Delite
Ići dole

Centar Šume Smrti (III Chunin Ispit)

taj Sub Nov 10, 2018 8:03 pm
Ovo je zastarljela zgrada u centru šume namenjena za polaganje ispita.U nju ulaze samo sa dva svitka koji su kao propusnica.Ko ima dva svitka prosao je Chunin ispit.

Re: Centar Šume Smrti (III Chunin Ispit)

taj Ned Nov 11, 2018 1:25 pm
(Uspeo sam da dodjem do centra ove sume, da li cu odma naleteti na nekog neprijatelja, to ne znam, ali svakako i da naletim pobedicu. Nisam nijednog neprijatelja sreo, ali to je dobro jer nisam se vise umarao od borbe sa onim likom. Polako sam nastavio dalje i razgledao, bio sam malo vise skoncentrisan, tako da ako iskoci neki neprijatelj ja cu ga uociti, bar tako mislim. Popeo sam se na najvise drvo koje se tu nalazilo i malo sam razgledao da li ima neki neprijatelj u blizini.)
Chunin
Chunin
Pogledaj profil korisnika

taj Ned Nov 11, 2018 10:29 pm
(posle borbe do smrti sa onim likom bio sam pomalo umoran hodao sam ceo sat te stigao do svoje odrediste centra sume nadao sam se da ce tu biti neki slabiji protivnik od kog cu moci oduzeti svitak ili milom ili silom te sam krenuo da lomim kosti i krenuo da se dernjam)

Aloo bre!!!
ocu taj svitak!
ako je neko tamo nek se pokaze!!!

(izgovorivsi te reci shinrai pun samopouzdanja drzao je gard te bio spreman za svaki iznenadni napad znajuci da na ispitu nije video puno jakih protivnika mislio je da ce mu ovo biti laganica te cekao neprijatelja i lagano se smeskao)

Sve max

Poslednji izmenio Shinrai dana Ned Nov 11, 2018 11:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

taj Ned Nov 11, 2018 10:49 pm
Izasao je iz ogromne zgrade.Decak u odelu za trening.Rascupane zute kose stao je ispred njih.Misleci da su zlikovci.

Hej vi zlikovci ! Necete proci ovaj put.

Stao je ispred njih.Te napao prvog.Jureci sa malo vecom kuglom chakre.Jureci prema zutokosom.

( Ulzeno 500 chakre,Kontrola Chakre 500 ).

( Ovako Imam Vetar i Uzumaki dodajem Senzor mesto C/S da bi bitka bila fer.Da vas ne pojedu sumoni.U sustini moj build samo jedan skill poen zamenjen.A i kao ispitivac mogu da uzmem koji hocu build : D ).
// Vas zadatak je da mi obojica dokazete da znate da ss borite //

VREDNOSTI :

HP : MAX
EP : MAX
CP : 1600 - 30 = 1570

// Ovo se desava po rp tako da mozete umreti //

taj Ned Nov 11, 2018 11:54 pm
(Sisao sam sa drveta i stao u centar sume. Ubrzo se pojavio Shinrai, koji se drao ko ga da kolju. Trazio je svitak. Odjednom je izasao jedan zutokosi lik sa cupavom kosom i razdrao se da smo zlikovci i napao Shinraija. Hteo sam da mu pokazem ko je zlikovac pa sam uradio jedan jutsu)

HP 200
EN 200
CH 550-125=425
Imam 175 kontrole chakre

(Ima da te sredimo, ne znam da li ce Shinrai hteti timski rad, ali upravo mu pomazem.)
Chunin
Chunin

taj Pon Nov 12, 2018 11:33 am
(od jednanput neki zutokosi klinja izlete i poce da se dere da  smo zlikovci nisam znao da je tu jos neko sem mene napao me je rasenganom u koj je izgleda bilo ulozeno dosta chakre od jednom se stvorio fenix i ublazio malo tog napada te sam ja uradio sledece kako bi se odbranio od njega i ujedno ga napao)

(posto rasenganom napadas sa od prilike 1 metar aktivira mi se pasivna imam 100+ defence)

(mac ne moram praviti jer sam ga napravio na kapiji jug tako da za pravljenje ne trosim slot samo za napad)

(radim 1 zamah 60+120= 180)
(imam 100 defence-a i zbog  toga je tvoj napad 100 dmg-a ublazavam napad macem oblozenim chakrom na tb ide 100 dmg-a jer si se priblizio i 80 preostalog
od maca)

hp 200/200
en 200/180
ch 550/490

kontrola chakre 175

taj Pon Nov 12, 2018 1:40 pm
Malo me zagrebao napad kostiju no nisam se predao.Odskocio sam nazad.Te rekao.

Braniš svoga prijatelja.Boriš se za njega kao i za sebe,zašto? Kada ti on nije pravi prijatelj.

Zatim uradi dva napada.Jedan je bio napad vetra koji je davno naucio dok je deugi bio nesto novo.Rasengan koji se baca kao laser. (Lupio ovo).

( Ulozeno 500 chakre,Kontrola Chakre 500 ).

Ide na žutokosog.

Dok je prema drugom uradio vetroviti napad.

(Ovaj napad ide na oboje.Jedini napad lvl 80 da je razoran :D )

Zutokljunac je imao dosta posla (900 dmg).
Dok je drugi imao malo manje (400 dmg).

HP : 650 - 100 = 550
EP : 400
CH : 1570 - 60 = 1510

Ovo bi trebalo da ih dokrajci.

// Ovo je kljucno da prezivite //

taj Pon Nov 12, 2018 2:06 pm
(Moj napad je ona kugla od chakre unistila, a zatim je i Shinrai napao i samo ga je malo okrzao svojim kostima. Ka meni ide jedan napad, dok ka Shinraiju idu dva, moram ovo da izbegnem. Uradio sam zamenu.)

HP 200
EN 200
CH 425-225=200
Imam 175 kontrole chakre

(Auu ovo je bilo blizu, da me je pogodilo ja bi pogino, ali jos sam mlad, jos bih da zivim. Nisam napao, samo sam cekao da vidim sta ce Shinrai da uradi, ipak na njega idu dva napada, a na mene je isao sam jedan. Ko je uopste ovaj lik koji nas je napao, da li je neprijatelj iz drugog sela ili neke organizacije, ne znam, ali cu sigurno saznati.)
Chunin
Chunin

taj Pon Nov 12, 2018 2:23 pm
(videvsi da dva napada idu ravno na mene udario sam jednom iz daljine svojim macem kako bi ublazio te sam skocio u stranu kako bih izbegao napade shvatio sam da ce me napadi pogoditi kad sam bio skocio te sam ujedno posle skoka i uradio zamenu bio sam malo povredjen ali sam takodje i jedva izvuko zivu glavu)

Aloo bre!
ko zlikovac ludace!

( radim 1 zamah da ublazim napad 230 dmg-a mac oblozen chakrom)

(ulozio sam 460 u zamenu a imam 175 kontrole chakre)
(imam 175 kontrolu chakre nisam povredjen)

hp 200/200
en 200/0
ch 550/75

taj Pon Nov 12, 2018 2:56 pm
Nasmejao se te otrcao van šume velikom brzinom.Ovi klinci si ipak postigli nešto.

Kraj.

Cestitke polozili ste obojica.Admin ce da vam setuje chunin i +100 na sve vrednosti !
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu