RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Selo Narashi

Ned Dec 23, 2018 1:39 pm
Selo Narashi se nalazi nedaleko od Konohagakurea.Stanovnici ovog sela se uglavnom bave poljoprivredom i proizvode prodaju u Konohi.S obzirom na to da je ovo selo veliki izvor resursa, cesto je na udaru bandita...

Selo Narashi Latest?cb=20150503100011
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Ned Dec 23, 2018 2:22 pm
Nije im dugo vremena trebalo da sitignu.Stigli su tacno kako je Kairo planirao u cik zore.Bili su na malom uzvisenju i cinilo se kao da imaju celo selo na dlanu.Kairo je video dve osobe kako se iskradaju iz sela sa velikim vrecama koje su nosili na ledjima.Kairo je prstom pokazao na njih i rekao Akumi i Shinraiju jedno tiho:

Tamo.

Nakon toga je krenuo da trci za njima dok su ga njegovi saputnici pratili.Kako su prilazili reci prema kojoj su bezali, podloga se menjala.Stajali su na sitnom kamenju.Kairo je rekao:

Stanite.

Banditi su zaculi to i stali.Okrenuli su se i kada su videli Kaira koji im je to rekao, poceli su da se smeju, jer je on bio samo dete.Kairo je odlucio da ih ucutka.Na jednog je poslao kamenje, a na drugog je poslao senbone, a nakon toga su napali i Shinrai i Akuma...

Selo Narashi BmBOQBT
Selo Narashi Y5fDUsZ

HEALTH
200/200


ENERGY
190/200


CHAKRA
370/400

KONTROLA CHAKRE-100
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Ned Dec 23, 2018 2:41 pm
Nakon malog puta naisli smo na selo, al u istom trenutku su nas napali banditi. Kairo je prvi napao pa sam odlucio da napadnem i ja zajedno sa njim.
Bandita kog je Kairo napao kamenjem. Ja sam napao korenjem koje je izasli iz zemlje ispod mojig nogu.
Selo Narashi RIXVjMZ
200 dmg
Drugog sam napao senbon ima koji su mi bili na levoj ruci.
Selo Narashi Y5fDUsZ

Helth
200/200

Energija
190/200

Cakra
225/350


Kontrola - 75
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Ned Dec 23, 2018 3:17 pm
OVO DVOJE JE POCELO SA ZESTOKIM NAPADIMA POSTO SAM PRIMETIO DA SU POSLALI JACE NAPADE NA OVOG PRVOG BANDITA POMISLIO SAM DA NE SALJEM NISTA OD SVOJIH NAPADA NA PRVOG BANDITA VEG NA DRUGOG TE SAM IZVADIO VELIKU METALNU KUGLU I BACIO JE NA DRUGOG BANDITA

Selo Narashi HIGTqrg

Hmm...
znam da nije neki napad...
ali eto valjda ce ga pokositi ha-ha-ha...

POCEO SAM DA SE SMEJEM JER SAM ZNAO DA CE BANDITI IMATI VELIKE MUKE U BORBI PROTIV NAS A I DA SE NECU MUCITI JER NAS JE TROJE NA MISIJI

HP 200/200
EN 200/100
CH 450/450
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Ned Dec 23, 2018 3:17 pm
Član 'Shinrai' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Narashi TOqnbQA Selo Narashi F6WXgxv
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Ned Dec 23, 2018 10:14 pm
Napadi su pogodili protivnike i iz njihovih ustiju je krenula znatna kolicina krvi.Kairo je tog trenutka znao da su gotovi, ali su ipak obojica poslali napade.Jedan je poslao isti napad koji je i Kairo uputio na Kaira, a drugi je poslao napad nesto vise udesno ka Akumi i Shinraiju.Kairo se lako odbranio od tog napada uzvisenjem koje je stvorio.Gore na uzvisenju je video nesto bolje nego sa zemlje.Video je u kako se iz sume probija jedan oblak dima i bio je siguran da nekoga da ima.Jedino objasnjenje je da je neko tu zapalio vatru, a to moze biti ostatak bande bandita.Kairo je promislio da li je to zaista tako i cinilo mu se zaista logicnim.Odlucio je da to kaze Akumi i Shinraiju.Tek kada je pomislio da treba da im kaze setio se da je i na njih poslat napad, pa je brzo trcao sa uzvisenja i vikao...

Akuma...Shinrai...da li ste dobro?

Selo Narashi MxO22sd

HEALTH
200/200


ENERGY
190/200


CHAKRA
270/400
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Ned Dec 23, 2018 11:15 pm
Posto je samo jedan napad bio upucen ka meni nisam se uzbudio. Napad zemlje je isao na Kaira, a vetra na Mene. Posto je Kairo izbegao odlucio sam da ja izbegnem napad na mene. Zamenio sam svoje telo sa nekim vecim kamenom koj je bio blizu.
Selo Narashi BS8DMeh
Helth
200/200

Energy
190/200

Cakra
125/400


Poslednji izmenio Akuma dana Pon Dec 24, 2018 9:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Ned Dec 23, 2018 11:22 pm
VIDEO SAM KAKO KAIRO TRCI KA NAMA IZGLEDA DA SE USPESNO ODBRANIO OD TOG NAPADA TE SE UPUTIO KA NAMA DA SE NE BI ODVAJALI POSTO NA MENE NIJE ISAO NI JEDAN NAPAD MALO SAM BIO SMOREN A ONDA SAM OSETIO U DALJINI JOS DVE OSOBE...

Hmmm...
da dobro smo
a ti!?
e da momci osecam u daljini jos dve osobe
malo mi se cini da su snazniji nego ovo dvoje...

IZGOVORIO SAM PAR RECI A ZATIM SAM CEKAO KAIRO-A DA NASTAVI SA SVOJIM PLANOM I DA KRENE PRVI JER NISAM ZELEO DA SE PRAVIM VODJOM TIMA KAD VEC NISAM...

HP 200/200
EN 200/100
CH 450/450
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Pon Dec 24, 2018 5:16 pm
Kairo se na trenutak uplasio za njegove saputnike, ali se ubrzo uverio da su u redu.Tipovi su lezali na podu, verovatno mrtvi.Kairo se bas i nije osecao krvim, s obzirom da je ovo njegovo prvo ubistvo.Nije mario za tog tipa, jer je zasluzio da bude ubijen.Shinrai je otisao na reku ne bi li popio nesto vode, dok su Akuma i Kairo krenuli prema selu, noseci po jednu vrecu koju su banditi ukrali.Dok su se vracali iz sela je istrcao jos jedan tip, doduse nesto smotaniji i nespretniji.Nosio je jednu slicnu vrecu na ledjima i bezao u istom pravcu.Bio je to jos jedan clan bande.Kairo napuni senbon launcher, a potom stvori klona, te obojica napadose senbonima.Kairo je mislio da bi ovo moglo da bude dovoljno za ovog tipa.

Selo Narashi LnrNMG0
Selo Narashi 6IDO6GU
Klon:
Selo Narashi Y5fDUsZ

/UKUPNI DMG JE 200/

HEALTH
200/200


ENERGY
130/200


CHAKRA
240/400

NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Pon Dec 24, 2018 5:16 pm
Član 'Kairo' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Genin' :
Selo Narashi Deb0WKD
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Pon Dec 24, 2018 6:01 pm
Bilo mi je glupo napadati tog slabasnog bandita. Al posto je bio ne gativac odlucio sam da ga ipak ubijem. Jer mi i onako nije prvi put. Ubio sam dosta ljudi ljos pre mnogo vremena. Posto sam osecao da imam malo cakre. Odlucio sam da bacim bombu.
Selo Narashi HIGTqrg
Hp-200
Eh-90
Ch-125
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Pon Dec 24, 2018 6:01 pm
Član 'Akuma' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Genin' :
Selo Narashi GUcISjZ
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Pon Dec 24, 2018 8:49 pm
DOK SAM PIO VODU IZ REKE OSETIO SAM KAKO JE NEKO U BLIZINI I POLAKO TRCKARA KA RECI A OD JEDNOM SAM CUO BOOOM TACNO KOD SELA IZGLEDA DA SU KAIRO I AKUMA UPALI U BORBU KRENUO SAM TA TRCIM KA NJIMA ALI JE PRED MENE ISKOCIO BANDIT ZNAO SAM DA MORAM BRZO DA REAGUJEM TE SAM PRIZVAO KLONA A ZATIM ISPALIO SENBONE NA NJEGA

Selo Narashi 6IDO6GU

Selo Narashi Y5fDUsZ

KLON RADI:
Selo Narashi Y5fDUsZ

HP 200/200
EN 200/90
CH 450/420

(za klona necu pisati kolko sta ima jer cu ga unistiti u sledecem potezu to jest nece ga vise biti )
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Pon Dec 24, 2018 8:49 pm
Član 'Shinrai' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Narashi 2BEUmuO
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Uto Dec 25, 2018 5:20 pm
Iako je bandit delovao nespretno ipak je uspeo da izbegne Kairove senbone.Medjutim Akuma je bacio bombu koja ga je sigurno dokrejcila.Iako biva pogodjen on je stvorio cudnu zemlju oko svoje sake i napao Kaira i Akumu.Sigurno je bio zbunjen, jer su stajala dva Kaira jedan do drugog.Kairo i njegov klon.Bandit je pogodio Kairovog klona i pao na mestu mrtav.Kairo se okrenuo da potrazi Shinraija, ali je i on bio u borbi i na srecu napad koji je bandit poslao na njega je pogodio njegovog klona.Kairo je trcao ka Shinraiju, i brzo skocio pored njega i ispalio rakete iz rocket launchera, pre nego sto njihov protivnik ponovo napadne...

Selo Narashi XxhNwcp

HEALTH
200/200

ENERGY
80/200

CHAKRA
240/450

(NPC na kog je poslat napad ima trenutno 200 hp ukoliko moj napad pogodi on je mrtav)
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Uto Dec 25, 2018 5:20 pm
Član 'Kairo' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Narashi 4baLIvh
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Uto Dec 25, 2018 5:34 pm
Nakon sto su Kairove rakete pogodile iscrpljenog tipa, a on i pored toga poslao veoma jak napad vatre, shvatio je da su ovi banditi, zaista veoma jaki.Kairo je brzim pokretima ruku stvorio zid koji je zastitio njega i Shinraija od napada, dok je Akuma bio daleko izvan dometa.Kairo je prisao tipu dok je bio jos pri svesti i rekao:

Pokaj se za svoje grehe.Da li postoji jos neko od vas koji napadate selo?

Nije uspeo da mu odogovori.Udavio se u spostvenoj krvlju.Kairo nije ni primetio da se zora uveliko pretvorila u pozno jutro.Narod se okupio i posmatrao ih je.Kairo se okrenuo i rekao:

To su banditi koju su vas pljackali.Ima li ih jos?

Pogledali su tela i shvatili da je ostao jos jedan, mozda cak i najjaci.Seljaci su ponudili Akumi Shinraiju i Kairu hranu, vodu i odmor, sto oni nisu mogli odbiti, a navecer, kada najmanje bude ocekivao, bice napadnuti poslednji bandit u sumi i selo ce biti slobodno...

Selo Narashi YzSMWyY

HEALTH i ENERGIJA su isti, samo je chakra sada 65
Akuma
Akuma
Miss-Ninja
Miss-Ninja

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Uto Dec 25, 2018 10:24 pm
Posto nas je seljak nahrani dao nam je i smestalj. Pristali smo da prespavao. Na svu srecu nisu nas sve stavili u istu sobu. Ja sam zapao sa Kairom, dok je Shinrai zavrsio sam. Ja nisam mogao da spavam jer sam hteo da treniram. Malo sam trenirao, a onda legao na travu i gledao u zvezde. Taj sljalj na nebu je bio prekrasan. Uocio sam sazvesce zmaja, al od jednom mi se nesto desilo. Video sam da se oko mene nalaze samo zvezde. Ispred mene se poljavio zmalj prelepe svetlosti i nestvarnih bolja. Lagano sam pruzio ruku i dodirnuo zmaja. Odjednom sam se nasao ponovo na na travi gde sam i bio. Bila je to cudna stvar, a i uzbudljiva. Neprestano gledam u sazvesce zmaja i polako zatvaramo oci. Opet se poljavio zmaj i ovog puta je trezio od mene da idem s a njim. Odveo me je u zemlju prepun zmajeva najrazlicitiljih izgleda i veli ina. Bilo je veličanstven prizor. Kad sam odjednom otvorio oci vise nisam mogao da vidim sazvesce zmaja. Ustao sam i razmisljao o tom svetu. Posto sam bio odmoran samo sam cekao da se ova dvojica probude pa da krenemo u borbu.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Sre Dec 26, 2018 9:04 pm
POLAKO SAM POKUSAVAO DA ZASPIM I USPEO SAM U TOME SPAVAO SAM OKO DVA SATA KAD SAM ZACUO KAKO NEKO UDARA NA PROZOR I POKUSAVA DA GA SLOMI PROBUDIO SAM SE I POLAKO USTAO POGLEDAO SAM KA PROZORU I VIDEO CRNU SENKU POMISLIO SAM DA MI SE PRICINJAVA PROTRLJAO SAM OCI ALI NE IZGLEDA DA JE JEDAN OD BANDITA DOSAO DA MI SE OSVETI ZA SVOJE PALE PRIJATELJE NISAM HTEO DA GA RESIM SAM TE SAM POCEO DA SE DERKNJAM

Alooooo!!!
Akuma,Kairo!!!
eve ga na moj prozor dolaziteeee!!!

KADA SAM ZAVRSIO SA SVIM TIM SILNIM DRANJEM NADAO SAM SE DA CE ME CUTI JER SMO SVI MI BILI ODVOJENI I U DRUGIM SOBAMA BANDIT JE BRZO ULETEO KROZ MOJ PROZOR A JA SAM STAO U GARD I NADAO SE DA CE SVAKOG CASA ULETETI AKUMA I KAIRO DA MI POMOGNU OKO BORBE...
Kairo
Kairo
Chunin
Chunin

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Sre Dec 26, 2018 9:46 pm
Dugo je lezao i gledao u plafon.Nije osecao regeneraciju, kao da je sve vreme bio na istom nivou energije i chakre.Razmisljao je o svojoj buducnosti i tehnikama koje poznaje.Razmisljanje mu je prekinuo Shinraijev iritantni glas.Kairo nije bio na vrhuncu svoje snage, ali je bio brz i za tili cas se nasao u Shinraijevoj sobi.Kada ga je bandit video iskocio je kroz prozor i poceo da bezi ka reci.Opet su stigli do reke gde su se borili i prosli put.Ovaj bandit je bio i poslednji.Opet su se borili na kamenitom delu pored reke, tako da je Kairo podigao to kamenje i napao ga.Osim toga ga je napao i rocket launcerom.Ukoliko svi Kairovi napadi pogode, bandit bi verovatno bio gotov...

Selo Narashi XxhNwcp
Selo Narashi BmBOQBT

HEALTH
300/300

ENERGY
30/300

CHAKRA
30/550
Sponsored content

Selo Narashi Empty Re: Selo Narashi

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu