Delite
Ići dole
Administrators
Administrators
Pogledaj profil korisnika

Konoha Police Tower

taj Čet Avg 23, 2018 3:09 pm
Ogroman toranj gde se nalazi policija. Odatle se nosi sva posta kao i odluke policije.

Special Jounin
Special Jounin

Re: Konoha Police Tower

taj Uto Avg 28, 2018 1:41 am
U nekome zbunju neka crna rupa izbacuje 6 ljudi. Potom u tihom smehu govorim.

hihihi da se dogovorimo nestooo. ajde da se razdelimo u 16 grupa aa cekaj.. nema nas dovoljno.. onda u 2 grupee. Paa ovakoo.. Icicemo ovako...A dogovricemo se ovako...Paa ovako... Vi se ovako...MAA VI SE DOGOVORITE KO CE ICI SKIM. Ovde vec osetim neku jaku chakricu hihihh... Miliiiiii ocemo ti i ja zajedno? HIHIHi. Imam predlogg.. Miliii i jaaa hihihihi a moj vodjaa sa tobom Estarossa ihihihi... sta kazete ahahah..

Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Uto Avg 28, 2018 1:50 am
Njegov brat Estarossa je izgledao veoma zacudjeno kada je video lidera njihove organizacije mada to Estarossi nije smetalo...Tobi bi ih teleportovo do mesta gde treba da izvrse misiju...Takodje je odlucio i da ih podeli u timove,na svu srecu Estarossa je zapao u tim sa liderom Akacukia,nece morati da bude sa onom dvorskom ludom...

Paaa dobro...Ko ce gde da ode onda???

taj Uto Avg 28, 2018 12:20 pm
(Ozbiljnim pogledom je pogledao Estarossu, a zatim i sve ostale...)
"Dosta glupiranja, misija pocinje, Estarossa, ides sa mnom, a vas dvojica
se potrudite da ne zeznete nesto, racunam na tebe Tobi, srecno..."
(Okrenuo se i zajedno sa Ryuk-om i Estarossom krenuo u jednom pravcu, dok su
Tobi i Meliodas trebali da krenu u drugum pravcu...)

taj Uto Avg 28, 2018 5:11 pm
Meliodas, uplašen i uznemiren, biva teleportovan do oblasti 38 ispred Tornja Konohe. Kad je izašao potrčao je malo dalje ispred njih jedno 5 metara čisto da drži razdaljinu između njega i plavokosog ''stvorenja''. Slušao je njihov razgovor i praznim očima pogledao je Tobija i rekao mu je:

M-može ti i ja.

Gledao je u leđa tom stvorenju kako ide negde sa Estarossom. Meliodas je slabo upućen u misiju jer je bio u stanju nervnog sloma dok su pričali detalje misije.
Nakon što su ova dvojica otišla. Meliodas se malo pribrao i došao je k sebi. Shvativši situaciju da je na misiji i da treba da predstavi Imashime u najboljem svetlu kao njihov lider. Laganim korakom je krenuo ka tornju.

Ajmo Tobi, verovatno znaju da smo već ovde.

Special Jounin
Special Jounin

taj Uto Avg 28, 2018 9:34 pm
Sve sa nekom razigranoscu skakucem u mesto te krecem da se pomeram orbitirajuci oko Milog.  Tada sam mu tiho rekao tek kada su svi otisli.

Miliii moramo biti tihi, ukrademo dokument i bezmoo odmaa. hihhiihih. Sve zavisi od nas. Ajmo sada.. prati me..samoo diskretnoo.

Nakon te reci poceh da se sunjam ali odjednom ubrzah korake i onda...

AHAHHAHAHA PAA DEE STEEE MACKICEEE, IZADJITEEE, AJDEE DA VAS KOLJEMO HIIHIHIHI, MILIIIII SPREMII SE ZA KISU KRVII BUAHHAHAHA.

Poceo sam da trcim unaokolo sa skakutanjem , kikotanjem, smehom i mahanjem rukama u random smerovima.

Pasivno:

Special Jounin
Special Jounin

taj Sre Avg 29, 2018 2:30 pm
(Pa dakle pticice su upravo uletele u kavez mislim da cu imati lepe sanse protiv ovih tankih sabljičica pregazicu ih poput maslacka na polju nece ni osetiti kad pocnem da ih gnjecim kao šljive za dzem moram prestati da mislim na hranu stvarno ? Mnogo sam gladan ali nije vreme za jelo ali paaa..nista izgleda da.cu biti malo gladan nadam se da necu smrsati toliko .)

Hej vi ! Stabljicice i ti maskirani ! Jeste spremni za vas kraj ! Nadam ste da jeste moj apetit je spreman da vas sve lepo i temeljno svari a sad ko ce prvi da naleti na koga predlazem ovog maskiranog za desert izgleda tako ukusno a ovaj zuti mi je nekako vockast hmmm..narandza ili mandarina pitanje je sad .

(Gledao je u svoje protivnike dok se ceskao po glavi a onda se malo poceska i po stomaku smeseci se strahu nije bilo mesta a onda pogleda u decka koji je imao mac te mu u sali dobaci .)

Budi ljubazan da mi dodas tu cackalicu da iscackam ovo izmedju zuba zuti ... dosli ste ovde da glumite neke ljute pse mislite da tek taki mozete da se nosite sa selom lista upravo ste zagrizli tvrd orah gospodo ! Dajem vam sansu da kukavicki pobegnete ili cu primeniti silu !

(Nastavio je da se junaci i ismijava njihov izgled i hrabrost smejao se i rugao na sav glas namerno kako bi nekako uspeo da ih isprovocira.)
Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Sre Avg 29, 2018 4:47 pm
Šetajući, ispred njih se našao jedan, blago rečeno, debeli nindža. Meliodas nikad nije gledao ljude što se tiče dal su debeli, mršavi, kratka kosa, dugačka itd... Ali ono stvorenje je nešto sasvim drugo. Spreman za borbu, Meliodas je izvadio svoj mač, što bi debeli nindža rekao, čačkalicu i polako se spremao za napad. Znao je da ovo neće biti laka borba, takođe on još ne zna sposobnosti maskiranog narkomana koji je pored njega. Ne očekuje ništa puno tako da je planirao da se ne oslanja na njega.

Hehe ajde Konohljanine. Pokaži mi šta znaš.

Izvukao je svoj mač i spremi se za bitku.

(Honored blade, Clean saber strike i weapon levitate traju od sledećeg poteza)

Pasivne:

Hp=300
Ep=700-50=650-50=600
Cp=1000-30=970-30=940

Special Jounin
Special Jounin

taj Sre Avg 29, 2018 5:15 pm
Trckarajuci unaokolo izlazi neki debeli gmaz ispred mene. Razdaljina je bila nekih 15 metara. Poceo sam da skacem u mestu i da se cerekam.

Ghahahahhaahhahaha. Ajdeee debelii vrati se u restoran i nastavi da zderes. Mislim da si mozda pojeo malo vise jer si umislio da mozes da nas zaustavis HAHAHAHA. Aa vidi ga bucko takoo mi ga je zaoo ahhahaa. Nama preti buca, vrana ce njegove ostatke da kljuca , hahahahahahaha. Sad shvatam zasto se VAS Hokage nasao sa Kazekageom i pogotovo na onom mestu. PAA nemaaa para hahahaha, unajmio seosku svinju da cuva ovaj toranj ahahaha... Konoha nam nece biti problem hahhaha.

Nasao sam obliznji kamen te seo na njega. Prekrstio sam noge gledajuci odvijanje situacije. Mogao sam osetiti da Mili sebe ojacava, izgleda da nece dugo mirovati.

Pasivno:

Special Jounin
Special Jounin

taj Sre Avg 29, 2018 9:51 pm
(Malo se uvredi kada ga naradzasti uvrede zbog njegove tezine a onda mu samo rece onako kroz zube veoma ljutito bes se osetio po njegovim grimasama ba licu a onda se okrete prema narandzastom te mu rece.)

Slusaj me vockoglavi mislio sam da smazem ovog zucka ali sad na tebe imam poseban pik nekako si mi tako lepo privukao paznju pa cu da pocnem od desertavaljda dodje. Do rucka ali verujem da hocu prema tome vecera je postavljena !

(Prvo stvaram klona koji u svojoj ruci stvara cidori nakon toga klona lansiram prema Tobiu a o da radim znake rukama te celu zgradu potkopavam u oblku jednog velikog jezera i punim je vodom nakon toga vokusiram charku u stopala i stojim na vodi .)

Klon vrednosti : 

Hp:100
En-100
Ch-50

(Klon radi Chidori za svoje slotove takodje klon ne hoda po vodi jer sam ga bacio iznad vode prema Tobiu .)

Da vidim kako se snalazite kad ste na vodenoj povrsini sta kazete da ja malo zagrejem ovu vodu pa da vas skuvam ...

(Kada sam stao na vodu udaljavam se od oboice na 20 metara na cistu razdaljinu .)

Hp-1000
En-1000
Ch-910
Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Čet Avg 30, 2018 7:36 pm
Posmatrao je kako buckasti ninja pravi jezero na njima. Napravio je klona koji se zaleteo na Tobija, Nije znao dal da mu pomaže il ne, ali hteo je da vidi kakav je zapravo taj Tobi.

Hehe bucko ajde da te vidim sada.

Meliodas je stojao na jezeru i gledao je kako slabašan klon ide ka Tobiju. Nije mario za njega već ne napregao svoje mišiće i spreman je za napad.
(180 brzine)
Zamahnuo je mačem i gledao kako talas ide ka protivniku ide ka protivniku.
(1125 dmg čiste chakre 90 zagarantovano)
pasivne:

Hp=400
Ep=600-100=500
Cp=940-40=900

Special Jounin
Special Jounin

taj Čet Avg 30, 2018 9:22 pm
Bilo mi je dosta smesno sta se sve desava oko mene. Video sam vodicu kako se stvara svuda , cak sam video i letecu svinju. Samo sto ova leteca svinja ima munju u ruci.Fokusiram chakru u noge i derem se u cerekanju.

HAhhahahahhaa sadaaa mogu da umremm na miruu, VIDEOO SAM LETECUU SVINJUU ahhahaha, cekaj ne mogu umreti gladann. fino ima munjicu u rukama pa cu da je isprzim mmm mozda i slaninu veceras budem jeo ahhahahahaha. AA MILII KRECE AGRESIVNO AHAHHAHA.

Pogledao sam u Meliodasa dok je svinja idalje letela ka meni te u sebi pomislio.

*Interesantno, vidim onu nevidljivu ostricu, ovo je izuzetno jak ninja.*

U tom trenutku chidori probija kroz moje telo te se okolo pojavise parcici drveta. Klon se zabio u deblo. Ja se stvaram nesto dalje od klona i od tebe bucko.

AHAHAHAAHHAAHA Paaa svinjaaa ima i drvaa, sad da svinju popalimo hahaa, ma ostavicu je malo za kasnijee hahaha.

Sharingan mi daje 100 int tako da imam dodatni slot i 100 damage-a na genjutsu. Radim znake rukama sve u skakutanju i smehu.

Pasivno:

Sharingan mi daje 100 int

HP-1000
EP-600
CP-1000-120=880

Damage genjutsua=500+100=600
Special Jounin
Special Jounin

taj Pet Avg 31, 2018 9:12 am
(Dok je cekao sta ce da se desi i sta ce njegovi protivnici da preduzmu povodom stvaranja ogromnog jezera ugleda kako mu se mali samuraj skoro pa ogromnom brzinom tako lagano privuce te ga skoro presece na dva dela Chomino se pretvori u vetar ali njegove reakcije nisu bile toliko brze jer je dobio blazu pisekotinu .)

Pa ovo je bilo skoro pa da me preseces na dva dela dobar si moram ti odati postovanje ali ipak ni ovaj maskirani nije los nekako sam skoro pa zaisao u njegov genjucu vidim niste toliko los koliko ste mi se cinili na pocetku ali ipak sad cu malo da odmorim dok vi stojite na toj vodurini pa vam mirovanje nece biti moguce...

(Chomino prima zagarantovan dmg kao i dmg genjucua jer nisam mogao da se odbranim od zagarantovanog posto niste unitili mog klona on napada Tobia tajucuom .)

Uskoro cu vam pokazati nesto sto ce vas veoma prijatno iznemaditi bice veoma smehotresnk cujes me maskirani ? Taman ce biti toliko smesno da umres od smeha !

Klon:

Hp-100
En-100
Ch-0

(Radim Troy kako bi izbegao zamah i deo Tobijevog genjucua.)

Hp-860
En-1000
Ch-710
Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Pet Avg 31, 2018 10:45 pm
Veoma dosadno je tekla ova borba. Meliodas je poslao snažan napad ka bucka li on se pretvorio u vetar... Čak ni Tobijev genjutsu nije mogao da prodre u njega.  Klon od malopre je opet počeo da smara i krenuo je da udari Tobija.. Shvativši da je Tobi veoma jak nindža Meliodas se nije puno uspaničio i seo je malo da odmori.

Eh bucka kad već nećeš da se igraš ne moraš.

Hp=400
Ep=570
Cp=890
Special Jounin
Special Jounin

taj Sub Sep 01, 2018 1:48 pm
Klon taman kada je krenuo rukom potonuse (nije se odrzavao, nije ni dosao do mene). Svinja poce se daviti te nestade. Moja odeca odjednom nestade te na meni bese samo donji ves kao i maska. U jednom trenutku odskacem od vode te uz par akrobacija skupljam se te vicem.

BOOOOOOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Culo se veliko *PLJUS* i voda postase nemirna. Plivao sam svuda unaoklo te jednom zaronio i brojao koliko dugo mogu pod vodom. Izranjam te govorim.

Auu pluca mi oslabilaaaa...samo 5 minuta sam bio pod vodom, slabo je too. Aa Miliiii stoo si takavv dodji da plivamooo, bucnii se maloo sa mnomm.

Poceo sam da ga prskam vodom te kao sirena odskacem u nazad i zaranjam. Njihao sam se poput najlepse ribe u moru, poput najlepse sirene. U jednom trenutku se sasvim opustam i gledam u nebo. Ruku sam stavio ispred Sunca a onda...

Staaa??? Dii mii prsten..Jaoo velikii vodjaa ce bitii ljuttt..NEEEEE!

Istog trenutka zaranjam te trazim prsten. Glava mi letela niz celo dno dok nisam video neki odsjaj. Brzinom svetlosti hvatam prsten i stavljam ga na prst te izranjam. Poceo sam da se smejem na glas sa olaksanjem. Opet se opustam u vodi i govorim.

Ejjj svinjoo, javi mi kad budes hteo da se boris, treba zapaliti vatru i namestiti rostilj.

Pasivno:

HP-1000
EP-590
CP-880
Special Jounin
Special Jounin

taj Ned Sep 02, 2018 5:25 pm
(I dalje nastavljam da skupljam chakru lebdeci u vadusnom obliku dok sam se koncentrisao na skupljanje chakre vidim kako narandzasti skace da se kupa u jezeru bilo mi je to veoma smesno nekako ne znam shinobi treba potisnuti svoja osecanja ali ipak ugasiti jedan tako mlad zivot ipak nije bilo lako sa druge strane tamo je bio i Zuti veoma talentovan macevalac takodje tezak zivot za ugasiti .)

Da vam priznam ... dugo nisam imao tako zilavu hranu za uloviti obicno su to bili sitni zalogaji za mene ali vidim da ste vi druga prica zao mi je sti moramo da se borimo to jeste orimorani smo ali ipak steta stvarno sutrasnja zora odlucije cije telo ce biti na podu umeljani krvi i prasinom ali eto shinobi pravila su takva...Narandzo rado bi se prikljucio kupanjcu ali vidis kako je meni lepo ovde da lebdim i leskarim .

(Malo se nasmejao Narandzastom dok je trazio svoj nakit a onda im ponovo rece.)

Eto kad smo u takvoj situaciji smem znati vasa imena ?ako nije problrm svakako

Hp-810
Ch-760
En-1000
Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Pon Sep 03, 2018 8:34 pm
Sedeo je na vodi i skupljao je energiju i fokusirao je svoju poveliku čakru i svom telu kako bi još više iskoristio njen potencijal. Prošlo je baš dugo kako se nije ozbiljno borio i mogao je osetiti kako su mu kosti utrnuti od tolike lenjosti i lenčarenjem umesto treninga. I dalje je sedeo slušajući lupkanje rukama o vodu i Tobijevo smejanje. Čak se i Meliodas malo nasmejao jer ne može da veruje da neko ovako bitnoj i teškoj misiji odluči da uskoči u vodu koju je protivnik napravio i da se okupa malo. I dalje je sedeo mirno i otvorio je oči kako bi pogledao protivnika u oči. Dobro ne baš u oči jer je vetar ali u onaj gornji kraj.

Meliodas. Zmajev greh.

Ostavi je oči otverene gledajući i dalje u njega ciljajući i da se on njemu predstavi. I dalje održavajući se na vodi.

Hp=400
Ep=640
Cp=930

Special Jounin
Special Jounin

taj Pon Sep 03, 2018 9:37 pm
Nakon kraceg opustanja u vodici odlucujem se za malo extremniju igru. Gledao sam u toranj koji uspravno stoji i viri iz vode. Posmatrao sam ga nekih 7 sekundi te u odrzavanju na vodi odskacem od iste zaranjajuci u dubine. Ronio sam do dna kao sirenica te izlecem i odrazavam se. Odjednom osetih mali bol u glavi i culo se jako tup udarac. Izasao sam iz vode shvativsi da sam stigao ispred kule. U ninja stilu skakucem po prozorima te dolazim do vrha. Na vrhu rekoh uz smeh i glasno dranje.

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...KAKKAAVVV POGLEDDDDDD.... ENOOO KONOHE AHHAAHHAHAHAH...Aa jel ona zapaljena?Aa nijee...Vec mi se zaklana svinja na raznju ahahahahahha.. MILIIIIIIII.... JELLLLLLL DEOKSIDIRO OVAJ AHAHAAHHAHAHAahahahha...Khm...

Uradio sam par cucnjeva u stilu te se malo istegao. Jos par cucnjeva te se zalecem i odskacem od zamisljene daske. U visu vicem.

Viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

U visu radim par okreta i kao profesionalac uskacem u vodu na glavu. Nije se culo apsolutno nista. Malo se vodica uzdrmala ali tek nakon mog izlaska iz vode.

Uhh previseee sam se uzbudioooo...Mogao bih malo disati VAZDUHA hahahaah...Ee daaa moje ime je TOBIIIII ako te zanimsa svinjiceeee...
Pasivno:

HP-1000
EP-580
CP-880
Special Jounin
Special Jounin

taj Čet Sep 13, 2018 8:20 pm
(Jezero se lagano povuklo tako da se sve zasusilo voda je iscezla tako da su ostale bare svuda Chomino je i dalje mirovao jer je bio u svom vadusnom obliku posmatrao je ovu dvoicu kako su skakucali oko njega nagadjao je da spremaju neki plan kako bi ga nadmudrili a onda im rece.)

Pa momci uskoro vam spremam jedno savrseno iznenadjenje nadam se da ste spremni jer svaku stetu koju sam primio svaki izgubljeni deo moje chakre cu vratiti u potpunosti nadam se da ste spremni za to ovo vam nagovestavam cisto ako mislite da ste uspeli da me izmorite mi tek pocinjemo kako god okrenete vecno ste u gubitku ako god okrenete i sta god uradite uvek sam na korak ispred vas mozda sam debela svinjica ali sam veoma pametna debela svinjica ocigledno je da na vas dvoicu slabo ko moze snagom ali taktikom vidjecemo ko ce se zaklimat kao kvaran zub posle mnogo cokolade.

(Kada je to rekao nasvio je da miriju prikupljajuci svoju energiju i chakru bilo mu je smesno gledajuci uvrnutog decka kako je spustao svoj nivo inteligencije na sve nizi i nizi nivo koliko je to bilo besmisleno pa jednostavno nije mogao birati svoje protivnike daj sta das.)

Pa da vidimo ? Ko ce prvi dajem vam jos malo da se spremite pre no sto pocnemo ponovo sa rvanjem vi mali zubici ...

(Nasmeja se na svoju repliku.)

Hp-780
Ch-810
En-1000
Miss-Ninja
Miss-Ninja

taj Uto Sep 18, 2018 11:35 pm
Voda je polako počela da se vuče i upija u zemlju. Meliodas i dalje sedejući na njoj se spuštao dok na kraju njegova zadnjica nije sedela na betonu. I dalje je mirivao jer je čekao protivnikov prvi potez.

Hp=400
Ep=680
Cp=980

Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu