Delite
Ići dole
Administrators
Administrators
Pogledaj profil korisnika

Kapija Sela Lista

taj Pon Jul 30, 2018 10:12 am

Ovde se nalazi kapija sela lista.. Ovde rolpleyate kada ulazite ili izlazite iz sela...

Poslednji put izmenio Admin dana Pon Jul 30, 2018 11:55 am, izmenio ukupno 2 puta
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Re: Kapija Sela Lista

taj Pon Jul 30, 2018 11:07 pm
Meliodas je polako i umorno koračao ka kapiji Konohe. Ova kapija za njega predstavlja novi period u njegovom životu. Kakav će taj period biti, to samo on može da izabere. Meliodas će na osnovu dešavanja stvari u Konohi da zaključi šta on hoće da uradi od svog života. Ostao je sam. Svi njegovi najbliži su ubijeni. Sunce polako izvire, ovo će biti prvo jutro koje će  Meliodas da provede u Konohi.
Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Pon Jul 30, 2018 11:49 pm
Ehhhh...Znaci ovo je Konoha?

Rekavsi to na glas,prosao sam kroz kosu rukom gledajuci u Konohu.Te bi stavio ruke i dzep.Lepo je biti slobodan nakon toliko vremena,koliko je samo vremena proslo...Sigurno ima oko tri hiljade godina...Pomislih u sebi.Nadam se da cu bar malo zabaviti u ovom selu,ne dostaje mi akcije i ubijanja...Pa dobro hajde sada da udjem unutra i nadjem neko mesto gde bi mogao da prenocim polako se smrcava...Pred ulaz su stojale neke osobe koje su izgleda glumile neko obezbedjenje ovde,krenuli su nesto da kazu ali samo sam ih pogledao,i u istoj sekundi su se sledeli.Ahh kakvi pacenici pomislih...Nastavio bi lagano da hodam pored njih te usao u selo...

Academy Student
Academy Student

taj Uto Jul 31, 2018 12:23 pm
U blizini sela mogli su se cuti koraci,  a zatim jak udarac nogama o zemlju...
Na par sekundi nista se nije culo. A zatim opet, glasi koraci odjekivali su i plasili ptice
koje su od straha uplaseno letele...

To je bio Kaku, energican mladic koji je trcao i skakao da sto pre udje u selo
i zapocne svoj trening u nadi da ce ostvariti sto bolje ciljve.

"Pozdrav"
(Javio se cuvarima i usao u selo...)

Academy Student
Academy Student

taj Uto Jul 31, 2018 1:23 pm
Kira je lagano setao kroz kapiju, tih, zelio je da prodje nazapazen, nikad nije volio isticanje. Na ramenu je nosio ruksak, sa par osnovnih potrebstina i novcem. Odlucio je da kupi materijal kojim ce da napravi kucu, jer nije imao dovoljno para da kupi vec napravljenu... Sa obzirom da je dolazio iz siromasne cetvrti velikog grada, bilo je iznenadjujuce da je uspio da skupi i toliko novca. Na kraju krajeva, sve je u zivotu postigao trudom, pa se odlucio isprobati kao ninja i u ovome selu. U vecem gradu niie bilo puno posla, bilo mu je tesko da se preseli, jer nije volio upoznavanje novih ljudi, a morao je da ih upozna jos mnogo. Posto nije ni razmisljao o vecem placu u centru sela, odlucio je vec na pocetku puta da ode izvan sela, vjerovatno davno napusteni plac. Na ulazu u kapiju, pljunu u stranu, po svom obicaju i nastavi laganim korakom, tih kao i uvijek, ljutska sjenka...
Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Pet Avg 03, 2018 2:14 pm
Cujevsi reci od Meliodasa,shvatio sam da pored toga sto je detinjast,da je veoma samouveren i spreman za borbu,siguran sam u to da mi nece biti smetnja na ovoj misiji.Zapravo jedini razlog zasto sam pristao na ovu misiju,je zato sto cu moci legalno da ubijem osobu sa slike...Stigli smo do kapije sela,te bi tu opet bili oni cuvari koji su se prosli put sledeli samo od mog pogleda,ali ovoga puta sam ih pogledao veselog pogleda te im samo mahnuo...Te bi se obratio Meliodasu:

Pa onda Meliodas!Da li spreman da pocistimo tog misa sa slike?Inace ja sam Estarossa,izvini sto se ranije nisam predstavio...Nego da jos nesto sta je to spominjo Hokage,kakvi jounini,nisam bas razumeo sta je govorio?

Nakon sto sam mu postavio pitanja,polako bi se uputili ka nasem odredistu...

taj Pet Avg 03, 2018 2:25 pm
Meliodas i Estarossa su prošli kroz kapiju Konohe. Meliodas je veselo mahnuo njihovim čuvarima i dao im do znanja da idu na misiju. Tako što je vikao da idu na misiju... Meliodasa zanima zapravo koliko je jak naš Hokage, pa kad odrade ovu misiju Meliodas hoće da ga izazove na sparing borbu. U sred njegovog razmišljanja upita ga Estarossa:

He he, naravno. Drago mi je Estarossa.

Meliodas čuvši to ime, nečeg se setio ali nije znao šta. Kao da je već čuo ovo ime. Ali ajde Meliodas živi preko 3000 godina pa naravno da će da čuje neka ista imena.

Paaaaaaaaaaa čuo sam da su Jounini jake nindže koje služe selu i Hokagea. I da oni ovako ko mi izvršavaju misije!

Nakon što je to rekao Meliodasu opet biva drago jer je Jounin.

(Estarossa i ja putujemo u oblast 19)

taj Ned Avg 05, 2018 10:42 am
(Dugo sam hodao da bi nasao nekakav dom , dom gdje bi se uselo i ziveo u harmoniji sa drugim ljudima tragao sam tako mislio sam da mojoj losoj sreci nema kraja ali naidjoh na veliko selo koje je bilo kao biser kao spas iz nekog mraka krenuo sam ka kapini sela i ugledah jednog cuvara koji je stajao kraj kapije prisao sam mu i rekao .)

Pozdrav cuvaru moje ime je Fen imigriam u Konohu vecno se useljavam ako bi mogao da me pustis bilo bi vrlo ljubazno.

(Cuvar se pomeri i klimnu glavom u znak odobrenje)

taj Ned Avg 05, 2018 12:42 pm
Zabrinutim licem koracam prema kapiji gde su me cuvari cudno pogledali. Kristalne pahulje snega su padale sa beskrajnog neba dok sam cuvaru govorio.

Savez sa Sunom nam je doveo rat Donositeljima Tame.

Prolazim kroz kapiju gledajuci u svoj narod koji je izolovan od radnji van sela. Srecna i nasmejana lica svuda, decije igre i smeh svuda. Moram sve ovo ocuvati. Kopka me jos jedna stvar, a to je "Legenda o dva Boga".

Prvo poglavlje

Svet na pragu unistenja bez i jedne opcije njegovog spasavanja. U mracnom skrovitom bunkeru ritual se desavao. Beli Bog od svoje rumene krvi iz dubokog sna budi Crvenog Boga....Njihovo pojavljivanje predstavlja spas sveta na granici unistenja....

Poslednje poglavlje

Rumeni crveni Mesec zavodi Zemlju i salje je u duboki san koji je spasise od unistenja. Bogovi nestaju ali vera je tu, jednog dana vratice se jer njihovo zavodjenje Zemlje nije gotovo...
Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Pon Avg 06, 2018 4:52 pm
Nakon nekog vremena pesacenja,stigli bi polako do Konohe,nigde se nismo zurili,malo sam pricao sa svojim bratom Meliodasem,nismo nista konkretno pricali u vezi nasih planova,samo smo se salili i pricali o nekim nebitnim temama,ipak nije svejedno kad upoznas brata,kojeg nisi nikada video...Prosli bi kroz kapiju sela,mahnuo bi strazarima,te bi skinuo,Kabuta sa svojih ramena, i dobacio ga jednom od strazara,te mu izdao naredjenje:

Strpajte ovog nesretnika u celiju,i obavestite Hokagea,da je sve u redu proslo i da je osoba sa slike u celiji...

Te bi se obratio Meliodasu:

Pa gde planiras da odemo,da porazgovaramo...?

taj Sre Avg 08, 2018 2:33 pm
Sumorni koraci su ga doveli do velikog sela "Konohagakure".Cilj je konacno ispunjen.Nije bilo vecih prepreka na putu do ovde,sem vrucine.Uzimao je gutljaj po gutljaj vode,a potom je malo sipao u saku i umio se.Pokvasio je glavu,a potom prosao rukom korz njegovu plavu kosu,ne bi li je ucinio malo urednijom.Dosavsi do cuvara je rekao:

Moje ime je Raikiri.Poreklom sam iz Uzumaki klana.

Nakon toga su mu dali papir na kom je trebao da upise svoje informacije,a nakon sto je to uradio,blago se nasmejao i rekao:

Dovidjenja.

Usavsi se iznenadio time da je selo vece,nego sto se cinilo spolja...
Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Sub Avg 11, 2018 12:56 am
Nakon duge šetnje iz mračne i opasne šume, konačno su stigli u Konohu Meliodas i Estarossa. Estarossa je nosio Kabuta, jer jel da, veći je. Stigli su do kapije sela. Usput malo su ćaskali o nekim nebitnim temama poput Meliodaseve kafane i tako nečeg. Međutim niko nije pokrenuo glavnu i najbitniju temu. Estarossa je predao Kabuta čuvarima ali Meliodas je hteo lično da ga odvede Hokageu.

Ne, njega ćete dati nama. Poslati smo na misiju od strane Hokagea da ga ulovimo. On ide lično sa nama kod njega.

Uzeo je Kabuta i opet ga je predao Estaorossi da ga nosi.

To ćemo kad završimo svu ovu zbrku.
Academy Student
Academy Student

taj Pon Avg 13, 2018 1:43 am

U istom velikom i brzom tempu smo trcali ja i mok starij brat.Vidi se da smo braca.Mahnuli i namignuli strazarima.Te im dali znak da idemo u laganu šetnjicu van sela i da cemo se brzo vratiti.

// next 1 sat xD //

Umorni otrcali su daleko od sela.Upitao sam samo.

Gde sad? Usput sledim te.

Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Pon Avg 13, 2018 1:15 pm
Dotrcali bi do kapije sela,konacno sam bio veoma uzbudjen sto,smo poceli da obnavljamo gardu...Iako nismo jaki kao pre i nema nas dovoljno,ipak imamo dogovor sa onim likom,tako da ce nam to biti od velike koristi...Mahnuli bi strazarima te bi mi Zeldris postavio pitanje,na sta bi mu reko:

Hmm,pa idemo na mesto nama vrlo poznato,verujem da znas gde je to....

Te bi malo ubrzali jer nas Meliodas verovatno vec ceka tamo...

taj Uto Avg 21, 2018 3:17 pm
Odavno je prevazisao moci svakoga u selu.Ipak je to bilo malo selo na obodu nacije,tako da to prevazilazenje nije bilo nesto specijalno,ali opet njegove moci su bile podosta jake.Dostigao je vrhunac u tom selu,ali dalje ostajanje tamo bi samo prouzrokovalo opadanje njegove snage i tracenje talenta.Njegove oci su bile zaista nesto specijalno.Nesto sto bi svako pozeleo.Ali su to ipak oci demonskog klana.Klana ciji je simbol uprskan krvlju i raznim kriminalnim delima u proslosti.Njemu je takav nacin zivota bio potpuno pogresan.Onaj koji nanosi zlo,ce ga primiti mnogo,mnogo puta jacim od onoga sto je naneo.Zlo ne vodi nikuda...

Ime mi je Uchiha Atsushi.Dosao sam u ovo selo jer zelim da napredujem kao ninja.

Rekao je Atsushi na kapiji.Dobio je odgovor da,ako zeli da ostane u selu,Hokage to mora da odobri.Atsushi to prihvati bez pogovora i u pratnji par ninji se uputi ka kancelariji hokagea...

Miss-Ninja

taj Sre Avg 22, 2018 11:28 pm
Gina je klimnula svojom glavom u znak pozdrava ka čuvarima a onda vratila pogled na kapiju sela i seljane koji su se nalazili oko nje.
Nervozna jesam, ali sigurna sam da ću biti okej ovde.

Tako mi je rečeno...

Gina je verovala uglavnom samo onome što pogled može da joj obuhvati, a to je bilo poprilično širok pojam. Nije znala zašto je poslata od svog doma u Konohu, i plašila se da će ostati zarobljena u tom nepoznatom selu, ili nešto još gore.

taj Čet Avg 23, 2018 12:37 am
Pogled i sam izraz lica skriven iza maske, nepoznat ljudima i totalno misteriozna ličnost se svojim srazmernim i tihim koracima približavala Selu skrivenog lista - Konohagakureu. Dugačak put, neumoran i istrajan hod sa povremenim pauzama je hodao prašnjavim putem koji je bio sa strane ograničen travom, zelenilom, drvećem, pogledima na doline koje su se na stotine metara prostirale. Beše to dovoljan znak znati da se ova misteriozna osoba našla na teritoriji Države Vatre, znao je da treba još hodati da dođe do svog odredišta. Ruke u džepove, tih hod, gard podignut ova misteriozna osoba je prelazila kilometre dok se pejzaž prirode menjao. Celom dužinom puta maska ne beše skinuta i lice i dalje ne beše otkriveno, iz kog razloga beše tako samo je ta osoba znala, niko drugi. Ali ipak koliko god da je ostalo tako, jednom će maska pasti da se lice otkrije, a desiće se nakon dolaska u samo selo i odatle će nastaviti svoj život i svoj put shinobija dalje, gde će se razvijati i postati jači nego što je. Sposobnosti njegove beše nepoznate trenutno, nije se znalo ništa, ali u jednom trenutku će se sve otkriti, do tada ovako će i ostati. Odisaće misterioznošću i čekati dok se ne ostvari ono što je naumio, da dodje u Konohu. gde je do tada bio samo je on znao i niko više. Možda je lutao svetom, ko zna, sem njega. Crna kosa i crn kaput su se vijorili dok je vetar duvao dovoljno jako i to beše veoma prijatno po njega. Ne progovorivši ni reči i ne okusivši hrane ni vode 24 sata ova osoba je odlučila da zastane na jedno obližnje mesto i odmori na nekoliko minuta, beše u blizini jedan manji izvor hladne i pitke vode koji je odlučio da iskoristi da se okrepi.

Skinuo sam masku a lice mi se u toj vodi ogleda dok sam je zahvatio rukom da se umijem i ispijem malo, čisto da povratim malo snage, ali odmoran sam već bio, mala pauza neće škoditi.. A onda ustadoh sa zelene trave na kojoj sam sedeo i zahvatio crn ranac koji mi tokom puta beše na leđima i nakačio sam ga ponovo, a svoj put sam nastavio dalje. Vetar je duvao, ptice su letele u onom pravcu kom su htele, lišće sa drveta je vetrom nošeno a Sunce je grejalo dovoljno jako, prizor beše veoma lep i prijatan za gledanje dok sam šetao putem koji je vodio do sela gde trebam da stignem. Svim odmorima je došao kraj, ostatak vremena ću iskoristiti da se što pre pojavim tamo bez ikakvog zadržavanja pa sam svoj dosadašnji i tih korak ubrzao krećući se znatno brže. Put ne beše težak za mene iako sam prošao veliki broj kilometara, stopala su sve brže i brže udarala u prašnjavo tlo dok se pomalo prašine sa istog uzdiglo da bi za pola sekunde opet palo a tragovi su se jedva videli, skoro da ih nije bilo. Nakon sat-dva hodanja čuh neke glasove koji su se preplitali, znači bilo ih je mnogo. Prema meni je to označavalo da sam konačno došao u okolini Konohe gde ljudi stalno ulaze i izlaze. Čim sam došao do glavnog puta ostade mi još tri ili četiri kilometara da se pojavim tamo a nakon prelaska oko tri kilometara videh kako se kao sa horizonta uzdizala sama kapija Konohe sa dva hiragana znaka. Zatvorih oči i udahnu duboko nastavljajući dalje, nakon što sam se našao ispred kapije ruku svoju sam podigao i masku svoju sam skinuo i moje lice bi otkriveno svetu.
Zakoračih unutra a pogled mi pređe sa jedne strane na drugu prateći ljude koji su bili u blizini.

Poslednji put izmenio Azuma Senju dana Ned Avg 26, 2018 8:24 pm, izmenio ukupno 2 puta
Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Čet Avg 23, 2018 11:21 pm
Bili su tu par društvenih Konoha shinobija koji su koračali ka ulicama i dućanima ovoga sela. No, Gina je svejedno, iako impresionirana mestom, rešila da se prošvljala van njega. To je, naravno, bilo pogrešno. Kapija joj je bila otvorena da izađe kada poželi te su je čuvari pustili, a ona se nadala samo da će želeti da pronađe svoj put natrag.

taj Pon Avg 27, 2018 7:15 pm
Naroda beše u ovom delu sela, šinobiji su takođe bili prisutni koji su ulazili i izlazili odatle, radilo se, išli na misije, jedno rečju život se ovde osećao za razliku od onih mesta kroz koja sam morao proći kako bih došao ovde. Osmotrih okolinu svojim pogledom ali ne pomerih se uopšte, nisam mrdao baš mnogo nego sam bio naslonjen na jednom zidu u blizini sa prekrštenim rukama i podignutog garda. U jednom trenu ugledah kako se neko mota, neko je takođe dolazio a potom je izašao, oči mi se fokusirale na tu osobu na minut do dva da bih da nakon tog vremena vratio i zatvorio na tren.

Prolazilo je vreme, ja ostadoh na tom mestu, šetao sam se u blizini kapije kao da nekoga čekam, jednostavno mi se nije išlo kući. Nije bilo neke naročite buke u ovoj oblasti zato mi je ovakvo mesto i odgovaralo bez obzira što nije bilo nikakvih zvukova tokom mog dolaska sem zvukova prirode, međutim blag zvuk ljudi mi beše prijatan. Malo šetkanje oko ovog dela sela je bilo interesantno, tražio sam neko mesto gde bih seo i našao sam jedno drvo gde sam se naslonio i spustio na travu te se na to drvo naslonih tihujući neko vreme.

taj Pon Avg 27, 2018 7:32 pm
Setao sam se pored kapije sela, ugledao sam jednu osobu koju dosada nisam vidjao. Verovatno je stranac, tako da cu da pricam sa njim. Pokusavao sam da pridjem sto tise, posto je spavao ispod drveta. Polako sam prilazio do njega. Dosao sam do njega i rekao sam:
Zdravo nisam te ranije vidjao, ti nisi iz sela?
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu