Delite
Ići dole
Miss-Ninja
Miss-Ninja
Pogledaj profil korisnika

Estarossa House

taj Uto Jul 31, 2018 1:25 am
Ovo je kuca Estarosse.Nalazi se zabaceno od centra ovog sela,oko nje nema nikakvih drugih kuca,samo je ona tu...Oko nje ima par drveca,i neki potocic,zaista prelepo okruzenje...
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Re: Estarossa House

taj Uto Jul 31, 2018 1:41 am
Razgledao bi okolo te konacno stigao do ove kuce,koja je dosta zabacena,primetio sam upaljena svetla,unutra,ah steta bas mi se svidja ova kuca,zar cu morati da ih ubijam da bi ziveo u ovoj kuci?Dosao bi na vrata,te pokucao...Nakon nekoliko sekundi jedan matori bi dosao i otvorio bi mi vrata...

Oj!Izvini na ovome,ali da bi bio ljubazan da kupis prnje i odes iz ove kuce,ne zelim da te ubijem zbog gluposti...

Te bi matorac poceo da kaslje krv.Ah ovaj je pred smrt,izgleda da cu morati da mu skracujem muke,bas ima srece...Kasljo bi te bi promumlo nesto...

Ahh,da li se to meni cini ili si to ti Estarossa!?

Sta!?Kako je moguce da zna moje ime?Pomislih u sebi,te bi mu klimnuo glavom,kao znak da to jesam ja...

Ahh,zaista mi je drago,sto sam te upoznao pred svoju smrt...Citao sam mnoge legende o tebi,ali da te vidim pred svoju smrt,nisam mogao da verujem u to...Pa onda zelis li da mi ucinis uslugu i da bar umrem pocastvano od tvoje ruke Estarossa!?

Ovaj covek je sigurno lud pomislih,ali dobro ucinicu mu uslugu,te bi mu rekao sledece reci:

Zelja ce ti biti ispunjena....

A zatim stegao pesnicu i udraio ga u stomak te bi mu izbio sav vazduh,i ubio ga na licu mesta...

Te bi uzeo njegovo telo,i sahranio u obliznjoj sumi,pocistio bi nered u kuci od krvi,te legao u krevet da spavam...Vec je bilo dosta kasno...

Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Uto Jul 31, 2018 3:35 pm
Ahhh,ko to pravi buku ovde...Zapitah samog sebe...Zar je moguce da neko ovako rano pravi buku i neda mi da spavam ko covek.Ah pa dobro,dosta sam spavao u svakom slucaju,ali ovoj osobi koja pravi ovu galamu,necu tako lako oprostiti...Zar cu morati opet da ubijam nekog,stanovci ovog sela bas nemaju srece...Ahhh,polako bi ustao iz kreveta,te pogledao kroz prozor malo dalje od moje kuce,neka osoba bi gradila kucu.Oh Boze kakva budala,pomislih u sebi,zasto bi to radio mogao je to jednostavno uraditi kao ja...Pa dobro sada je kasno vreme je da plati za ono sto je uradio...Otisao bi ka vratima kuce te izasao napolje i uputio se ka kuci,nepoznate osobe...

taj Čet Avg 02, 2018 3:58 pm
Stigavsi polako kuci,jer sam resio problem sa galamom odlucio sam da konacno legnem da odremam i naspavam se ko covek...Bio sam nesto malo gladan,pa sam pre odlaska na dremku,pogledao frizider,ali tamo nazalost nije bilo nista,pa dobro sta je tu je pomislih u sebi,oticu negde u centar sela kada se probudim,pa cu tamo pojesti nesto...Legao bi u krevet te bacio poslepodnevnu dremku....

taj Čet Avg 02, 2018 4:04 pm
Ahhhh,kako sam se lepo naspavo...Pogledo bi kroz prozor,te bi video da polako zalazi sunce,sto bi mi bio znak da sam se bas lepo naspavao,a i osecao sam se naspavano...Jedini problem je bio sto sam umirao od gladi...Te bi opet zavirio u frizider za svaki slucaj da mi nesto nije promaklo,ali opet nisam nista nasao...Te bi se polako uputio ka vratima i izasao napolje te se uputio ka glavnoj ulici ovog sela u potrazi za hranom...

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu