Cuo sam Josukeov odgovor te sam rekao.

Zanimljiv odgovor. Dosta govori o tebi. Idalje me kopka tvoje prezime negde sam ga sigurno cuo...Odakle si inace mladicu?

HP-1000
EP-1000
CP-975
Genin
Genin

taj Uto Sep 18, 2018 9:54 am
Prekrstenih ruku spustene glave posmatram u zemlju. Cuo sam neke reci i podizajuci glavu vidim da su Katsuove oci pobelele u potpunosti. Prvi put vidim tako nesto i ne znam ni sta je to. Pregledao je kavar i prisao mi i rekao mi par reci.

-Ja sam jos kao dete doveden ovde tako da mesto rodjenja ne znam. Kakve su to oci?
Jounin
Jounin

taj Sub Sep 29, 2018 2:07 pm
(posle verovali ili ne, par dana setnje, dolazim do sela, sela sakrivenog medju liscu, u nadi da je ovo neko mirno lepo selo, nije izgledalo nesto preterano lepo, bilo je lepse od naseg naravno, ali sam se nadao necemu visem, u trenutku svog ulaska u selo, sa moje desne strane ugledah dvojicu shinobija, jedan od njih, je za divno cudo imao ukljucen poznati doijucsu, nazvan byakugan, gledao sam u njegove oci par sekundi, gledao i gledao, divio se, jer prvi put vidim ovaj jaki doijucsu, samo sam o njemu citao u njigama, nazalost, nisam mogao da se zadrzavam, malo sam ubrzao korak do strazara, pokazao im papir sa misijom, koji sam drzao u dzepu, te se obratio ninji sa doijuscuem)

Hmm, byakugan, zanimljivo..

(ne rekavsi ni rec vise uputio sam se ka selu u nadi da cu pronaci tog genina, po imenu Juuzou Suzuya)..

Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu